Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O jebem ti fudbal koliko smo očajni

    Nzm samo kako smo uspeli da postignemo taj jedan pogodak, gledaj ti Runija kako se dere da se lopta vrati pri izvođenju auta..

    Originally posted by Tom View Post
    Herrera odvaljuje i desetku, nadam se da ce biti stater kroz dva-tri meca.
    Nema šanse, jedino ako se neko nedaj bože povredi
    Last edited by Lord Aleksoni; 14-08-15, 21:42.

    Comment


    • Koliko smo napadacki limitirani zbog centarfora,nema svrhe centrirati,Shaw je bio u situaciji 2-3 puta ali varaca loptu nazad.Pribojavao sam se kako ce odbrana izgledati nakon ulaska Gestedea,ali fino je odradjeno.Darmian odlican,Memphis gori od zelje da postigne pogodak ali ne ide mu.

      Comment


      • Ne moze Runi izgleda da igra napadaca... Previse se vraca! Jedan Cica bi bio idealan za zadnjih 20 minuta da je usao.

        Comment


        • Druga utakmica zaredom najbolji igrac bek. Ako bar nesto moze da utjesi navijace Mancestera, to je da igraju strasnu odbranu. Vila ni blizu nije bila da ga da. Runi i Depaj, dva raspada. Ne znam ko je od njih dvojice gori. Nikakvu razliku da naprave.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Druga utakmica zaredom najbolji igrac bek. Ako bar nesto moze da utjesi navijace Mancestera, to je da igraju strasnu odbranu. Vila ni blizu nije bila da ga da. Runi i Depaj, dva raspada. Ne znam ko je od njih dvojice gori. Nikakvu razliku da naprave.
            Memfis nije bio los, ali Runi je bio katastrofalan.

            Comment


            • Villa ispada ove sezone, oni ni protiv Boua sansu jednu nisu stvorili, tacnije jednom su presli na njihovu polovinu i postigli gol iz prekida. Junajted ove sezone koristi relativno lak raspored, i vec posle treceg kola mogli bi da steknu dobru prednost u odnosu na Arsenal, Celsi, Siti...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Meni je on prelos. Vidi mu se da ima dobar sut i centarsut i nista vise. Trebace njemu jos dosta da se privikne.
                sigpic

                Comment


                • Depaj bar ima opravdanje u privikavanju, Runi se raspada bez izgovora. Bez suta dve utakmice, ali nije to problem. On kao da loptu nije dotakao dve godine.

                  Izborice se Ander za svoje mesto. Ja sad kontam da je stavljao Memphisa i Adnana iza Runija bas zbog te tromosti kapitena. Nem pojma. Ali je za sada LVG opravdao Blinda, nema sta da mu se zameri ove dve utakmice. Moze onih par pasova protiv Totnema, ali jedan Mata je veceras jos vise opasnih lopti prodao.

                  Comment


                  • Burnley-Birmingham City
                    13:30
                    SportKlub2


                    C'Mon Burnley!
                    Last edited by Dule Krtola; 15-08-15, 09:53.

                    Comment


                    • Kakvi su ovo dresovi Evertonu....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Uzasni su dresovi, a i ove sare na travi. Bole me oci od gledanja ove utakmice...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Kakva kontra... Ovaj Kone je meni nit smrdi, nit miriše, ali sjajan centaršut

                          Comment


                          • Nadam se da cemo ove sezone gledati Everton koji smo gledati pre dve sezone. Koji ce moci da se suprotstavi velikoj petorci.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Konea pamtim po jako dobrim igrama za Levante,a ovo je predobro izvedena kontra
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Odlična kontra, i još bolji centaršut.
                                Baš što kažete, dresovi očaj, a šare na terenu kao oni tepesi po vrtićima...

                                Comment

                                Working...
                                X