Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogodi izmene jednom u dve godine, konju glavati!

    Cuj Gigs, pa Depaju bih pustio da bude trener-igrac sta LVG radi sa odlukama. Godinu i po ih uci jednom fudbalu, a onda kad krene nizbrdo glumi ludilo i podilazi navijacima.

    Comment


    • Bre bih dao Skolsu i Gigsu zajedno da vode nego Van Galu i minut vise.

      Comment


      • Klub ima masu legendi, zasto da ne postavi neku drugu, zasto Gigsa? Covjek nema tri nedelje staza kao trener i sad treba da dobije posao? Na osnovu cega? Prezivio je Mojesa, sad ce i Van Gala, a kod obojice je bio dio strucnog staba. Van Gal treba da ide, Gigs s njim.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Brajkula ajde obriši se sa interneta. Budi čovek toliki.

          Ali Blind i dalje izvodi kornere. Ahahhahahahahah pa onda zaslužuje i Skols klupu.


          LVG !

          Comment


          • Je l' on to stvarno ubacio coveka koji ima 5 datih golova u karijeri kao spic sa 23 godine?
            sigpic

            Comment


            • Ako nakon i ovoga sam ne ode, i koliko da ga ubedjuju on stvarno nema obraza

              Sent from my G3 using Tapatalk

              Comment


              • posle 28 godina, bravo lvg

                Comment


                • Rasformirao Big Sem Rumenog.U dubokim govnima je ovaj tim.

                  Comment


                  • Eh da je Aki sad ovde..

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Klub ima masu legendi, zasto da ne postavi neku drugu, zasto Gigsa? Covjek nema tri nedelje staza kao trener i sad treba da dobije posao? Na osnovu cega? Prezivio je Mojesa, sad ce i Van Gala, a kod obojice je bio dio strucnog staba. Van Gal treba da ide, Gigs s njim.
                      Ajde reci ti meni ko drugi bi mogao da preuzme do kraja sezone?!

                      Meni je svejedno, samo da leti LVG!
                      A Gigs mi je jedino logicno resenje, nista ne gubimo ako on dobije sansu. Samo mozemo da dobijemo, a to je da se covek pokaze da moze da bude jednog dana kalibar za Junajted ili da vidimo da nema pojma i sam ce onda shvatiti da nema sta da trazi na OT.

                      Na kraju krajeva daj SAFa do kraja sezone, i eto i njemi bi Gigs bio asistent sigurno.

                      Comment


                      • LVG jedan od dokaza da ne važi ona "Koliko para toliko muzike".

                        Mada nije mnogo potrošio za dve godine, ako grune još stotkicu možda izvuče X protiv najogadnijih na svetu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Ako nakon i ovoga sam ne ode, i koliko da ga ubedjuju on stvarno nema obraza

                          Sent from my G3 using Tapatalk
                          Nadam se da ce otici ako Murinjo odma dolazi ili ako je interim neko ko ima trenerski radni staz. Ako se bira izmedju njega i Gigsa neka ga do kraja sezone.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pregazio ih Sem k'o plitak potok. Operacija "Saving Sunderland" se nastavlja. Nema teoretske šanse da Van Gal ode. Nema ni potrebe sada. Nije da je ekipa u igri za titulu. LE je tu, ona je izlaz u LŠ sledeće godine.
                            Last edited by Crni Đorđe; 13-02-16, 14:47.
                            sigpic

                            Comment


                            • Brajko klasičan trol baš bih voleo da vidim jedan poduži post kao moderatora o Mojesu. Njegovom fudbalu i svemu ostalom. Samo sto ces ti kao i još par mudova samo trolavati.

                              Od dolaska lvg svaki poraz je gledan kao da smo ispali iz ls. Svaka pobeda je bila timska. Smešno.

                              I sve što čovek uradi je za suđenje i osuđivanje. Da to uradi Klop ili Neko drugi onda je genije a ovaj ispada matora izlapotina. Previše licemerno i opet smešno.
                              Sve u krug.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nadam se da ce otici ako Murinjo odma dolazi ili ako je interim neko ko ima trenerski radni staz. Ako se bira izmedju njega i Gigsa neka ga do kraja sezone.
                                A koliki staz ima LVG? I gde nas je to dovelo na kraju...

                                Comment

                                Working...
                                X