Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izraz asist vise ne postoji, odsad se koristi ozist
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ovako i Fabregas u prvom delu sezone pa ga posle nije bilo nigde, nadam se da Ozil nece proci isto.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Abel Brodersen View Post
        Tacno bi i Rooney dao gol da mu Ozil doda
        Izbrisana vam je tema,a sad bi ti nasao konverzaciju gdje me moj Junior i jos jedna ekipa ubjedjuje kako je Fabregas jaci igrac od Ozila

        Doduse,tada je Ozil trebao da predje u United pa je valjda zbog toga bilo

        Spoiler
        Uvijek ovo prigovorim postala mi navika
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Arsenal ovde pobedjuje na nacin na koji su protivnici njima davali golove prethodnih godina. To je dobro za njih, ali sacekajmo drugo poluvreme.

          Comment


          • Najveca greska zivota reci da je Zmija bolji od Oca, kakav sam ja retard bio
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Umalo da popijem batine 2010. zbog Ozila i Mullera na Exitu kad su svi navijali za Urugvaj u tekmi za trece. Bio popizd kad ga je uzeo Real.

              Rosicky i Nasri su jos dva igraca koja sam pozeleo u Unitedu a da su zavrsili kod cika Arsenija.

              Comment


              • Mora Pelle sa 2 spica ako Kun moze 90 minuta. Mangala po 100. put poklanja gol.

                Mesut je izmislio fudbal, Van Galov sin.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Najveca greska zivota reci da je Zmija bolji od Oca, kakav sam ja retard bio
                  Bio si opijen i oprosteno je jer vidis da si bio budala

                  Di Maria napravio 18 golova ove sezone,Ozil 19,Higuain 21...svi clanovi omiljenog mi Reala 2010/2011
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nista nije gotovo ovo jos,imaju oni igrace za preokret,ajmo fokus samo da zadrze,i da iskoriste sad kad Citi krene da se otvara,Sterling ulazi
                    sigpic

                    Comment


                    • [VINE]iKTdTXUp5jl[/VINE]
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Bio si opijen i oprosteno je jer vidis da si bio budala

                        Di Maria napravio 18 golova ove sezone,Ozil 19,Higuain 21...svi clanovi omiljenog mi Reala 2010/2011
                        O ovome bas sad komentarisem sa drugarom, kazem da ne verujem kako se Real tako lako odrekao igracine poput Mesuta, i majstora rabone Di Marie... Na Pipitu sam i zaboravio.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Mnogi potcjenjuju Navasa ali on bi pokusao da asistira u onoj situaciji u kojoj se nasao De Brujn.

                          Comment


                          • Ovo mora u gol da udje..

                            Comment


                            • Ne znam kako je De Brujne mogao dodati loptu Silvi kad je imao štopera paravo na liniji dodavnja, mislim da je Koš bio.

                              Mesutove asistencije kao kad dodaš igraču samom na liniji za 3 poena, pa ako ovaj da koš piše ti se asist, ako ne da, jebiga. Volkotov gol ne bi branio ni jedan golman sve da su se tri igrača sagnula ispred Harta.

                              Daj ne brukajte se i ne svršavajte toliko na turčina, ok, popravio se malo u odnosu na ranije, ali nije to baš tako kako neki žele da predstave. Jbt. kao da niko drugi ne dodaje saigraču loptu pre postizanja gola, već samo on.

                              Comment


                              • Jbs Kembele, mogao je Monreal da upise asistenciju za fantasy
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X