Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilic je tata, nerealno je koliko covek odskace od ispodprosecnih balkanskih trenera. Veliki smeker i gospodin.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Onakva mrcina da bude izdominiran u duelu, ni let lopte ne ume da proceni Pa ima li ijedna ekipa u PL neku solidnu odbranu
      Si gledao Frosinone-Atalanta, bila odlicna tekma. Znas kako su igrali dobro odbranu i jedni i drugi. Ovi ovde sto prate PL su budale, ne znaju sta propustaju, i bas glupo trose svoje vreme. Umesto da gledaju Calcio, ne znaju sta je kvalitet.
      #seriaA
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        Si gledao Frosinone-Atalanta, bila odlicna tekma. Znas kako su igrali dobro odbranu i jedni i drugi. Ovi ovde sto prate PL su budale, ne znaju sta propustaju, i bas glupo trose svoje vreme. Umesto da gledaju Calcio, ne znaju sta je kvalitet.
        #seriaA
        Nisam gledao, nisam ni pokusavao, smor tekma, kao i mnoge u Serie A. Ali to nije razlog da ne komentarisem PL i kazem gde je problem. Italijanima ne fali dobra i organizovan odbrana, to im je urodjeno, pa defanzivni stil su razvili jos pre 50 godina dok su svi igrali 2-5-3/2-4-3. Njima fali induvidualni kvalitet, kojeg u PL ima u izobilju, zato je i PL toliko bolja liga.

        Ne branim ja Serie A, situacija te lige je ocigledna, a takodje je ocigledano u kakvom je stanju PL. Nemoj da se vredjas i reagujes ko neko deriste.

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post


          Rekao bih da je Bila već pikirao naredni posao.
          sigpic

          Comment


          • Glupa su vam ova prepucavanja.

            Samo zato što navijate za klub iz te lige mislite da je ta liga najbolja, a ove ostale nevaljaju. A argumenata nigde.

            Uživajte u fudbalu.

            Comment


            • Nisam ja nikoga uvredio, izvinjavam se ako se neko tako oseca. Ali sve to ima svoje zasto, i svoje zato. Lako je videti rezultat 4:5 i reci odbrane su katastrofa, jesu, ali normalno je da ce odbrane pod pritiskom da grese, samo pritisak koji trpe igraci u PLu je neuporediv sa ostalim ligama. Sve to ima svoje, nije slucajno to sto se desava, nemoguce je da svi grese bez razloga i da su svi toliko losi.

              EDIT: Uopste ne gledam PL samo zbog Liverpula, kao mali sam mnogo vise gledao Calcio, navijao za Lazio kao i mnogi drugi u vreme Stankovica i Mihajlovica, i tada su prve tri lige bile mnogo ujednacenije. Nije bilo razlike izmedju Engleza, Talijana i Spanaca, Spanci i Talijani su suzili konkurenciju na dva tima, i tu moje pracenje tih takmicenja prestaje, prosto sve se zna pre pocetka sezona, nema poente da bilo sta gledam.
              Last edited by Brian McShtull; 23-01-16, 20:45.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Glupa su vam ova prepucavanja.

                Samo zato što navijate za klub iz te lige mislite da je ta liga najbolja, a ove ostale nevaljaju. A argumenata nigde.

                Uživajte u fudbalu.
                Ja uzivam u fudbalu. Meni je PL bolja liga od Serie A, i Spanija je bolja kad smo vec tu. Prva 2 tima u Spaniji su jaci od svih ekipa iz Italije, dok Atletiko je nesto slabiji ili cak isti po kvalitetu kao Juventus.

                Comment


                • А то што је Мората карао Реал ником ништа

                  Барса је јача ту нема приче, док су атлетико мадрид и реал мадрид егал са јувентусом.

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment




                    • Ovakav otac ove igre u ovoj ligi nije viđen još od CR. Dođi u Juve brate rođeni ulepšaj mi život.

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Nemoj, stvarno nemoj, ni u ludilu nemoj mojom ulicoom
                            sigpic

                            Comment


                            • Bas nema srece Besic...

                              Comment


                              • Piih, što mi krivo što se Bešić povredio...
                                Taman je dečko počeo da dominira...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X