Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovo uz United je sve tužno za gledati, pa ubijaju volju navijačima i simpatizerima skroz! Martialova emocija i igra Manchestera mogu skupa pod ruku.

    Comment


    • Izgleda otkazan sastanak upravnog odbora i Guardiole tako da je i to rijeseno...Marca pise da je Carlo novi trener Bayerna i da je ugovor na tri godine

      Ode Pep u City,a Jose u United crta se to.Mou ce se izgleda sigurno nekada u narednim godinama vratiti u Real Madrid
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja vidim Murinja u Unitedu vec u sljedecem kolu, ali Pepa ne vidim na klupi Citya iako je to sto svi ocekuju, meni nije bas to nesto uvjerljivo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja pokusavam da zamislim ovaj tim totenhema za 2,3 godine. Uz naravno samo jednog ili dva nova igraca. Jer je prosek igraca prvog tima 23,24 godine. A igraju sasvim solidno. I ako iskoriste ovaj pad kvaliteta lige i udju u ligu sampiona, sto je po meni skroz realno, siguran sam da nijedan od vaznijih igraca ne bi otisao. A bojim se da ce jos samo ove godine 4 mesto biti dovoljno za to. I da se vratim. Za te 2,3 godine uz ovakav pad kvaliteta lige vidim Totenhem kao velikog kandidata za titulu. Upravo iz gore navedenih razloga. Vrlo mlad tim a vec dovoljno uigran. I nadolazece zvezde u timu , koje sada igraju kao da vrede jako mnogo. Tako da samo mogu da pomislim koje su krajnje granice ove ekipe. A za 2,3 godine stize i novi stadion.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miki7878 View Post
            Ja pokusavam da zamislim ovaj tim totenhema za 2,3 godine. Uz naravno samo jednog ili dva nova igraca. Jer je prosek igraca prvog tima 23,24 godine. A igraju sasvim solidno. I ako iskoriste ovaj pad kvaliteta lige i udju u ligu sampiona, sto je po meni skroz realno, siguran sam da nijedan od vaznijih igraca ne bi otisao. A bojim se da ce jos samo ove godine 4 mesto biti dovoljno za to. I da se vratim. Za te 2,3 godine uz ovakav pad kvaliteta lige vidim Totenhem kao velikog kandidata za titulu. Upravo iz gore navedenih razloga. Vrlo mlad tim a vec dovoljno uigran. I nadolazece zvezde u timu , koje sada igraju kao da vrede jako mnogo. Tako da samo mogu da pomislim koje su krajnje granice ove ekipe. A za 2,3 godine stize i novi stadion.
            Pogodio bas Totenhem sa transferima nije to kad je bio Juan de Ramos da kupuju sve i svacega pametno i dobro su
            iskoristile pare od Bejla i Modric-a.... Imaju dobar skauting tu kapu sklanjam... A i solidnu akademiju iz koga je izasao
            Kane... Evo sad ulazu u stadion-a... Pa zasto da ne, ali naravno pod uslovom da ostanu skupa toest da ne prodaju...

            Comment


            • Van Gal bas resio da postane neimar propasti Junajteda koliko vidim
              Lepa prilika za Poketina i Klopa da obezbede LS usled ovosezonski posrtaja Celzija i Junajteda

              Comment



              • U potpisu:

                Casiraghi i maliajnstajn, dva najveca obozavaoca rada cika Long Balls.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Evo ga i Miki moj ljutiti protivnik od pre par godina
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Evo ga i Miki moj ljutiti protivnik od pre par godina
                    .....tvoj ljutiti protivnik i veciti optimista
                    sigpic

                    Comment




                    • Kakva životinja...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Bruka koliko dominira čovek ove sezone
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Procitah negde da su ga zeleli u Marseju... ali da je predsednik kluba iznapusavao scouting tim iz razloga sto se takav igrac uopste nasao na radaru jednog takvog kluba kao sto je Olimpik. Kontam da lik sada sedi, gleda i neverue kako deckonja metodm masturbacije prska po svima.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Nekako ga vidim u PSZ-u naredne sezone.

                            Comment


                            • Ja sve kontam da će ga pokupiti neko iz PL možda Junajted ili Čelzi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Htio ga Arsene ljetos i svi ga redom navijaci popljuvali, a i nije dao grande Tinkerman i nista.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X