Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nije kriv LVG vidim svi igraci napredovali i igraju kod njega vrhunski

    Di Maria uveliko kanalise od kad je otisao od njega majstore
    A i taj Junajted postaje gubitnički klub, veruj bratu, svelo se slovo na to da je Fergi > Junajted. Gde to ima ?

    Comment


    • Ceka nas sudbina Liverpula ako Gigsa postave od ponedeljka.
      sigpic

      Comment


      • Auuu majstore ti kao da si slep? No dobro ti teraš svoju priču a sve mi se čini da si gledao samo isečke prosle godne za ADM. Pa tako pričaš, a čoveku se titrao samo tako.

        Meni najgorre od svega što nas prenosi Visko...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Najjace mi ovo kad neko ubedjuje sebe da je Junajted gubitnicki klub I to tako napisano ubedljivo, mislis da je to Fergi ili Bobby Charlton rekao...

          Comment


          • Samo sam isjecke gledao i to ponekad,u pravu si
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kakva lopta Krkića...

              Da ovako lako prođe pas kroz sredinu, a nije čak ni kontra u pitanju...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Auuu majstore ti kao da si slep? No dobro ti teraš svoju priču a sve mi se čini da si gledao samo isečke prosle godne za ADM. Pa tako pričaš, a čoveku se titrao samo tako.

                Meni najgorre od svega što nas prenosi Visko...
                Možeš ti da titraš i Maradoni kad ti je smisao igre nebulozan, najdosadniji fudbal ubedljivo je igrao nekad Ttnh, pa jedno vreme Čelzi, a danas je to Arsenal....gledano u odnosu na PL naravno, s tim da iz konkurencije isključujem Sanderlend.

                Džaba sve kad ti se igra svodi na milion i pet dodavanja nepotrebnih, valjda se vodi logikom što više je lopta kod nas manja je šansa da izgubimo i onda je zategne otac neki pocepa mrežu i ti pušiš....

                Comment


                • Brajko nemoj tako da pricas o Arsenalu. Ljudi igraju direktan fudbal, nema idi na stranu, pa nazad i opet na stranu. Sve direktan fudbal. Drugi najljepsi fudbal u ligi trenutno. Lester je prvi jer igraju bolesnu kontru.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pa da si gledao neku tekmu ne bi tako pisao..

                    Ali Blinda koliko boli ona stvar majko moja..

                    Nekako mi toplo bude oko srca čak i kada se raspadamo vidim da svi vole da nas pljunu i dalje. Da ne kažem onu tešku reč na k.

                    Brajko vrati se u prošlu sezonu ih vidi kako se igralo.

                    A Visko što kaže Mojes je ostao do aprila a LVG neće dočekati novu godinu alo visko ko je vodio United prošle godine? Hahahaha
                    Last edited by l1m4r; 26-12-15, 13:27.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Hahaha kakav sam ja car, trčim da igram na Junajted i onako skenjan ne stižem, počela utakmica, ali sad vidim da je to odlična stvar

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Brajko nemoj tako da pricas o Arsenalu. Ljudi igraju direktan fudbal, nema idi na stranu, pa nazad i opet na stranu. Sve direktan fudbal. Drugi najljepsi fudbal u ligi trenutno. Lester je prvi jer igraju bolesnu kontru.
                        Omašio sam prijatelju hteo sam da napišem Junajted. Lapsus

                        Arsenal je ok, verovatno uzimate napokon ove godine.

                        Comment


                        • Kakve li gluposti im je zasadio u glavi, pa ovo je uzasno... Da jedan Marsijal kad je bio onako jednostavan kad je dosao sad pimpla loptu do iznemoglosti... onda ukinuti svu kreativnost Ereri, ocaj zivi

                          Ako prezivi i posle ovoga zasluzujemo i mnogo gore sudbine od Liverpula

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Omašio sam prijatelju hteo sam da napišem Junajted. Lapsus

                            Arsenal je ok, verovatno uzimate napokon ove godine.
                            Nikad to da pomislis vjeruj mi sad ce Silva i Aguero u formu i eto jos jedne titule

                            Gdje nastavnik da uzme jesi poludio ti sta ti je...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Arsenal jedino Venger može da zajebe u borbi za titulu, da se usere u završnici kao što uvek radi....inače otvorena je kapija širom.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Omašio sam prijatelju hteo sam da napišem Junajted. Lapsus

                                Arsenal je ok, verovatno uzimate napokon ove godine.
                                Tebi je sve oprosteno. Blizanac moj
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X