Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nikakav TOP4 ljudi. Junajted ce se pred kraj ugurati preko Lestera i to ce biti jedina promena u odnosu na ovo sad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Kad Rodgers izgubi, Rodgers je kriv. Kad Klopp izgubi, igraci su govna.
      Ove igrače je doveo Rodžers, a ne Klop.

      Originally posted by Casiraghi View Post
      Ma nikakav TOP4 ljudi. Junajted ce se pred kraj ugurati preko Lestera i to ce biti jedina promena u odnosu na ovo sad.
      Lester završava u top 3.
      Last edited by goku; 17-01-16, 16:17.

      Comment


      • Nije ni on, komitet ih je doveo. Liverpul je specifican klub i do ovog ljeta se menadzer i nije previse pitao za transfere.
        sigpic

        Comment


        • Gledaj vec su poceli sa hrvanjem
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jebote kako je ova ekipa na Stokeovom stadionu nabrijana na Wengera. Polome nam igrace covjek ih kritizira i od tad oni nabrijani na nas, a igrac im bili mesari koje je mrzilo pola lige.

            Comment


            • Fali klasa u napadu, fali klasa na sredini prije svega, to je pokazala danasnja utakmica.

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Da je bio bolji Junajted i da se zavrsilo 0:0, bio bih ubedjen da dobijamo. Ovako mislim da ce Junajted prvu sansu da iskoristi, i da ce tu da se zavrsi utakmica.
                Najbliži ovde bio Pixxar brat moj ekstremista. Ostvario se njegov najveći strah.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Upropasti mi nedelju...

                  Evo devojka pored mene slavi Runija kao ikonu...
                  Pozdravi devojku.


                  Placam pivo.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ajmo Ox jedan pas ubodi,i Wolkot mora bolje.Steta za Ziruovu sansu,Kembelova lopta odlicna...
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da i jednima i drugima nikad nije bilo vise svejedno posle najveceg derbija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dosadno, kao da United gledam.

                        Comment


                        • Od kad sam limenom stavio Runjavog na avatar covek se preporodio i dao 4 gola, ocekujem neku gajbu piva na kucnu adresu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Prvih 20-ak minuta samo sto nisam zaspao, uopste ne vidim kako mozemo do gola. Ox pas ne moze da spoji, Walcotta nema nigde, Giroud je mogao iskoristiti onu sansu, onda Mertesacker 2-3 puta na svojoj polovini pogresi pas i otvara napad Stouku... Bas bas ocajno!

                            Kembel jedini zasluzuje pohvale u prvom poluvremenu, Cecha izostavljam jer nije imao mnogo posla.

                            Recite sta hocete, ali Spursi igraju najlepsi fudbal ove sezone.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kako stari Šmajhl prica engleski, k'o materinji. Kakav as.

                              Comment


                              • Morao je ono Ziru da metne jer bez Mesuta nemamo taj luksuz da se ovakva sansa propusta. Nisam neki optimista sto se krajnjeg ispoda tice
                                Gojko Andrijasevic nesto zivlji nego obicno, mora da je red bul pre tekme pio.

                                Comment

                                Working...
                                X