Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ovaj grb pomalo liči na neki grb u Primeri. Mislim da je Malaga u pitanju...
    Nije isti naravno, ali vidim dosta sličnosti...

    Saburo, što se tiče Bogdana, mogao je Klatenburg komotno da svira faul. Na stranu što uopšte nije ni trebalo da mu ispadne onako čista lopta, ali držao je sa obe ruke. Posle toga je imao čistu loptu da je hvata, ali on je boksuje, pogađa mislim Sakho-a u leđa i odlazi u korner. Mada, imao je i jednu lepu odbranu, mora mu se to priznati.
    Ja se njega sećam još dok je bio u Boltonu. Ne mogu se setim ko je bio prvi golman tad, ali se povredio i Bogdan ga zamenio na jednoj tekmi i tu primi gol sa celog. I to mislim da mu je baš Hauard iz Evertona zalepio golčinu. Znam da sam ga zapamtio. Mislim ko ga ne bi zapamtio onako svog riđeg...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Je,je znam,gledao sam utakmicu uzivo al sam sad morao za nijansu da se ispravim posle MOTD2 gde su zumirali tu situaciju
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Dosadašnji Sitijev grb je bio topla voda, ovo sad je samo modernija verzija grba iz sedamdesetih.



        Ovaj su koristili čak do 97. kada su redizajnirali na onu ptičurinu.






        Saburo pola čovek, pola motd.

        Na pionirskom i kadetskom treningu nisam smeo da isputim onakvu loptu koju je Bogdan ispustio. Hvatanje ili boks, nema trika da smeš da je tapneš ispred četiri protivnička igrača, upravo jer će onda svi da napadnu i niko ti ne garantuje faul ako ispraviš grešku - to se ne može videti uživo nikako. Jeste faul, ali je sam Bogdan kriv.

        Comment


        • Dje su im tri zvjezdice, ipak imaju 30+ liga, red je da tri zvjezdice budu na grbu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Bolje da su u nesto ovako promenili.
            [ATTACH=CONFIG]14242[/ATTACH]


            Cuo sam da je ovaj dizajn ustvari onaj istinit, dobro se cuva u Sitiju, cure lazni grbovi.
            sigpic

            Comment




            • Surprised they haven't changed New York City's name to Manhattan City to make it a hat trick of MCFCs.
              Stvarno fale zvjezdice, bez zajebancije. Trostruki sampion Evrope i neko ko osvaja ligu 30+ puta zasluzuje zvjezdice na grbu, sad je nekako previse golo sve.
              sigpic

              Comment


              • Pokondirene tikve, svaki čas ga menjaju.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • hehe i taj Junajted je nekad bio propali klub pa je došo neko,tutnuo lovu u njega,spasio ih od bankrota

                  #samokažem
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Pomogao Real kad se desio Minhen, veliki klub pomogao drugom velikom klubu. Ali da je tutnuo neke nenormalne pare nije, samo je spasio klub od gasenja i svaka im cast na tome. Obicno kad se takve stvari dese nema povratka na najveci moguci nivo(Torino), a ono povratak u rekordnom roku na krov Evrope.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Dekard View Post
                      Siti menja grb.
                      Izgubis od Vengera i shvatis da mora sve iz korena da se menja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Abel Brodersen View Post




                        Saburo pola čovek, pola motd.
                        Morao sam da se ispravim za tu nijansu zbog navijača Liverpula,napisao sam tokom utakmice da je sudija mogo a i nije morao da svira penal a posle sažetaka sam nekako više bio za faul

                        al pogledajte reakciju Kolinsa na utakmici sa Svonsijem,posle šuta Kija,vidim da ste pisali prošle nedelje toliko o medijima,da je to recimo Kosta uradio,mislim da bi ga razapeli na sred trga
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Izgubis od Vengera i shvatis da mora sve iz korena da se menja.
                          A sta mi da menjamo? Ime stadiona ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            A sta mi da menjamo? Ime stadiona ?
                            Samo menadzera.


                            Dobro i kapitene
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Samo moj brat blizanac !

                                Comment

                                Working...
                                X