Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto Kinezi nece da daju koji dinar za obog vola Minjolea, ma nek ga nose dzaba jbga usta ona brbljiba.

    Comment


    • Pellegrini: "[David Silva] had a twist in his ankle. I think it will be difficult for him to recover soon. We will see before the weekend.”
      Ovi su gotovi.
      sigpic

      Comment


      • Sitiju DeBruyne, Navas i Silva povrijedjeni. plus Kompani u odbrani, pozdarv tituli. Sad je pitanje Lester ili Totenhem. Bojim se da moj Arsenal jadni nema sanse ta rasporedom koji imaju. Prosto su morali dobiti utakmice protiv celzija liverpula i sautemptona da bi imali sanse neke.

        Comment


        • Navijaci Arsenala su najveci pesimisti planete zemlje.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Negdje oko 80-e minute pogledat livescore i vidim 2:0 vodi Liverpool. Sta se desilo zadnjih 10 minuta

            Comment


            • Originally posted by Arsenije Vengeric View Post
              Sitiju DeBruyne, Navas i Silva povrijedjeni. plus Kompani u odbrani, pozdarv tituli. Sad je pitanje Lester ili Totenhem. Bojim se da moj Arsenal jadni nema sanse ta rasporedom koji imaju. Prosto su morali dobiti utakmice protiv celzija liverpula i sautemptona da bi imali sanse neke.
              Ti si sramota za navijace Arsenala.
              Tripletaaa

              Comment


              • Nisam ja pesimista nit bruka za Arsenal, imam ja ponekad te epizode realnosti. Mislim i ja se nadam toj tituli i sve ali eto uporedite taj raspored Lestera koji posle nase utakmice nema 7-8 kola opasnijeg protivnika i nas kojima je svako sledece gostovanje neki West hem, everton junajted, totenhem i cuda. E sad nije da ne mogu porazit junajted tamo ili totenhem no znajuci Arsenal sigurno ne mogu naredjati ih sve, a da bi osvojili morali bi. Ako Lester bude imao 5 poena lufta u zadnjih 5-6 kola 100% uzimaju jer im se ovakva prilika mozda nece ukazat narednih 20 godina. A totenhem preopasan gaze svakoga, ubijaju a i nemaju pretezak raspored.

                Comment


                • Malo ljudi ovdje prati teniski pdf i poznaje termi 'choke'.

                  Ako je chokovao United svojevremeno 8b, 5 kola prije kraja, vala ce i Lester da chokira prije ili kasnije.

                  Jedini je problem ovaj Tottenhem koji nikako da posustane. Novakovic danas samo sto jos ne svrsava po njihovoj igri, a ljudi igraju ko Arsenal prije 8 godina.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • ‘I was very close,’ he said. ‘They made a £10m bid and were offering me over £200,000 a week; a four-year contract. I couldn’t sleep for three days. That kind of money is not easy to turn down. Some team-mates in the dressing room were saying, “You can’t miss this chance”. But I don’t jump into decisions like that.
                    ‘I prayed about it, and God said it was not for me, no matter how much money it was. I knew God would direct me. When I said I don’t want to go, they offered me more money, almost £300,000 a week. I told them it’s not about the money.’
                    ‘I helped this team to promotion. How can I leave because of money? I know money is good. With that sort of money I can secure my life. But you can’t sell your dream.’
                    Veliki respect za Ighaloa.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • nadam se da ce svi igraci koji odu u kinu da propadnu, odionu svaka cast

                      Comment


                      • Taj je Lester izgubio vise bodova od tih manjih ekipa kada je bio favorit, nego li u tekmama protiv vecih. A i ne vidim poentu hvatanja za raspored kao da je jos nekoliko kola ostalo do kraja.

                        Comment


                        • Tesko ali se i ja nadam da oce. A valjalo bi da ih mi malo smirimo

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Veliki respect za Ighaloa.
                            Koja je ovo retkost jbte...

                            Veliki RESPECT!

                            Da hoće ovi plaćenici da se ugledaju na njega...pff...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Arsenije Vengeric View Post
                              Nisam ja pesimista nit bruka za Arsenal, imam ja ponekad te epizode realnosti. Mislim i ja se nadam toj tituli i sve ali eto uporedite taj raspored Lestera koji posle nase utakmice nema 7-8 kola opasnijeg protivnika i nas kojima je svako sledece gostovanje neki West hem, everton junajted, totenhem i cuda. E sad nije da ne mogu porazit junajted tamo ili totenhem no znajuci Arsenal sigurno ne mogu naredjati ih sve, a da bi osvojili morali bi. Ako Lester bude imao 5 poena lufta u zadnjih 5-6 kola 100% uzimaju jer im se ovakva prilika mozda nece ukazat narednih 20 godina. A totenhem preopasan gaze svakoga, ubijaju a i nemaju pretezak raspored.
                              Bas to. Malo realnosti. Navijacka euforija zna malo udarit, ali realno nasa momcad je prebalava u glavi i nisu kolektivni pobjednici. Na dobar dan ce razvalit bilo koga, a vec tjedan dana kasnije protiv lower table part ekipe izgledat k'o amateri.

                              Godinama pratim Arsenal i neke stvari se stalno ponavljaju. Dok se to ne promjeni necemo do titule. Tottenham opet izgleda bolje od nas, mislim da bi se lako moglo dogodit ove sezone da napokon zavrse ispred nas.

                              Comment


                              • Ja otkako sam na ovom forumu, evo sad ce 4 godine, svaki put sam cuo pricu zavrsit ce Spudsi ispred Arsenala. Nijednom se nije desilo.

                                Hvala sto ste to jos jednom spomenuli.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X