Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je Walcott bio kapiten od pocetka meca? Kasnio sam na ukljucenje.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Gledam Šalke Verder i Matip odma' na startu zakuca glavom gol.
      Kaže jedan od komentatora, kažu za Matipa da je budući igrač Liverpula, a drugi će na to, dat će Bog, dat će Bog
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Počeo Flamini da se zajebava u petercu, odrađuju ovo Plavi profi do kraja.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Zasto je Walcott bio kapiten od pocetka meca? Kasnio sam na ukljucenje.
          10 godina u Arsenalu

          Sto se meca tice klasican prdac u rosu cijelog tima, izasli pickasto kao da je trening, debil u obrani pokazao pamet, cestitke Chelseau na pobjedi. Same old story, ovo se toliko puta dogodilo da se vise ne mogu ni nanervirat

          Comment


          • Ko nije vidio da se Costa bacio nek pravo ode do ocnog ljekara, platit cu mu ja tretman u Svetom Vidu, nije problem.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ko nije vidio da se Costa bacio nek pravo ode do ocnog ljekara, platit cu mu ja tretman u Svetom Vidu, nije problem.
              Bacio se Costa normalno, nakon udarca... vidim i Mertezaker se bunio kao da ga nije ni pipnuo...

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ko nije vidio da se Costa bacio nek pravo ode do ocnog ljekara, platit cu mu ja tretman u Svetom Vidu, nije problem.
                K'o da je bitno. Važno je šta sudija svira.
                sigpic

                Comment


                • Bio klasicni dive, kao Sturridge na trafordu. Ali cim igrac promasi loptu dva metra, sudije to okarakterisu kao faul i crveni karton. Svakako, mislim da Arsenal ovo dobija sa igracem manje.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ima slow.mo snimak gdje ga ne dira. Ne znam ko koga ovdje jebe u mozak.

                    Pero drugi put u zivotu crveni dobio, sta ce se bunit, zna da nema smisla.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ko nije vidio da se Costa bacio nek pravo ode do ocnog ljekara, platit cu mu ja tretman u Svetom Vidu, nije problem.
                      Bacio se kao sto bi i svaki drugi napadac u toj situaciji,pa i tvoj Ziru.Cist crveni kao suza,ni Pera se nije bunio.

                      Comment


                      • Moraš uzeti u obzir da sudija nije to mogao videti sa one pozicije. Klatenburg je verovatno video samo švapske noge kako su ispružene i kako Košta pokušava da ih prešiša. Uz to je Košta gurnuo loptu od Pere i to je faul, makar ne bio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kakav ljudi crveni, ni C od crvenog... A i gol je cist ofsajd!
                          A i celo prvenstvo je namesteno samo da Arsenal ne osvoji sampionat, a samim tim i tripletu.

                          Comment


                          • Bacio se zato je supak, a mogao je bez problema da nastavi i da go.

                            Ne znam samo sto neko ne ubije Kostu na terenu. Svaki malo blizi kontakt u kraljeznicu lupaj, ili ga samaraj po ledjima svaki put kad ga vidis. A tek verbalno bi ga upropastio.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              A tek verbalno bi ga upropastio.
                              Verbalno da upropastiš Koštu? Nice try.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odgledao sam nekoliko snimaka sada, iz nekog ugla se vidi da postoji kontakt, ali cini mi se da nije postojao ipak...

                                Aki tako ces unistiti verbalno Costu sto ces ga na kraju udariti i zaraditi crveni

                                Comment

                                Working...
                                X