Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Lesteru se oprastaju startovi opasni po karijeru, poklanjaju im se penali i poklanja im se i vrijeme da pobjede, sreca nisu opet uvaljali nekim ludim odbitkom go.

    Slavene brate moj, sutra ljubim te u kapicu, poslat cu ti sanduk marlbora samo odradi posao. Ljubi te brat
    Kec na Arsenal onako mrtvački sutra, utakmica Bogu plakati i nekih 2:0. Nemoj da se cimaš, samo što ovaj Ttnhm kvari posao, žabarski stil, taman koliko treba.

    Comment


    • Sutra Totenhem ne pobedi, dobijemo mi Swansea i onda u subotu mec sezone....
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Gubi Ranijeri titulu u poslednjem kolu, preveliki je to gubitnik, mada je veća nesreća što će otprilike Ttnhm da je uzme.

        Nastavnik je isto prokletinja, da ne trolujem temu shvataju to lično fanovi Arsenala.
        Sta da shvate licno, damo im kvotu 200 da Arsenal osvaja, posalju novac na taj i taj racun i uredno zaradimo jer je naravno nemoguce da se to desi. To bi potpuno isto bilo kao da sam ti ja rekao da Inter osvaja ono kad je bio prvi, eto ista kolicina gluposti nego ajde navijacka ostrascenost razume se.

        Da se mi ne zajebavamo, barem na papiru iz aviona se vidi da Lester ima bolji raspored od trojke kojoj bezi, samo je pitanje da li ce i dalje ovako bez pritiska da igraju zmajski. Mogu peske da osvoje sto bi se reklo.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • i na kraju uzme siti

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Kec na Arsenal onako mrtvački sutra, utakmica Bogu plakati i nekih 2:0. Nemoj da se cimaš, samo što ovaj Ttnhm kvari posao, žabarski stil, taman koliko treba.
            Dobili su evo sansu, moraju sutra dobiti da bi postavili temelje da igraju mec sezone.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Arsenal nema mentalitet za titulu, Siti ove godine nije pravi, Kokoške moraju da padnu, predugo su u dobroj seriji.

              Nema veze remi, uzima Lester ovo.

              Prevelika muda imaju, ne vidim drugi ishod.

              Comment


              • Bila sutra roka Totenheme, Arsenal čisti Svonsi, u subotu iks na Lejnu, Lester prolazi kroz Vik sa 0:1 nategnuto i pet bodova prednosti opet za Lester.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Arsenal nema mentalitet za titulu, Siti ove godine nije pravi, Kokoške moraju da padnu, predugo su u dobroj seriji.

                  Nema veze remi, uzima Lester ovo.

                  Prevelika muda imaju, ne vidim drugi ishod.
                  Ne mogu da smislim Totenhem, ali ono sto igraju ove sezone i ona monstruozna partija protiv Svonsija kad su sutnuli 802 puta, a Fabijanski skinuo 5 komada ono je haos. Daj sutra X jedan Slavene Bilicu zatvori to, svi iza lopte dve kontre i 2:2 kraj
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Zanemarili smo ove na dnu, po meni Villa,Sunderland i Norwich sele u Championship.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Zanemarili smo ove na dnu, po meni Villa,Sunderland i Norwich sele u Championship.
                      Na mesto Sanderlenda bih ubacio Njuku, oni su zrele kruške, još jednom za odlazak pod led.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ne mogu da smislim Totenhem, ali ono sto igraju ove sezone i ona monstruozna partija protiv Svonsija kad su sutnuli 802 puta, a Fabijanski skinuo 5 komada ono je haos. Daj sutra X jedan Slavene Bilicu zatvori to, svi iza lopte dve kontre i 2:2 kraj
                        Ma ne mogu oni preko Bilića, samo je pitanje hoće li do boda.

                        Comment


                        • Payet, brat moj rijesava sutra.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Arsenal 1 i 0-3 gola, mrtvosija tekma u najavi , Gvidolin spremio bunker.

                            Ali već u meču sezone se na nastavnika "pičkicu" ne bih kladio, kad god je trebalo da klikne usro je, eto najsvežije je ono što se desilo prošli vikend.

                            Comment


                            • Pisao sam jos pre par kola da ce taj kako ga neki nazivaju ,,lak" raspored kostati titule Lester. Ako zanemarimo taj prvi deo sezone gde ih niko nije ozbiljno shvatao, kada se pokazalo da njihova pozicija na tabeli nije slucajna, najvise su bodova pogubili u nastavku od tih manjih ekipa gde je Lester bio apsolutni favorit. I evo kada im je krenuo taj ,,laksi" raspored u proslom kolu su izvukli pobedu u poslednjim minuta, sada samo bod. Za sada najozbiljnija ekipa za titulu su Sparsi, na to ukazuju svi moguci parametri. Arsenalu se titula nudi cele sezone, ali je bilo toliko neozbiljnosti tokom citave sezone da je nisu ni zasluzili, mada i dalje imaju realne sanse. Mnogi su vec otpisali Siti u toj borbi za titulu, mada ne vidim po kojoj analogiji.

                              Comment


                              • Večeras ako nas Šiti dobije na Enfildu, eto njih nazad u borbi za titulu. Previše se oni otpisuju, a mislim da im to i odgovara.


                                Riyad Mahrez has been directly involved in 25 ‪#‎BPL‬ goals in 2015/16 (14 goals, 11 assists)
                                Ali moram reći da me sinoć iznervirao za one "makazice". Ponelo ga, znam, ali totalno pogrešan trenutak. Da je prebacio glavom na drugu stativu, pa bi gol nekih 85%. U svakom slučaju, kakav pregled igre kod one asistencije jbte...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X