Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMiks View Post
    Sjajan gol,ali i dalje mislim da ne dobija Arsenal..
    Originally posted by NemanjaMiks View Post
    Deluje da se se ovi posrali čim su primili gol,a navijači kao u pozorištu,samo Arsenalovi se čuju.. U svakom slučaju bih i voleo da pobedi Arsenal,bolje po nas,nego totenhem..
    Zanimljivo..
    Last edited by Rossonero; 05-03-16, 13:32.

    Comment


    • Kakav gol miljenika... Nema predosetio je da ga kritikujem u poslednje vreme i morao je da uzvrati jednom egzibicijom.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Belarin pa Ramzi,ubedljivo najlosiji na terenu,a doneli nam prednost Ospina kakav reflex Idemo dalje,mora mnogo bolje nego prvih pola sata,bas smo delovali bezidejno..
        sigpic

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Zanimljivo..

            Pa mislim da Arsenal neće dobiti,ali bih voleo da dobije zbog Lestera,to sam rekao..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ipak je on novopečeni navijac Lestera

              Comment


              • Ja ne znam jel ljudi kontaju stvarno da Lester osvaja titulu.

                Ovo je mec za titulu. To se zna odavno. Zadnje tri tekme lesteru Everton, United, Chelsea. Sa tim pritiskom se nece izboriti.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Ipak je on novopečeni navijac Lestera

                  Paa ima godinu ipo dana,tako da jesam nov,ali šta ćeš,idemo ka tituli,a neki je osvajaju na menadzeru,pa se hvale jer ne mogu drugačije,profesor im zakazao..
                  Last edited by DžonDon; 05-03-16, 13:43.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Kakve veze ima sto je nov, covek je sve lepo napisao. Jos je Rosso lepo svo boldovao, kaze covek da misli da ce Spursi pobediti, a da bi voleo da to bude Arsenal, ne znam sta je tu zanimljivo i sta tu nije jasno.
                    Svakako zasluzio je Wenger da uzme titulu kako god, da je uzme i da se oprosti sa titulom, neka ostane u klubu kao neki sportski direktor ili stogod. Nije covek zasluzio da se ljudi ovde sprdaju sa njim, mnogo je on uradio za fudbal...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Kakve veze ima sto je nov, covek je sve lepo napisao. Jos je Rosso lepo svo boldovao, kaze covek da misli da ce Spursi pobediti, a da bi voleo da to bude Arsenal, ne znam sta je tu zanimljivo i sta tu nije jasno.
                      l...
                      Bar neko da me razume,ovi me odmah napadoše kao da sam im rekao ne znam ni ja šta..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Tacno sam znao da ce ovo da se desi...

                        Comment


                        • Ko o cemu Arsenal o nesposobnosti

                          Comment


                          • Treba dečku dato zlatnog Roha
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Idemoooooo przionicaaaaaaaa... e sad se gleda fudbal
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Coquelin crveni karton.

                                Comment

                                Working...
                                X