Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Imao je Pardju opasnih kikseva sa Njukaslom, ali su sami krivi sto su mu dali osmogodisnji ugovor. To je bio strasan idiotizam.

    Sto se Pjulisa tice najjaci menadzer u ligi. Nema nijedan ozbiljniji klub muda da mu da priliku. Eto stigao i toliko hvaljeni Kristal Palas, dise za vrat Celsiju i klubovima iz Liverpula, a kako je samo Palas podigao onomad to nisu istine.
    bi li ti voleo da mu united da sansu?
    MESSI 10

    Comment


    • Naravno, jedini Britanac kojeg bih volio da vidim u Junajtedu. Ovo sto covjek radi je cista magija. Jako, cvrsto, disciplinovano i uvijek ima rezultate iza sebe. To nije slucajno.

      Gazi Celsi, ovo vise ne mora da se gleda. Ne bi Njukasl nikako smio da ispadne s obzirom da ima odlican igracki kadar, nekako mi je Svonsi blizi jer je tamo bas tesko rasulo, ali se nadam i da ce Big Sam prezivjeti. Vila, Noric(ionako ce se odma vratiti) i Svonsi neka ispadnu. Labudovi su mi najsimpaticniji ali su sami krivi za sve sto im se desava. Pistolj pa u koljeno. Idioti.
      sigpic

      Comment


      • nece Njuka ispasti,za vilu i noric se slazem,a treci..
        MESSI 10

        Comment


        • Doduše, Pardju je i dogurao do 1/4 finala LE, igrački kadar mu se često menjao, a znamo da Ešli voli da se meša. Kada se sagleda šira slika, mislim da Njukasl ima precenjen sastav i da je bio precenjen poslednjih 6-7 godina. Jeste imao par propasti, ali ovaj Njukasl opet ima propasti na vratima. Njukasl je ekipa propasti već skoro deset godina.

          Žao mi je Gardea u Vili. Lernera i ostatak uprave očigledno boli patka kako taj tim izgleda i šta izvode na terenu. Garde ih je uspeo udesiti da na nešto liče i sačekaću sutra, da dam sud o njima. Liverpul im je odlična šansa da ožive.
          sigpic

          Comment


          • Petarda ili nista! Koji je raspad ovaj Njukasl, malo nabijem kondiciju glat bi mogao konkurisati za stopera.

            Comment


            • Zna Pedro fudbala, on je 10 puta bolji igrac kad napada prostor, nego kad igra sa loptom. Fantasticna lopta Fabregasa, doduse i kiks Tejlora, fina zavrsnica

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Petarda ili nista! Koji je raspad ovaj Njukasl, malo nabijem kondiciju glat bi mogao konkurisati za stopera.
                Mene šokira da im Stiven Tejlor još igra.
                sigpic

                Comment


                • Traore se ne sali. Bravo deckonja!

                  Comment


                  • najbolje bi bilo da ispadnu vila, norwich i svonzi

                    Comment


                    • Nece Aston Vila ispasti. Po meni Norvic,Bornmut i Sanderlend/Njukasl.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • ma vila je zakucana za 20to mesto. nece ni 19ti biti

                        Comment


                        • Comment


                          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ali ljudi Azar decko ni sad kad je chelsea proigrao ne moze da dodje sebi ja ne znam da je neki igrac imao ovoliki pad u igri a da ima takvu sezonu iza sebe...

                              Comment


                              • Van Gal aka Norman Bates Ne znam protiv koga od "manjih" ekipa čovek nije prosuo bodove. U svakom derbiju kompetetan, ekipa deluje živo i obično uz to ide i dobar rezultat. Protiv manjih ekipa kao da gledamo Manchester iz nekog paralelnog univerzuma u kojem je ta ista ekipa verovatno najgora u takmičenju. Poput ludog hemičara koji i kada pronađe stabilnu formulu, upiše je u onaj njegov notes samozadovoljno sa nekim polubolesnim osmehom i posle 10 minuta okreće novi list i piše " no wait i have a better idea than that"
                                I tako u krug.

                                Danas moja braća ruše Arsena i izbacuju Arsenal iz trke za titulu a maliAki neverue
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X