Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Murinjo nekad predje granicu dobrog ukusa ali sigurno nece pljuvati coveku u usta, dizati transparente ratnim profiterima i ponizavati maloletnice i konobare koji ga posluzuju. Pritom presao igricu i sve osvojio u zivotu.

    Tu smo gde smo bas zbog takvih poput tebe. Satro sve znam, sve stizem, sve pratim, u sve se razumem, pisem za Biser a ustvari ne znam nista.
    Murinjo ne pljuje u usta, stavlja prst u oci protivnickim trenerima i slicno. Kakvi su to kao ja? Niti pratim sve, niti stizem sve niti se razumem u sve, ali ti sebi dajes za pravo da kometarises forumase bez da je tebe neko potkacio, to vise o tebi govori.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • jos cu da naj***m zbog nadimka
      MESSI 10

      Comment


      • Haha, ali kad pročitam da se uporedjuju Miha i Lipi, to kao da se uporedjuje Alfa i Fiat Kragujevacki. Talijanska škola, ali jedan je smeker, a drugom fale šrafovi.

        Sent from my m2 note

        Comment


        • http://www.sport365.live/en/main

          Mnogo dobar stream za utakmice, uopste ne koci, lepa slika, ali je mana sto ne moze da se uveca na full screen(ili ja ne znam).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Casiraghi View Post

            Imamo mozda drugacije kriterijume. Za mene takav lik ne moze u Milan koji su uvek vodila gospoda i smekeri. Eno mu Katanija u Seriji C, najavljuju ambiciozan povratak pa nek ih vadi.
            Ne razlikuju nam se kriterijumi puno, takav lik nema smeka da bi vodio bilo koju italijansku ekipu.Nije mi on uopste za italijanski fudbal kao licnost.On je vise za primitivnije narode(da ih ne nabrajam i da ne stvorim nove sukobe), ovako ''malo'' odskace od sablona.Italijani su manje-vise gospoda, ali cim takav poput Mihe vodi Milan dovoljno govori koliko im trenerska struka propada.

            Comment


            • A vidi ovu budalu... Zaboravio sam da ovaj lik uopšte i postoji...



              Broj frizura - 3
              Broj odigranih utakmica ove sezone - 0

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Matt Lawton of the Daily Mail reporting that Everton to be taken over by Middle Eastern investors within the coming days.
                Iako se pricalo o americkom konzorcijumu ipak se mijenjaju stvari. Dok su Amerikanci bili u prici pominjao je BBC cifru od oko 200 miliona funti. To je bas smijesno. Ali ako ih preuzme neko sa Bliskog Istoka em ce cijena sigurno biti jaca, em dobijamo jos jednu silu.
                sigpic

                Comment


                • Sta je uopste sa Nasrijem ove sezone? Vuce neku povredu ili sta?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • predobar gol antonia

                    Comment


                    • Originally posted by aleksapfk View Post
                      predobar gol antonia
                      A vala dobra i proslava gola.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        A vala dobra i proslava gola.
                        Bolja nego gol
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • odlicna utakmica za pocetak vikenda

                          Comment


                          • Eee zivoteee

                            Comment


                            • Bice da lester zna samo kad nisu favoriti, a tako se ipak ne osvaja titula... Neverujem da ce uspeti da probiju Noric

                              Comment


                              • Kakav gol Fabregasa haha

                                Comment

                                Working...
                                X