Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ona ima puno pravo njega da tuzi pod jedan za verbalni napad, pod dva za javno ponizavanje. Evo pravnika ovdje kamara, nek se oglase, iako to kod nas nije tako cesto, ali u pravno razvijenim zemljama za svaku glupost se tuzakaju.

    Ne moze on da glumi neki kurac i da vrijedja druge ljude kako je njemu cejf. To sto je Wenger pacifista pa ga nije tuzio onda kada ga je nazvao voajerom, tu se dobro izvukao.

    Nece ga ni ona tuziti vjerovatno, ali ce ga natjerati da se izvine. Ne postupa se prema zaposleniku tako i ne smije se postupati tako. Jer da se moze, svako bi se derao na svoje zaposlenike i javno im govorio da su nesposobni.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Brate pricate da ja pisem o Wengeru,a evo tebi je u posljednjih par strana svaki o Posebnom...hajde sto vi trazite nacin da skrenete paznju sa neuspjeha tog kako ga ti nazva voajera,ali sto onda to meni pripisujete ja nemam taj problem

      Ja da je Chelsea dozivio ono sto je Arsenal na Emiratima ne bih imao kad da mislim o tome je li otac svih trenera prozvao neku nebitnu doktoricu

      Sto se mene tice svakako pacenici slomise s pricama o njoj,lijepa zena svakako,ali ima zena dovoljno brate da ne moram nju gledati kad uzivam u fudbalu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne znam stvarno zasto treba njega pravdati u ovoj situaciju. Pogrijesio je i svi znaju da je pogrijesio, ali samo navijaci Celzija ga brane, iako i oni znaju da je napravio glupost i da nije upravu.

        Sto se tice Wengera i prozivanja njega, s tim ja probleme nemam, drugi mozda, a meni vala puca neka stvar oko toga, sve je to zajebancija i potrebno je toga.

        Mene ne tangira ni prica oko nje, meni je smijesno da Murinjo NIKADA, ama bas nikada nije preuzeo odgovornost za neki los rezultat, vazda mu je neko drugi kriv.
        Last edited by maliajnstajn; 13-08-15, 23:43.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kako nije preuzeo dosao covjek poslije 1/2 LS-a kad je izgubio na penale od Bayerna i sa suzama u ocima rekao Ramosu i ostalima (oni su promasili penale,ne on) ja sam kriv samo recite rijec i ja odmah odoh ...bio je malo i kriv,ali necemo sad o tome poenta je da su igraci Reala to priznali odmah nakon tog ispadanja

          To mu je najtezi poraz u karijeri bio do tada,tako je on rekao...

          Ja ga i ne pravdam nesto posebno nego mislim da se bas prevelika halabuka digla oko toga.To je on i on se ne pretvara nikad,ne pravi se dobrica i to...iskren je 100% uvijek i ja ga zbog toga i gotivim pa kakav god da je,najgori bio opet je za mene otac
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dobro eto jedna, nasekiro se covjek, emocije ga preuzele jebiga. Morao da prizna
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Za mene se on osramotio prosle sezone u LS protiv PSG-a.To je za mene bas bio podbacaj,a cak nije ni izgubio u dvije utakmice...ne sjecam se da li je preuzeo krivicu,ali je kriv 200%

              Sad ovu utakmicu nema se njemu sta prigovoriti,Chelsea je vodio dok se nije onaj penal desio i crveni.Nakon toga ekipa sa igracem manje igra fanaticno,borbeno i daleko su bolje stajali na terenu od protivnika.Meni se igra dopala,ali tesko je igrati sa covjekom manje u polju jos protivnik malo spustio rucnu

              Na kraju krajeva prvo je kolo i jedan bod nije mnogo strasan tu,a posebno nece biti strasan ako se protiv Citya ne izgubi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Da se nesto desava u Celsiju desava se, vidi se na terenu. To nije ona ekipa od prosle sezone, pogotovo ne od prvog dela( jesenjeg) koja je mlela sve zivo. Murinjo ovom spanskom serijom, skrece paznju sa terena, gde je bilo mnogo vise stvari za kritiku i razapinjanje po medijima nego ova glupost sa Evom. Evo Ceh je po svim medijima vec sada promasaj i na svakom koraku se pljuje, takodje i o Junajtedu se prica i provlaci kroz medije ko gde igra i zasto igra tu gde igra. Murinjo lepo zastitio ekipu, oslobodio ih bilo kakvog pritiska. Mada dobro, uvek ce igraci Junajteda i Arsenala biti pod vecim pritiskom od Celsijevih ali svakako ovu seriju vidim kao zastitu svog tima.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ne moze se najbolji golman u historiji engleskog fudbala pljuvat kao promasaj nikako.

                  Imao je on i prije greske, nije mu ovo prvi put. Vise se pljuje letargicnost Arsenala u prvoj tekmi, nego bilo sta drugo. Ljudi nisu mogli sastaviti 5 preciznih pasova i to jeste sramno i za pljuvanje, dok Ceh nije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma dobro samo sam primer dao, Murinjo jeste na mecu odreagovao malo bezobrazno, ali sve to u zaru i to jeste mozda bilo to sto smo videli. Ali ovo posle meca, je sve smisljeno ne verujem da bi se toliko pompe podizalo zbog ove gluposti da on to nije hteo.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Izmaklo je to malo vise kontroli nego sto je on to htio, ja vjerujem.

                      Ovo je kritika na klupske kolege, zaposlenike koji primaju platu od institucije od koje i on takodjer prima platu.

                      Lako je pljunut sudije i onda se vrti prica kako je on pljuno sudije, bla bla. Al kad pljunes na svoju kucu, onda to moze izmaco malo vise kontroli, plus tjera i ljude da misle da nesto interno nije uredu, a i to da moze da se desi neki ozbiljniji incident unutar kluba poslije javnoh ispada i javnog pljuvanja.

                      Ne znam, meni samo Hazard odigrao zadnjih 20min na nivou kako treba, ovi ostali nista. Pola tima je nekako mrtvo, kao i sa kraja prosle sezone i mislim da bi to veliki problem mogao biti. Jos ako se Costa povrijedi...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Oglasio se i Balague...


                      • Moram dupli...ipak nista od LFC-a i tih spekulacija,ali ide on u PL

                        Last edited by AK47; 14-08-15, 10:27.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Wenger on links to Grzegorz Krychowiak…
                          No.
                          http://www.arsenal.com/news/news-arc...rs-and-monreal
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Više me interesuje ovaj deo kad su ga pitali za Engleze Fin odgovor,ajd sigurno bi on imao još šta tu da kaže al i ovo je bilo vredno čuti/pročitati kako god
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Comment

                              Working...
                              X