Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivano. Takve stvari se dogadaju kad si manji klub pa lovom privuces malo bolje igraca. Nije dosao jer mu se klub dopada nego je cifra na papiru izgledala jebeno, a sad kad brod tone money grabbing stakori napustaju taj brod

    Comment


    • U stilu Firmina.

      BRAVO SCOT!!!!

      Comment


      • BARTON!!!

        Kakva 2 gola

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Vidis meni recimo Coutinho nikako nije za prvu postavu. Momak jako stagnira vec sezonu i pol. Od odlaska Suareza, lik je ispario s terena.
          Ne slazem se sa tobom, meni je Coutinho itekako bitan za Liverpool, lepe golove je postigao ove sezone, ali povrede ga ometaju. Sta onda reci za Stturidga i Sterlinga, pogotovo ovog drugog kog je upravo Suarez cinio dobrim igracem.

          Ajde Stturidgea ometaju povrede konstantno pa ne moze ni da se pokaze, ali i njega je Suarez cinio boljim nego sto inace jeste.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Poluvrijeme iz snova.

            Brenford-Burnley
            0:3

            Arfield
            Barton
            Boyd


            Inače sva 3 gola dali igrači sredine terena.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Ocekivano. Takve stvari se dogadaju kad si manji klub pa lovom privuces malo bolje igraca. Nije dosao jer mu se klub dopada nego je cifra na papiru izgledala jebeno, a sad kad brod tone money grabbing stakori napustaju taj brod
              Sjajan potez za karijeru ako iz čamca s dve rupe preskoči u onaj sa tri ali sa šlaufom oko struka.

              Comment


              • Kako vas ja je*em sa mojim spamovima o Barnliju

                Comment


                • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                  Sjajan potez za karijeru ako iz čamca s dve rupe preskoči u onaj sa tri ali sa šlaufom oko struka.
                  Sunderland nece ispast. Bournemouth, Villa i Norwich/Swansea idu dolje. Sam je stari lisac, spasit ce ih on.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ne slazem se sa tobom, meni je Coutinho itekako bitan za Liverpool, lepe golove je postigao ove sezone, ali povrede ga ometaju. Sta onda reci za Stturidga i Sterlinga, pogotovo ovog drugog kog je upravo Suarez cinio dobrim igracem.

                    Ajde Stturidgea ometaju povrede konstantno pa ne moze ni da se pokaze, ali i njega je Suarez cinio boljim nego sto inace jeste.
                    *Sturridge, a ne Stturidge

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Kradja sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Auu, koliko dobar transfer jbte...

                          Da li to znači da Pelle leti? Pre neki dan pročitah da je moguć povratak u Italiju...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Auu, koliko dobar transfer jbte...

                            Da li to znači da Pelle leti? Pre neki dan pročitah da je moguć povratak u Italiju...
                            Mozda Long, i to u Liverpulu pricalo se

                            Sent from my G3 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kradja sezone.
                              Za nas bi bio 14.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Mozda Long, i to u Liverpulu pricalo se
                                Da, da...zaboravih da se to pominjalo, mada mislim da nema ništa od toga. Ali jedan će mislim otići...previše ih je...Pelle, Austin, Long, Rodrigez, Huanmi....

                                Primetio sam da nema Pelle-a u poslednjih nekoliko utakmica. Nisam ispratio jel bio povređen ili ga jednostavno ne stavlja više...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X