Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On prima majstore platu dok ne potpise ugovor sa novom firmom,to je meni jasno i kraj price

    Nema od tih 40 miliona nista
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kada potpises ugovor na odredjeno, sa fiksnom klauzulom da ces na kraju ugovora dobiti minimalo tu i tu cifru, ti da sutra dobijes otkaz ti imas pravo da potrazujes puni iznos ostatka ugovora.

      To sto ti pricas je pravo na otpremninu ako dobijes otkaz, a nisi imao definisanu cifru u ugovoru, pa dobivas isplate u roku od 6 mjeseci dok ne dobijes novi posao po osnovu rezijskog obracuna plate(prosjecna plata drzave u kojoj radis).-za ovo nisam 100% siguran je li drzave ili preduzeca.

      U ostalom ima ovdje pravnika, mogu i oni da potvrde, ali ja znam s aspekta preduzeca da ako imas fiksnu cifru u ugovoru, imas pravo da je potrazujes, bez obzira kada posao dobio.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Danas se ovde Vengerica najvise pominjao, kao da je on dobio otkaz . Mada kapiram ja to, jer jedini argument za opravdanje brodoloma prevodioca je krajnje banalan gde on za nista nije kriv, a krivi su igraci jer nisu hteli da se igraju prevodiocevih autobusa, pa je u tom nedostatku argumenata i nemoci napad nabolja odbrana, pa pljuj po Vengerici koji sa celim slucajem nema veze

        Comment


        • Vidi ja znam kad je Boas trebao da dobije posao da je odbijao jer je imao ogromnu lovu iz Chelsea i da nije zelio,a ovdje mislim da je slucaj identican
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Vidi ja znam kad je Boas trebao da dobije posao da je odbijao jer je imao ogromnu lovu iz Chelsea i da nije zelio,a ovdje mislim da je slucaj identican
            Mislim da je on imao klauzulu u ugovoru, ako fasuje otkaz sta ce da dobije.

            Sada kada su pregovarali Murinju ugovor nisu mislili da ce ga otpustiti i nisu razmisljali o toj izlaznoj klauzuli za njega. Pa je to valjda problem.

            Ja evo sto citam, da su se pravnici Celzija ufatili svadje sa Evom i tom izjavom 'pay me and I leave' da izbjegnu placanje 40m.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma moguce eto vidjecemo,ali nekako mi ludilo garantovati to treneru tek tako...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • 40 miliona ce dobiti jedino ako bude sedeo kod kuce narednih 3 i po godine jer mu je ugovor sa Celsijem do avgusta 2019. Cim nadje novog poslodavca prestaje obaveza Celsija da mu isplacuje nedeljne nadoknade, to je poznata praksa u fudbalu, ne znam odakle tolike nedoumice u vezi toga... Sve je tu jasno samo sto je nedavno potpisan velik ugovor pa je cifra ogromna i daje priliku medijima da se igraju tako sto je predstave u celosti pa izgleda nenormalno... Kojih 40m, nema od toga nista

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  40 miliona ce dobiti jedino ako bude sedeo kod kuce narednih 3 i po godine jer mu je ugovor sa Celsijem do avgusta 2019. Cim nadje novog poslodavca prestaje obaveza Celsija da mu isplacuje nedeljne nadoknade, to je poznata praksa u fudbalu, ne znam odakle tolike nedoumice u vezi toga... Sve je tu jasno samo sto je nedavno potpisan velik ugovor pa je cifra ogromna i daje priliku medijima da se igraju tako sto je predstave u celosti pa izgleda nenormalno... Kojih 40m, nema od toga nista

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  Nije to praksa samo u fudbalu, to je svuda praksa .

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCARA View Post
                    Nije to praksa samo u fudbalu, to je svuda praksa .
                    Junior meni napise metar i po teksta,a ja u jednoj recenici znam da nije tako
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ja vama kazem da CEO velikih korporacija potpise ugovor na dvije godine sa cifrom i menadzerskim procentom od 5% na svaki posao donesen firmi. Ako ga skinu prije vremena, on ima pravo na ostatak cifre, jer je tako dogovorena.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja vama kazem da CEO velikih korporacija potpise ugovor na dvije godine sa cifrom i menadzerskim procentom od 5% na svaki posao donesen firmi. Ako ga skinu prije vremena, on ima pravo na ostatak cifre, jer je tako dogovorena.
                        razliciti poslovi, razliciti uslovi/dogovori

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCARA View Post
                          Nije to praksa samo u fudbalu, to je svuda praksa .
                          Pricamo o fudbalu jbg

                          Ima i Murinjo pravo na kompletan iznos ali nema šanse da dobije to u kešu... Ovako kako sam vec napisao, kroz nedeljne plate može i tako do 8.2019.

                          Naravno ako nađe drugi posao ne plaćaju ga više i to je to, samo je pitanje vremena ali 6-7 meseci najvise...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Miletić; 17-12-15, 23:22.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ja vama kazem da CEO velikih korporacija potpise ugovor na dvije godine sa cifrom i menadzerskim procentom od 5% na svaki posao donesen firmi. Ako ga skinu prije vremena, on ima pravo na ostatak cifre, jer je tako dogovorena.
                            A sto si se uhvatio za te klauzule ?

                            Comment




                            • Zasto
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Tako to Roman radi

                                Guardiola has a firm offer from Chelsea, virtually a blank check, active since Thursday, after Abramovich dismissed Mourinho. (El Pais) #CFC
                                Rekoh neki dan u PL ga mogu priustiti dva Mancestera i Celsi, niko vise. Plata ce mu minimum biti 20 miliona eura.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X