Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoke City are pleased to confirm the signing of Giannelli Imbula from Porto in a Club record transfer.

    The 23-year-old defensive midfielder has signed a five-and-a-half-year contract, with the Potters paying Porto a fee of £18.3million

    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Jordi Gomez od sanderlenda u blekburnu

      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Bas sada sam zainteresovan da vidim kako ce funkcionirati napad njukasela jer po imenima imaju vrlo dobre igrace
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Swansea je pogresio u vezi napadaca,Paloski nije PL dok je Fer slicnih karakteristika kao De Guzman koji je igrao ranije za Labudove

          Comment


          • Šta nije Paloschi?

            Comment


            • Originally posted by Abel Brodersen View Post
              Šta nije Paloschi?
              TAJ napadac za Svonsi koji bi mogao da daje golove...ima barem 5 napadaca jeftinijih i korisnijih od njega u ovom trenutku

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Konacno da momak ne padne na ljekarskom , bas mi je drago, definitivno igrac za Premiership
                Zasto je prije padao?

                Comment




                • Kako je ovo sve otišlo dođavola, bar u finansijskom smislu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja nisam ni znao da je danas novo kolo, cak nisam ni znao da Arsenal igra danas. Naime, pre mesec dana sam promenio posao i sada radim u kladionici i sve mi je postalo nekako bezveze sto se fudbala tice, sve je postalo biznis... Nema vise one lepote koja je fudbal nekada krasila...

                    Nadam se da danas dobijamo Svece, naplata dugova za Boxing day.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Au vidi vraga pa dns su utakmice, totalno zaboravio

                      Comment


                      • Veseli Tthm odmah poveo

                        Comment


                        • Klasa je mali!
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ako misliš na ovog iz Tthma nzm ali ovaj gol nije baš plod čiste klase.

                            Dao bi ga i ti verovatno, tako da ako tako gledamo i ti si klasa.

                            Comment


                            • Viskovic: "Ranijeri je imao samo jedan kiks u zivotu sa reprezentacijom Grcke a sve ostalo u zivotu je radio perfektno."

                              Ne vredi, pali stream.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad je bio u Juveu razmišljao sam da se bacim sa Brankovog mosta.

                                Comment

                                Working...
                                X