Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post

    Da l je ovo najjača muzika ikada na Balkanu napaćenom ?

    sigpic

    Comment


    • Od Dina Lejdi prekuca i Vengera i Radonju zajedno kakva je to jačina.

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post


        Ove majstore sam morao da zabelezim

        Average Arsenal fan
        Sto bi u filmu Green Street Hooligans rekli:
        See, West Ham football is mediocre. But our firm is top-notch, and everyone knows it. The GSE: Green Street Elite. Arsenal... great football, shit firm... the Gooners. Tottenham... shit football, and a shit firm... the Yids, they're called. I actually put their main lad through a phone box window the other day.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Sto bi u filmu Green Street Hooligans rekli:
          Nastavak ove price je jos jaci kad ga pita onaj Amer jeste li rivali kao Red Sox i Yankees,a ovaj odgovara prije kao Palestina i Izrael
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa kako onda on ima 15,a na dalekom drugom mjestu neki imaju po 6,7

            Svi dodaju igracima prije postizanja gola,samo sto to neko uradi jednom,dva puta,pet puta,a neko 15

            Svi se povrijedjuju i mijenjaju u formi,samo on Gorane drzi Arsenal gdje je sada...vidis da i bez Sancheza Turko rjesava sve poteskoce
            Pa ko će da ima najviše dodavanja pre postizanja gola ako ne ofanzivni centralni vezni koji igra u najofanzivnoj ekipi sa najboljim saigračima u ligi? Ako je to neočekivano onda nemam šta više za reći.

            Originally posted by AK47 View Post
            Hajde mi hejteri sto smo na aparatima,ali sto nam je bratu nasem dobra forma Mesutare lose pala
            Dobra forma, samo to, ništa više od toga. Da ne gledam utakmice Arsenala, po ovome što čitam ovde, pomislio bi da će u januaru dobiti petu uzastopnu zlatnu loptu i da ova trojica iz Barse plaču što nisu počeli da treniraju basket jer nema smisla baviti se fudbalom pored živog Mesuta.

            Comment


            • Daj Gojko napisi nesto jos legendarnije od ovog svega sto si napisao za hiljaditi post. Gojko dominator
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Nemoj Gojko, nemoj...

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Pa ko će da ima najviše dodavanja pre postizanja gola ako ne ofanzivni centralni vezni koji igra u najofanzivnoj ekipi sa najboljim saigračima u ligi? Ako je to neočekivano onda nemam šta više za reći.

                    Dobra forma, samo to, ništa više od toga. Da ne gledam utakmice Arsenala, po ovome što čitam ovde, pomislio bi da će u januaru dobiti petu uzastopnu zlatnu loptu i da ova trojica iz Barse plaču što nisu počeli da treniraju basket jer nema smisla baviti se fudbalom pored živog Mesuta.
                    Pa valjda David Silva koji ima jos ofanzivniju ekipu sa jos boljim saigracima

                    Dobra forma je 7,8 asistencija 15 je nesto vise od toga.Dosta tih golova nije bas za tri poena,nego kao Ramsey proslo kolo samo se poklonis

                    Sad bez zajebancije genijalan je cijelu polusezonu.Trci mnogo,krece se svugdje po terenu,trazi loptu konstantno,daje golove,asistira,pritisce gore,cuva loptu kad god je gusto sto se veceras i vidjelo.Vjerovatno ga je tvoj kolega po profesiji izvadio jer se boji povrede,ali cim je izasao nastala je jedna rupa na terenu.Nacin na koji on trci kontre je najbolji na svijetu sigurno...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Inace Mesut bio bolestan cijelu sedmicu, sad rekao Wenger
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Hoće neko Brajkuli od vas očeva ove igre da prepriča smisao kupovine De Bruna i Sterlniga pogotovo za one pare ?

                        Ko koga tu u zdrav mozak i zašto ? Evo Brajkuli tu ništa nije jasno.

                        Comment


                        • Nemoj njih u isti kos, Belgijanac je bar rjesavao tekme u LS individualnim kvalitetom, a da nije bilo toga vjerovatno bi City opet zapeo u grupi, dok je ovaj mali za mene najveca prevara ikad u fudbalu, bez ikakve konkurencije ..

                          Ako je on vrijedio 60, Mahrez vrijedi 600.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Daj Gojko napisi nesto jos legendarnije od ovog svega sto si napisao za hiljaditi post. Gojko dominator
                            Ma imao sam ja već kilo postova, nego otišla đavolja tema, a tamo sam davno ostavio par postova pa me spustilo opet na tri cifre.


                            Originally posted by AK47 View Post
                            Pa valjda David Silva koji ima jos ofanzivniju ekipu sa jos boljim saigracima
                            Silva bio povređen, sad tek počeo da igra. Silva igra po strani, manje manevarskog prostora na raspolaganju.

                            Ma ok je Mesut, sad odrađuje ono za čega je doveden, meni samo smeta preterivanje.

                            Comment


                            • Morao Siti po Sterlinga zbog HG kvote,napustilo ih je par Engleza letos,oni se večito razvlače sa tim,nekog bi oni pretplatili sigurno ovako bar da plate nekog od koga će možda i biti kakve koristi,sećam se da sam čitao neke tekstove oko onog predloga za povećanje date kvote,u tom slučaju bi Siti baš imao problema.

                              Pa evo Delfu su dali platu veću no što je Lampard imao na vrhuncu karijere
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Meni je najjaci utisak u Sitiju ostavio stoperski par placen 90 miliona

                                Comment

                                Working...
                                X