Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbio je on 2012. bianko cek od Romana, nije on motivisan parama, koliko zaludjenoscu fudbalom.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • @piersmorgan: Why no true football fan should celebrate Mourinho's disgraceful sacking. My new column: http://www.dailymail.co.uk/sport/spo...ring-down.html

      https://twitter.com/piersmorgan/stat...75862854795264

      Sent from my m2 note

      Comment


      • Izgleda da oni sedmicama vec pregovaraju oko te kompenzacije. Mendes se slomio, zaprijetio Chelsea tuzbom ako se ne odrekne velikog djela otpremnine. Na kraju ce oko 10m dobiti, sutra potpisivanje 'mutual' otkaza.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Comment


          • Upratio sam nešto ofrlje da je Aki zadnje dve nedelje bolje ispratio neke izvore vezane za Čelzi nego većina navijača Čelzija

            Spoiler
            Osetio čovek krv


            samo što nije kačio linkove a ja nisam hteo ništa da komentarišem do sad

            #respect
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Kad Aki krene o ugovorima, nema mu ravnog.

              Miletic je to odlicno i prosto objasnio, i to je klasican primer poslovanja i ugovora u fudbalu, no ima i Aki svoju rec ovde iako ume da ga prekomplikuje suvisnom teorijom. Samo sto je problem sto on veruje da ta fix klauzula u slucaju prekida radnog odnos (bilo da je sporazumno ili otkazom), ako i postoji, iznosi minimum od 40m, odnosno 100% vrednost ugovora, sto se retko gde radi u svetu osim ako si lud i imas para na bacanje, da fix klauzula iznosi full iznos nekog ugovora. Zato je ova cfira od 10m dosta realnija i tu poslodavac mora da ispostuje zaposlenog, bez obzira da li ce ovaj da odmah sutra potpisati nov ugovor, osim ako niste John W. Henry.

              Mada, ne mora na kraju ni da znaci da i ta klauzula od 10m, mora da se isplati u celosti, ako ovaj nadje nov posao, moguce da je odsteta dogovorena upravo na taj iznos, ali to mi je vec malo nerealnije pogotovo posto je Mou u pitanju.

              U svakom slucaju prazna prica, jer niko od nas nije video ugovor, kao ni novinari, klasicne novinarske spekulacije.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Aki kraljina za te klauzule hahaha još kaže,neki pravnik to da potvrdi,evo potvrdiću ja samo mi uplati 50 evra na tekući

                Ne mogu da tvrdim i za druge,al bar ja lično nikad ne bih mogo nešto da garantujem na osnovu medijskih spekulacija,napamet,iz glave,teorije makar to bio i forum,jedno neformalno mesto.Mislim da sam i u temi Čelzi pisao već nešto o tome,da su novinari samo izračunali ukupnu vrednost ugovora a to može a i ne mora biti od značaja za ovu temu.

                Objektivno,niko ne može da zabrani Akiju da nam drži časove obligacionog prava,ipak je ovo slobodan forum,jelte a ko zna,možda je i u pravu,na drugu stranu,ugovor nisam video,nit su mi poznate okolnosti konkretnog slučaja mogu jedino kao običan smrtnik da se pozovem na Eštona

                Malo je pravnika koji se bave svetom fudbala,ne mislim diretkno,nego preko novina,s tim da se u poslednje vreme,tačnije od pojave FFP javljaju neke detaljnije analize,u početku samo uz konsultovanje a sad vidim i da se neke teme detaljnije obradjuju,ipak sve je to suho,recimo ovaj Jake Cohen(pravnik) i navijač Čelzija koji je saradjivao sa ESPN i Telegrafom i dalje mahom objavljuje tekstove preko navijačkih sajtova gde je to što jednostavnije predstavljeno,ne iz razloga da bi svi to mogli da svare(to pre svega),nego da se ljudi ne smore.

                Imate recimo i ovaj sajt ,gde su pre nekog vremena izbacili tekst baš o Evi,njenoj tužbi al brate ko će sa tim da se mlati,Avramović se ionako čovek smorio,još da dodješ da ga daviš sa tim

                http://www.lawinsport.com/
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Upratio sam nešto ofrlje da je Aki zadnje dve nedelje bolje ispratio neke izvore vezane za Čelzi nego većina navijača Čelzija

                  Spoiler
                  Osetio čovek krv


                  samo što nije kačio linkove a ja nisam hteo ništa da komentarišem do sad

                  #respect
                  Ja to vise ispratim onako usput i po osjecaju idem sta mislim da ce se dogoditi, takav sam i po pitanju transfera pa me se pljuje kad fulim, a ove godine sam nafulo bas kamaru

                  Koliko sam ja shvatio uopce nije bilo klauzule u ugovoru o prekidu radnig odnosa i zbog toga je nastao problem. Ali zbog svih problema koje je napravio Murinjo ove godine napao Roman na njega da smanji zahtjeve inace ce se jebat preko sudova, ali eto jedina stvar koju postujem kod Murinja je ta da se nije puno jebavao oko toga i rekao daj kolko das i odabij.

                  Mene trenutno interesuje sta ce sa Celzijem biti, sta li moze Hiddink da uradi. Ako Chelsea naglo proigra znat ce se u cemu je problem bio i imat ce se razloga da se smanji pljuvacina na Murinja iako bi to bio za mene razlog da lik ne zna upravljati situacijim u kojoj ima kamaru egoista. Ako npr ne prougraju i nastave da se muce, mene interesuje kako je to moguce nakon onakve prosle sezone.

                  Drugo sta me interesuje sta ce Murinjo uraditi. Gdje ce ici da bude trener sada?

                  Najveca izdaja bi bila da ode u Milan i zabije noz u ledja Interu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kako sta ce biti sa Celsijem? Pa menjacemo trenere svakih 6. do 12. meseci i tako u kruuug. Stari dobri Celsi.

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      Kako sta ce biti sa Celsijem? Pa menjacemo trenere svakih 6. do 12. meseci i tako u kruuug. Stari dobri Celsi.
                      Ma dobro dugorocno, ali sad sta ce biti

                      Znalo se da hladni, okrutni Rus nema namjeru da drzi nekoga dugorocno, zna se sta njega interesuje. Bas kao i on sam kako se obogatio tako i zeli uspijeh u klubu. U najkracem mogucem roku.

                      Samo ako nastavi taj trend ko ce mu doci da radi kao trener. Ovi najbolji nece sigurno. Eto Pep odbija dva puta bianko cek. To meni sve govori.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jedini covek koga bih ja voleo posle ovoga je Simeone, ali tesko da ce doci do toga.

                        Sad sta ce biti, pa nista zavrsicemo tu oko 10og mesta i osvojiti LS ;)

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Izgleda da oni sedmicama vec pregovaraju oko te kompenzacije. Mendes se slomio, zaprijetio Chelsea tuzbom ako se ne odrekne velikog djela otpremnine. Na kraju ce oko 10m dobiti, sutra potpisivanje 'mutual' otkaza.
                          Aki, otpremnina se jedino isplacuje kada radnik bude proglasen tehnoloskim viskom pa na osnovu toga ostane bez posla i stice pravo na otpremninu . I kakvi su ti to mutual otkazi ?

                          Comment


                          • Ma mutual consent napustanje kluba. Ne znam ja ove nase termine, bas se razlikuju od engleskih. Npr ta otpremnina na koju ti mislis na engleskom je severance package, a ona na koju sam ja mislio je pay off u slucaju otkaza.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCARA View Post
                              I kakvi su ti to mutual otkazi ?
                              Sporazuman raskid ugovora

                              Aki upravi Milana bi se zavrtelo u glavi od plate Murinjovog asistenta moze da dodje da volontira ja nemam nista protiv svakako ga placa Chelsea

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ma mutual consent napustanje kluba. Ne znam ja ove nase termine, bas se razlikuju od engleskih. Npr ta otpremnina na koju ti mislis na engleskom je severance package, a ona na koju sam ja mislio je pay off u slucaju otkaza.
                                Pa ne postoje dve vrste otpremnina. Bolje koristi u buduce te strane izraze

                                Comment

                                Working...
                                X