Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci do Gigsa je
    sigpic

    Comment


    • Evo Vardyja i do drugog gola, vraćaju se majstori

      Comment


      • Mata....tata, tata!

        Poslato sa htc
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Koje kenjanje!

          Comment


          • Klopp izgubio mec, nema vise opravdanja, losa postavka i sramotan pristup. Liverpul ce tesko i u gornjem delu tabele da zaavrsi ako budu igrali kao veceras.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Crystal Palace upao u krizu, 5-i poraz u nizu na vidiku.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Žalosno,kad vidim kakvu odbranu imamo plače mi se. Minjole ne može biti toliko loš koliko su ovi ispred njega.

                Comment


                • Mi ako ovako nastavimo do kraja mjeseca United nas preskace. Tottenham nas dostigao i preskocio, nema naznake pada forme, dok mi izgledamo ko budale na terenu kao i svaki put u ovo doba godine.

                  Comment


                  • толко сам се сморио док гледам текму да сам смислио нову изреку. Јеби не ваРди

                    а жао ми клопа, убацује џоа алена да би променио нешто.... па не можеш с оваквим тимом добити ни чукарички бре

                    Comment


                    • 16 faulova jedan zuti. Sudija da bog da ti djeca celava bila.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kad ja vidim Sancheza koji se povlaci do centra da dobije loptu smuci mi se. Daj nek se Giroud polomi da ovaj dobije prostora gore, nikad nije tako daleko bio kad je Giroud bio van terena

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          16 faulova jedan zuti. Sudija da bog da ti djeca celava bila.
                          Ne moze sudija biti kriv za nesposbnost igraca.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • @Pixar ti se nadas 4. mestu!?
                            Benteke sve gori i gori.
                            Ako mi opet dovedemo napadaca viseg od 1.85 m , otpisujem sezonu.

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              па не можеш с оваквим тимом добити ни чукарички бре
                              Naravno da moze, prosle sezone je Rodgers tri meseca bio bez poraza, mogao i u top4. Sa dosta slabijim timom, bez desnog beka i napadaca.

                              EDIT: Ako tim s kojim raspolazes ne moze da ispuni tvoje zadatke, svoje planove prilagodis timu kojim raspolazes. Pa sledece sezone, kad na leto dovedes sta ti hoces igraj kako hoces i radi sta hoces, ovo sto Liverpul igra je sramota za klub.
                              Last edited by Brian McShtull; 02-02-16, 21:28.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ovi Arsenalovi igrači hoće da se maltene ušetaju u gol, dobacuju se do besvesti

                                Comment

                                Working...
                                X