Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja govorim otkako sam dosao ovdje da imam zelju da se United ugasi, a kad Arsenal izgubi, ne bavim se ja drugim timovima sem ako poredim.

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne mozes ti za godinu dana, da promenis maltene ceo tim. I da to bude sve kako treba, nigde to ne moze da prodje. Osim ako ne kupis 5world class igraca kao Siti, pa i oni si pukli na Britaniji, bili su razbijeni kuci protiv Liverpula. Pa niko Pelegrinija jos nije oterao, a ima duplo bolji roster od LVGa, LVG jeste slucaj, ali nije on najgori. Normalno je da ce svima biti drago kad Junajted izgubi, kao kada je vama drago kad Arsenal ili Liverpul izgube, sve je to normalno.
      Last edited by Brian McShtull; 26-12-15, 13:52.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • @Limare

        Kad su se oni poslednji put radovali PLu, tada Marsijal nije znao hodati, pa boli to brate, posebno sto je Junajted sve te godine dominirao

        [VINE]iAFlKFVDejT[/VINE]
        Last edited by Ser Gagi; 26-12-15, 13:48.

        Comment


        • Vidim ja da mi je SBB ipak ucinio uslugu time sto sam drugi put u ovoj nedelji ostao bez kablovske i neta.

          Comment


          • Nejasan si Limare, stavi ga na ignore i rijesio si sebi problem.
            sigpic

            Comment


            • Najjaci mi je ovaj presing gde samo pritisnemo igraca, ali nikakav pokusaj da se oduzme lopta

              Comment


              • Dobro ljudi ne napadajte Brajkulu zato sto je rekao Junajteda da je gubitnicki klub, sigurno je on isto mislio za Juventus od 2007-2012.

                Comment


                • Preokret pa ostavka. Jedini idealan scenario za vg-a u ovom mandatu.

                  Comment


                  • Arnautovic je dokaz sta znaci biti profesionalni fudbaler u PL. Covjek je stalno nazad kad njegova ekipa nema loptu, stalno prati beka. To Depaj mora da nauci, to Di Marija nije znao da radi. Takvi nemaju sta da traze u prvom timu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nejasan si Limare, stavi ga na ignore i rijesio si sebi problem.
                      Pa rekao sam ti da ne mogu modovi, super modovi i admini da budu na ignore. Odavno bih ti uradio.

                      Erice izaberi nekog izmedju Blinda, Jonsa i Soukrosa?
                      Last edited by l1m4r; 26-12-15, 14:00.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Gledaj Arnauta, mogao hetrik da uvali do sad
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • 2 od 2 ne koristimo.. let me see LVG?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Daj bre dovedite ovog Butlanda, platite sta kosta. Ne mogu vise Svinjolea da gledam...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Vjerovatno najbolji golman lige do sada. Strasno !
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • I Minjole je briljirao u Sanderlendu. Nista to ne znaci. Begovic je npr. odlican golman, a nije ni do koljena Kurtoi.

                                Ali jeste najbolji u dosadasnjem dijelu sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X