Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • To je to.
    sigpic

    Comment


    • Nadam se da Gigs preuzima dok ne dovedemo Murinja. Ako ne, Gigs do kraja sezone, pa onda juriti Gvardiolu/Shmidta/Emerija...

      Comment


      • Svi prozivaju Junajted i LVGa, a navijaci Junajteda prozivaju Liverpul...Svaki klub ce docekati period kada nece osvajati nista, to samo u Spaniji i Italiji moze samo jedna ekipa da osvaja(dobro dve ekipe), politicko prvenstvo. PL bar na tom polju fer liga.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ja kad god gledam Stoke, oni ovako nesto urade...da se zapitas kako nisu prvi onda
          Last edited by Ray; 26-12-15, 13:48.

          Comment


          • Dali mu ove dve da Murinjo preskoci Chelsea.

            Penzosi u redu za bankomat su jebeni tasmanijski djavo u odnosu na ovo kako se nasi krecu bez lopte.

            Comment


            • Originally posted by Abel Brodersen View Post
              Penzosi u redu za bankomat su jebeni tasmanijski djavo u odnosu na ovo kako se nasi krecu bez lopte.

              Comment


              • Sta se palite bice ovo iz 1 u 2.

                Comment


                • Pixar nemam ja 14 godina pa da prozivam ekipe. Ali ovde više ne može normalno da se piše. Dokle god bude u cilju drugima da United (tj u ovom sada slučaju LVG) izgubi, bwz obzira sta njihova ekipa uradila glupo je stvarno voditi bilo kakvu diskusiju.

                  Blind
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Jok ja navijam za Arsenal i u cilju ce mi bit da United pobjedi.

                    Kakva logika
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Nadam se da Gigs preuzima dok ne dovedemo Murinja. Ako ne, Gigs do kraja sezone, pa onda juriti Gvardiolu/Shmidta/Emerija...
                      Gigs ne smije da ostane, kod dva trenera je bio i on je dio problema. Otkaz i njemu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Gigs ne smije da ostane, kod dva trenera je bio i on je dio problema. Otkaz i njemu.
                        Moze.

                        Onda Renea Meulensteena bi hteo da vidim na klupu, naravno dok ne dodje neko drugi.

                        Comment


                        • Hiljadu puta viđena scena ove nema veze sto Liverpul i arsenal izgube bitnije je da je LVG ne United nego LVG izgubio. Svaki put kada united izgubi ceo forum nagrne da pljuje United. Kada bilo ko drugi izgubi u tim temema nema posta po 3 dana..

                          Prvi si primer ti a mrzi me da ti tražim post gde je Arsenal izgubio i ti napises samo United da se ugasi.
                          Nivo deteta 14 godina.

                          Stvarno mi je to kretenska priča da se radujem što Liverpul ili Arsenal gubi i još povrh svega dodjem da prozivam te iste ljude?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kako duze gledam ovog Blinda, sve mi se vise cini i da je Mertezaker brzi od njega...

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Sta se palite bice ovo iz 1 u 2.
                              Po mom misljenju, X u najboljem slucaju, ali tesko da ce i to da se desi. Pretpostavljam da runi sada ulazi umesto depaja, ali tesko da i on u ovakvoj formi moze nesto da promeni...

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Hiljadu puta viđena scena ove nema veze sto Liverpul i arsenal izgube bitnije je da je LVG ne United nego LVG izgubio. Svaki put kada united izgubi ceo forum nagrne da pljuje United. Kada bilo ko drugi izgubi u tim temema nema posta po 3 dana..

                                Prvi si primer ti a mrzi me da ti tražim post gde je Arsenal izgubio i ti napises samo United da se ugasi.
                                Nivo deteta 14 godina.

                                Stvarno mi je to kretenska priča da se radujem što Liverpul ili Arsenal gubi i još povrh svega dodjem da prozivam te iste ljude?
                                Bratić mojne mi se nerviras, dobijam na kladionici, pa idemo da popijemo nešto.

                                Ne boj se, dok ne Vengera oni titule neće videti ;)

                                Sent from my m2 note

                                Comment

                                Working...
                                X