Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morace da ih prodaju,nema ovaj vlasnik novac dalje da ulaze a sama stagnacija bi zabetonirala klub a kako sad stize brdo para od TV prava,rastu ambicije i niko nece ostati ravnodusan u toj i takvoj situaciji.

    Gledajte samo WH kolko se promenio u poslednje vreme.

    Tesko da ce neki od tih klubova posle propasti,ko god u narednom periodu napravi novi stadion i ubire novac od tv prava imace i vise nego dovoljno
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Bill Kenwright pokusava prodati svoj udeo vec par sezona, stara prica, samo se investitori menjaju. Ali ako neki tim u PL ima bas veliki potencijal za investiranje, to je Everton. Otprilike ispunjavaju sve uslove da predju tu granicu nekog tima koji se uvek tu mota u top8, fanbase, istorija, grad i rivalstvo.
      Karamele mozda imaju jedan od najboljih menadzmenta u ligi, s obzirom sa kakvim budzetom rade svake godine.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://telegraph.feedsportal.com/c/3...ml/story01.htm

        Što je dobar Wengerica. Sve se mislim da bi on da moli da Lui ostane, pre nego da igra protiv Murinja opet

        Comment


        • Napokon je malo pocinuo, nema Murinja da ga trpa svako malo i na terenu i van njega. On bi najsrecniji bio kad bi Murinjo bio daleko od PL dok je god on na klupi Arsenala.
          sigpic

          Comment


          • Pa ako je neko trpan ove sezone, onda je to prevodilac. Ja jedva cekam da se vrati, da pravi ponovo cirkus od sebe, za drugo i nije. I ovako su ga svi provali u ligi.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Siti menja grb.

                sigpic

                Comment


                • Bolje da su u nesto ovako promenili.
                  C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_0803_chestnut_170x259.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Siti menja grb.
                    Pizdarija. Koreni. Bolje od ove ptičurine trenutne.



                    Originally posted by Scouser View Post
                    Bolje da su u nesto ovako promenili.
                    [ATTACH=CONFIG]14242[/ATTACH]
                    Last edited by Abel; 24-12-15, 08:26.

                    Comment


                    • Nekako mi je old fashion, mada je ovo kako sam video leaked badge, mozda i nije takva.
                      Nekako sam indiferentan po pitanju "lepote" grba, mada i ovom sadasnjem nista posebno ne fali, ali hajd' ako je na zahtev fanova ili sta vec, onda nema problema, nije kao problem sa Cardiffom.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nije na zahtev fanova,oni su im predložili,fanovi se složili u fazonu "vraćaju se starim korenima" zato izgleda "staro" što kaže fresh
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Pogledao sam sažetke...mogo je glat sudija da svira faul na Bogdanu,baš su zumirali taj detalj,opali ga Ake preko ruke...Sako mi je baš katastrofa,kakva je ono kontrola lopta,čovek se tolko pogubio u par situacija da je to nešto neverovatno

                          Bedara malo i za Svonsi,morao je da im sudi penal ako ne i dva,ono trljanje glave od strane Kolinsa mi ostaje kao detalj nedelje gledam WH,imaju 5 remija i dva poraza,dobro se oni drže bez glavnih violina u napadu,ako preguraju još malo uz par pobeda su ponovo u vrhu,mada i sad ne zaostaju




                          Malo detalja ovde vezano i za Nemačku ligu,obratite pažnju na ove detalje

                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ship-club.html

                          Jordanian billionaire Hasan Abdullah Ismaik considering buying Premier League or Championship club

                          Ismaik is currently the majority shareholder of the German club 1860 Munich but has grown frustrated by the rules which, he said, prevent him from assuming full control and investing the way he wants to gain promotion to the Bundesliga.
                          but despite being the chairman and pumping money in, in the form of loans, he cannot launch a complete takeover because of the statutes of the DFL (German football league) and its 50+1 rule.
                          Pisao sam u temi Bajerna o tome da je uloga saveza krucijalna i da se na kraju sve svodi na politiku

                          It means that Ismaik, who became the first Arabic chairman in German football, can only have a maximum of 49 per cent of the voting rights with the other rights held by other shareholders and elected supporters.
                          Ostatak teksta u linku,da ne ispadne da je sad izvlačim nešto iz konteksta..




                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...o-Ranieri.html

                          Leicester City players are like Forrest Gump because they never stop running, says Claudio Ranieri


                          stvarno kao da su na drogama,ne sećam se da sam poslednjih 10 godina video tolko spreman tim

                          He said: “I am very confident because if Leicester last season, they saved themselves in the last two months. That means the stamina is fantastic. Why can’t we continue to run, run, run? We are like Forrest Gump. Leicester is Forrest Gump. I give you the headline there!
                          ..."but we fight together. Every ball for us is the last ball.”
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Prakticno je isti kao ovaj koji su koristili do sredine 90-ih, samo malo modernizovan. Cak i ako sklone orla, zvezde i Superbia in Proelio sa sadasnjeg dobija se dobar grb.

                            Video sam i ovaj dizajn, heraldicki pokriva sve dosadasnje opcije, pocevsi od prvog grba.

                            Comment


                            • Sve ove promene za Siti mirisu na dolazak Pepa... I Bild sad pise da ce u Siti uz godisnju platu od 25m evra.
                              Bild nije neki izvor, ali Kiker je vec objavio tako da je to sve sad vrlo realno.

                              Comment


                              • Pusti ti Pepa,to je vec stara prica,sad cekamo price za Mesija

                                Samo Castles je mozda prvi probio za Pepa i Siti(ako se na kraju pokaze da je tacno),doduse u kontekstu da su favoriti ali ipak je javio 20 dana pre no sto je Bajern objavio da ih ovaj napusta

                                Jest da je tezak Murinjovac te u ne mali broj slucajeva proziva sve I svakoga,pogotovo junajted,ajd sad i chelzi krenuo da puni ali zna debelo da pogodi sa nekim vestima i to je clanak na nekom sajtu "oneworldsports" tak nesto
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X