Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali koliko važna pobeda za Labudove, ovo može da im bude prekretnica u borbi za opstanak. Kad ovako dobiješ i zaslužuješ da ostaneš u ligi.

    Niko da pomene to što je Čelzi na 8 bodova od četvrtog mesta?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ranijeri gubi od Farskih ostrva 2 puta, a dominira sa Lesterom u PL.
      Nije dva, samo jednom, otišao posle prvog poraza.

      Ne kapiram ove navijače Arsenala (među kojima sam i ja bio, ali sam se opametio, boli me k... za Arsenal dok Venger ne ode) zašto ne stanu svim srcem uz Lester. To će biti najnestvarnija priča ikada ako osvoje ligu.

      Ko može u ovom trnutku da navija za nekog drugog osim njih, stvarno ne razumem. Ajde da se Arsenal bori sa Utd ili Sitijem, ali biti protiv najvećih autsajdera ikad? Nikad.

      I za kraj

      Originally posted by gokara View Post
      Arsenal nema mentalitet za titulu, Siti ove godine nije pravi, Kokoške moraju da padnu, predugo su u dobroj seriji
      Originally posted by gokara View Post
      Ma ne mogu oni preko Bilića, samo je pitanje hoće li do boda.
      Ko da sam jebeni Nostradamus.

      Comment


      • Tradicionalno cavljenje Arsenala dolazi svake godine u isto vreme, tačnije je od Halejeve komete. S druge strane, Totenhem pokazuje znakove umora. Lester možda nije pobedio juče, ali je jedini od vodećih odigrao utakmicu kako je trebalo i išao na pobedu do poslednje sekunde.
        sigpic

        Comment


        • Pa i Arsenal je odigrao dobru utakmicu 3 puta pogodio okvir...

          Comment


          • Originally posted by seskfabregas View Post
            Pa i Arsenal je odigrao dobru utakmicu 3 puta pogodio okvir...
            Fazon je mrezu pogoditi. Sa unutrasnje strane.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • newcastle bas zaglibio. nadam se da mogu da se iskopaju. nisu oni zasluzili da ispadnu

              Comment


              • Ali uporedite zelju Lesterovih igraca juce da dodju do gola i zelju Arsenalovih igraca danas da dodju do gola. Sve jasno.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Gokaro daj vise ovakvih postova vezanih za rezultate, evo ja cu da te ispratim na tiketu. Jebes ga.. Ako dobijem(o) saljem ti pola.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ali uporedite zelju Lesterovih igraca juce da dodju do gola i zelju Arsenalovih igraca danas da dodju do gola. Sve jasno.
                    Nema zelje kad ti Aron Remzi glumi Ronaldinja, Mesija i Zidana na 40 m od svog gola, kada ne zna da primi loptu i salje pas kao moja baba u grobu gore na brdu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jedina sansa da Venger ode je ako Totenhem osvoji titulu. To mu nikad ne bi oprostili.

                      Ide neka prica da Pep ima klauzulu u ugovoru ako Siti nije u LS da moze da se povuce. Cisto sumnjam da je istina, nikad ne bi zvanicno u januaru objavljivali onda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pise dvica samo zato sto je Arsenal izgubio 3 tekme u nizu.

                        A inace ce da fasuju 4-5 komada ko od sale.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sezona iz kola u kolo postaje neverovatnija.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Necu da uzme Lester. Nek se gone.

                            Igra nije napravljena da se autsajderima pomaze. Drinkwater i Fuchs su trebali na robiju, a Mahrez je trebao isto malo na hladjenje zbog konstantnih pokusaja simuliranja. Plus da ne pricam kamion penala poklonjenih. Ne interesuju me ni najmanje.

                            Navijam za Arsenal, ne za Wengera, ne za Gazidisa, ne za Kronkea, ne za picku materinu, vec za ARSENAL FUDBALSKI KLUB. Ne za Remzija, Mesuta, Alexisa, Walcotta, vec za jebeni klub.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Necu da uzme Lester. Nek se gone.

                              Igra nije napravljena da se autsajderima pomaze. Drinkwater i Fuchs su trebali na robiju, a Mahrez je trebao isto malo na hladjenje zbog konstantnih pokusaja simuliranja. Plus da ne pricam kamion penala poklonjenih. Ne interesuju me ni najmanje.

                              Navijam za Arsenal, ne za Wengera, ne za Gazidisa, ne za Kronkea, ne za picku materinu, vec za ARSENAL FUDBALSKI KLUB. Ne za Remzija, Mesuta, Alexisa, Walcotta, vec za jebeni klub.
                              Neko je malo nervozan

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Necu da uzme Lester. Nek se gone.

                                Igra nije napravljena da se autsajderima pomaze. Drinkwater i Fuchs su trebali na robiju, a Mahrez je trebao isto malo na hladjenje zbog konstantnih pokusaja simuliranja. Plus da ne pricam kamion penala poklonjenih. Ne interesuju me ni najmanje.

                                Navijam za Arsenal, ne za Wengera, ne za Gazidisa, ne za Kronkea, ne za picku materinu, vec za ARSENAL FUDBALSKI KLUB. Ne za Remzija, Mesuta, Alexisa, Walcotta, vec za jebeni klub.
                                Jel bi više voleo da kokoške uzmu? Ili ovi iz Mančestera? Daj ne zajebavaj.

                                Šta je klub? Fikcija. Klub čine ljudi. Ne mogu ja navijati za grupu govnara zato što im je top na grudima. I za matorog koji ima pare i može da kupi jaja B klase, ali ipak navijače godinama zavlači sa mućkovima. I za Kroenkea kome puca ona stvar za Arsenal već samo za lovu.

                                Jbg., da si odrastao u Severnom Londonu, išao na njihove mečeve kao dete pa i da te razumem, ali ne razumem takvu iracionalnu zagriženost s obzirom da verovatno nisi pogledao ni jedan njihov meč uživo ili možda jedan.

                                Ja ću uvek navijati za Arsenal protiv ovih naftaša i lovaša đavola, ali ne mogu za ovakav Arsenal protiv najvećeg autsajdera u istoriji igre.

                                Comment

                                Working...
                                X