Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Bravo momcici, ajte sad kuci da radite domaci, valja poraniti za skolu ujutro.
    Patetično.

    Originally posted by miloolja View Post
    Zašto ćutiteeeeee
    Zašto ćutiteeeeee...

    Nisam od tebe očekivao da se spustiš ovako nisko.

    Originally posted by Vladan View Post
    Ali ona kobalica izmedju 85. do 90. je pobijedila. Jbt napravi im Memfis haos od zivota
    Ma igračina taj Memfis. Da ne igra fudbal bio bi glavna faca u nekom cirkusu.

    Comment


    • i dalje ostaje OT neosvojiva tvrdjava u prvenstvu za Wengera ali sta reci da posle naseg 2 gola da se vise nije imalo snage za nesto konkretnije,ali sve u svemu cetitke na pobedi MU

      Comment


      • Počelo je.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment








        • Sent from my m2 note

          Comment


          • Originally posted by gokara View Post
            Nisam od tebe očekivao da se spustiš ovako nisko.
            I ja sam sokiran . Iskreno se nadam da je post napisan u neznanju daljeg teksta pesmice

            Comment


            • Nije nam se dalo danas, jednostavno je falilo sreće, sudija je očigledno slepac jer nam opet nije sudio penal. Nije dobar ni odnos prekršaja i žutih kartona, trebalo je biti desetak za Manchester, mora se raditi još na tome. De Gea imao svoj dan.
              Žao mi samo što nisam video Flaminija, mog omiljenog igrača ali očigledno odmara za Barselonu ipak je to bitnije jer tamo smo mi favoriti bez obzira šta drugi pričali a Flamini je izuzetno važan i neophodan šraf u odbrani tim, nikada on ne greši.
              Ali nije to ništa bitno, idemo mi na Emirates naš novi velelepni stadion što nam je naš dragi neimar Arsen sagradio.
              Idemo tamo i platimo najskuplju kartu u Premijer ligi ali je sve to opravdano kada pogledaš našu trofejnu vitrinu.]
              Oh wait....


              Kosmička nepravda.
              Spoiler


              Lester nastavlja da sanja
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by PRINCONI View Post
                I ja sam sokiran . Iskreno se nadam da je post napisan u neznanju daljeg teksta pesmice

                Jel si baš mnogo šokiran?
                Naravno da dalji tekst pesmice nema blage veze sa ovim što sam napisala... dakle zašto ćutite, samo dotle... ostatak je nebitan, jer prvo nije u mom stilu, a drugo bili ste mnogo samouvereni, bučni i nadmeni ovih dana, pa sve do meča... ali ste odjednom nestali, izgubili se, splasnuo vaš tripletarski optimizam, koji nije ni imao nikakvu potporu, da se razumemo.. ali to je neka druga priča....
                Last edited by miloolja; 28-02-16, 19:02.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jel si baš mnogo šokiran?
                  Naravno da dalji tekst pesmice nema blage veze sa ovim što sam napisala... dakle zašto ćutite, samo dotle... ostatak je nebitan, jer prvo nije u mom stilu, a drugo bili ste mnogo samouvereni, bučni i nadmeni ovih dana, pa sve do meča... ali ste odjednom nestali, izgubili se, splasnuo vaš tripletarski optimizam, koji nije ni imao nikakvu potporu, ali to je neka druga priča....
                  Iskreno vise me je sokirao tvoj post nego li Arsenal koji ovakve dogadjaje cesto priredjuje . Ja ti oprastam, a za ostale tripletare ne znam

                  Comment


                  • Prekosutra Ranijeri protiv Pulisa. Blokbaster u najavi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Rashford : "For all the people asking how the exam(chemistry) went, scoring goals was easier than the exam."
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.standard.co.uk/sport/foot...-a3192636.html

                        Sve pare na West Ham veceras, dje mi je brat Petrovac?

                        Svake jebene godine bude prica o nekom #powerShift-u, kurcu palcu, bla bla bla i svaki put poslije tih izjava ga popuse. SVAKI PUT!
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          http://www.standard.co.uk/sport/foot...-a3192636.html

                          Sve pare na West Ham veceras, dje mi je brat Petrovac?

                          Svake jebene godine bude prica o nekom #powerShift-u, kurcu palcu, bla bla bla i svaki put poslije tih izjava ga popuse. SVAKI PUT!
                          Pogorsalo mu se stanje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Pogorsalo mu se stanje.
                            Pozdrav.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako Slaven ne zvekne Totenhem večeras, ne verujem da će iko moći.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                Ako Slaven ne zvekne Totenhem večeras, ne verujem da će iko moći.
                                Sutra su ipak, ja se zajebo malo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X