Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novaković malo previše lupeta. Nije što sam navijač Arsenala, ali sramota da nije ni u jednom trenutku pomenuo Ozila, a pričao A. Youngu kao igračima koji dobro igraju ove sezone.

    Sa njim se ne slažem u mnogo čemu, a evo izdvojiti ću 4 osnovne stvari:

    1. Leicester neće pasti kako je on predvidio a zašto mislim da j to tako, kopirati ću post koji sam upravo napisao na jednom drugom forumu

    Što se tiče Leicestera, također tu nije upravu. Leicester jest ekipa iznenađenja, ali ja sam ubijeđen da će ostati među prve 4(6) ekipa. Rezultat loše forme Leicestera u proteklih nekoliko utakmica je zgusnut raspored (koji njihovi igrači i kadar koji ima Ranijeri ne može iznijeti), povreda Drinkwatera, te bolest Vardya koji je 3-4 utakmice igrao nedovoljno pripremljen. Zato je Ranijeri igrao dosta defanzivnije i organizovanije u odbrani nego li tokom cijele sezone i tu pokušao odnijeti nekoliko bodova i mislim da je jako zadovoljan kako je izašao iz decembra. Da je kojim slučajem Mahrez pogodio penal protiv Bournemoutha, bilo bi više nego savršeno.

    Leicester je ekipa koja će se sada ponovo dignuti, ponovo početi zabijati i maltretirati protivničke odbrane. Ekipa koja će sigurno dovesti još 2-3 igrača, a neće prodati nikoga bitnijeg i zbog toga bi se trebali održati visoko u ligi.
    2. Engleski klubovi nisu pali

    Nisu oni opali nego se polako i ravnomjerno dižu, dok se Barcelona, Real, Bayern i PSG razvijaju silovitom brzinom jer nemaju konkurenciju u svojim ligama u poslovanju. Engleski klubovi su sve jači i jači, ali ne prave skokove kakve prave gore pomenuta četiri kluba, te su zbog toga jači od svih engleskih klubova.

    To jest upravu, jači su sigurno od svih engleskih, ali reći da je "prava sreća za engleske klubove doći u polufinale Lige Prvaka" je također blebetanje. Povrh svega, i statistički je mala šansa da se gore pomenuta četiri kluba ne sretnu međusobno prije polufinalnih utakmica.
    3. Govor o Lukaku kojeg je predstavio kao prosječnog napadača koji protrači mnogo šansi da bi postigao jedan pogodak i da time samo odmaže Evertonu.

    4. Koscielny NIJE precjenjen stoper

    Koji je to stoper u boljoj formi od Koscielnya, Smallinga i Stonesa ove sezone? (Kompanya ne računam, da je on ostao zdrav City bi već sad bježao najmanje 5 bodova svima pa i Arsenalu)

    LLAP !
    sigpic

    Comment


    • Siti je imao 8 Cl od toga 7 sa Kompanijem, a Kompani igrao 8 utakmica
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ne moze ljudima koji imaju 2 stopera od 80m funti biti izgovor kao ne igra im Kompany. Taj Kompany je doveden za 15 m kad je dosao 2008. ako se ne varam.

        To sto su ona dvojica zapravo dva balvana, to je ipak druga totalno prica.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kod stopera mora bit kemije. Mozda i nisu toliki balvani koliko su neuigrani, posto nisu masu puta igrali zajedno, sad kako je Kompany ispao iz kombinacija dosta se rotiralo na stoperima u Cityju. Slegnut ce se to sve do kraja sezone...

          Sjecam se ja perioda kad su Koscielny i Mertesacker izgledali kao dva amatera, danas unatoc ponekim nedostatcima njih dvojica spadaju u bolje stoperske parove na otoku.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Novakovic jos jednom objasnio, ovo je Sitijeva liga i od njih zavisi ko ce biti sampion.
            Promenio je plocu totalno, prognozirao im je 4. mesto na pocetku sezone. A ako Siti ne osvoji, reci ce da im je prognozirao psiholoski pad i da je bilo potpuno ocekivano da Arsenal konacno osvoji titulu.

            Pricamo o coveku koji kaze da Aguero nije klasa i da je Dzerard desni bek koji eto usput zna malo vise fudbala.

            Dobro informisan lik, ne lupa o transferima kao Viskovic, poznaje strukture klubova, nacin finansiranja, istoriju, barata statistikom... U odnosu na ostatak komentatora i analiticara stvarno dovoljno. E sad, kad dodje do fudbalskih detalja imamo ostrascenost, komplekse i nagle promene misljenja. Ume da se nalupeta ali onda cujes Gojka pa ti Novakovic dodje normalan zato sto je profesionalac i trudi se.

            Sve u svemu, nista posebno nije i ne znam sto ga ljudi toliko cene. Sa ozbiljnim punditima na ovim prostorima mogu da se mere samo Edin Avdic i Viskovic kad komentarise iskljucivo tenis.
            sigpic

            Comment


            • Edin Avdic po meni najbolji, al ko ga sledi ove sezone kad komentarise ABA Ligu, bar ja to sledim na Arene, covek je uzasan... stvarno gore nikad nije komentarisao, stalno ima neka podsmejavanja koja nisu dorasla takvom znalcu.

              Novakovic dobro informisan, nekad previse subjektivan kao sto kaze Nash, ali u vecina slucajeva realan. Nekad zna da i da istrese gluposti, kao za Aguera sad ali cini mi se da je pricao za prethodnu sezonu i ovu.

              Comment


              • Milan Boskovic i Igor Vujcin su olicje subjektivnosti, ostrascenosti, kompleska... ako ne pratite tenis, oni su dobar razlog da tako i nastavite.

                Comment


                • Watford have confirmed Italy international Alessandro Diamanti had joined Atalanta on loan until the end of the season.

                  Comment


                  • [QUOTE=Casiraghi;1459844]Pricamo o coveku koji kaze da Aguero nije klasa /QUOTE]

                    I ako mnogo postujem Aguera i gotivim kao igraca i zalim sto ga nismo doveli, pogledaj ti njega?! Verujem da ovo da nije klasa mislio samo za ovu sezonu.

                    Prvih 5 kola nije dao gol, pa Njuki 5. Pa povredjen. Ne igra 5 utakmica. Odigra 3, da gol, ponovo povreda. Velika je steta sto je usran povredama ili cime god, ali ove sezone covek nije klasa.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Tooo bre, nije Gojko...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Garant cemo igrati u onim odvratnim plavim nesretnim dresovima!

                        E hvala Bogu zuti su!
                        Last edited by Tobdzija; 13-01-16, 19:59.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Dobro je pocelo.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • 10 minuta se tripletari nisu sastavili s loptom. Vrte ih kao ispred zgrade.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko je smesna ekipa ovaj Liverpul...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Plese grupa mediokriteta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X