Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Slabosti ostalih, u neko normalnije vreme ovakav Arsenal bi bio 4., klasicno.
    Spasi me bože bolesti i kojekakvih Arsenalovih navijača.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Spasi me bože bolesti i kojekakvih Arsenalovih navijača.
      Tvoj voljeni Oxic jos jednom prdnuo u fenjer.

      Ti se imas kom iscudavat, nerealni kralju svih nerealnih ikad.

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Stoke od uvijek kuci tuce jake timove i svi se muce s njima. Ne ulazim sad u to kako je Arsenal jak, od pocetka sezone govorim da nismo dovoljno dobri za titulu ni u ovako oslabljenoj ligi, tripleta je i tako zajebancija.

        Samo kazem da bod u Stokeu nije los kad pogledamo kako se svi muce kod njih...
        Stouk kod kuće 5 pobeda, 2 remija i 4 poraza, 13 datih golova i 10 primljenih, tek 7 domaćin lige, nije da nisu nepobedivi

        Comment


        • Sve nesto kontam da je Topdzija lazni tobdzija

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Tvoj voljeni Oxic jos jednom prdnuo u fenjer.

            Ti se imas kom iscudavat, nerealni kralju svih nerealnih ikad.
            ... i bahatih jajara
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Spasi me bože bolesti i kojekakvih Arsenalovih navijača.
                Ja sam samo realan uvek, nista vise. Tvoj Ox prodao opet...

                Ali titula nam se nudi bukvalno cele sezone, debili smo ako je ne uzmemo. Ja stalno napominjem da ce kljucno biti to sto je Siti uzeo nekih 6 bodova u nadoknadi do sada... Videcemo na kraju sezone hocu li omanuti. Plus mi imamo nenormalno teska gostovanja.

                E ajde ranijih sezona smo gubili kod Stouka u gostima, ove sezone X.
                Last edited by Tobdzija; 17-01-16, 18:23.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • U ovom momentu je skroz nepoznato u kom pravcu će ići borba za titulu. Sve je moguće ove sezone, evo Lestera Mahrez zaklao za 4 boda u nedelju dana, a oni i dalje prvi. Ne bih ja otpisivao ni Lisice ni Kokoši.

                  Comment


                  • Meni je i dalje prvi favorit za titulu Siti, pa tek onda mi, zato ja samo na njih gledam kao nase konkurente, Lisice ce pasti kad tad, a Spursi iako igraju najlepsi fudbal sredice ih tempo cetvrtak-nedelja kada dodje nokaut faza u LE.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      U ovom momentu je skroz nepoznato u kom pravcu će ići borba za titulu. Sve je moguće ove sezone, evo Lestera Mahrez zaklao za 4 boda u nedelju dana, a oni i dalje prvi. Ne bih ja otpisivao ni Lisice ni Kokoši.
                      Ma daj gokara smatrao sam te za ozbiljnog čoveka, to je kao da Seriju A osvoji npr. Lacio u slučaju Ttnhm ili Sasuolo u slučaju Lester.

                      Comment


                      • Ako se probude Aguero-Silva (a bude se), mislim da bi to bilo to...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Resava to Siti ali lepo je ako bude guzva do kraja. Ista prica sa Juveom i Italijom. Cim se Kompani vrati to je gotovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ako se probude Aguero-Silva (a bude se), mislim da bi to bilo to...
                            Ne znam koliko je ozbiljno praviti takva predvidjanja a ne uzeti u obzir sta ce biti kada se Ozil i Sancez opet upare

                            Comment


                            • Mogu svi pricati, ali Arsenal u roku od 3 sedmice ce imati cijelu ekipu na okupu ako se ne povrijedi neko u medjuvremenu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Mogu svi pricati, ali Arsenal u roku od 3 sedmice ce imati cijelu ekipu na okupu ako se ne povrijedi neko u medjuvremenu.
                                Ljubi te brat, ova priča sa rokovima se prolongira evo ima jedno 7 godina, ne sećam se kad su svi igrači Arsenala bili u meč ritmu, možda nikad nisu ni bili...

                                Comment

                                Working...
                                X