Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ahahahahahahaha vrh
        sigpic

        Comment


        • Jebli vas kurci i vi i vaši kodovi.

          Ima nas koji koristimo tapatalk, mogli bi da kopirate šta piše u tvitu.

          Izvinjavam se ženskom delu na rečniku.

          Sent from my m2 note

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Jebli vas kurci i vi i vaši kodovi.

            Ima nas koji koristimo tapatalk, mogli bi da kopirate šta piše u tvitu.

            Izvinjavam se ženskom delu na rečniku.

            Sent from my m2 note
            Obeležis post i onda u gornjem desnom ćošku ideš na View in Browser.
            Last edited by HeadBurn3r; 17-12-15, 23:04.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nesto si ti pogresno razumio, sad navijaci Arsenala dodju ispred Emirata i prvo im je, pogledaj sta je nas neimar Arsen sagradio



              Obicno dodju sa djecom i kazu gledaj sine sta je cika Arsen sagradio sa svoje dvije ruke i deset prstiju. A onda mali pita, a tata, kako to da drugi osvajaju titule, a mi nista. Sta ce ti titule pored ove ljepote sine, pogledaj kakav je stadio, znas ko ga je sagradio, Arsen Neimar Venger. On ti je susta suprotnost Zozeu Rusitelju Murinju.

              Rusitelj tata, on im je srusio stadion?

              Nije bukvalno sine, ali im je srusio tim, osvojio titulu i sve pokvario, sad moraju da poste sezonu dvije, nemaju sve sredjeno kao mi, stadion i to.
              Hahahahahaha Arsen "strasno dobro mi ide salovanje" Venger. Veliki poznavalac gradjevine i arhitekture

              Hahahaha pa ovo je najbolji post koji sam procitao u skorije vrijeme.


              Sent from my LGL34C using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Nije baš tako. Nije on imao titulu u ruci (mleko), pa ispao iz trke za titulu (prosuo).

                Mogao bi da kažeš da se on dao mleka i to onog najboljeg sa zelenih pašnjaka i to laganeze da mu niko ne parira. Onda kada je hteo još jednu turu, prosuo je zbog dosadnih muva (igrača) koje su ga smarale.

                Sent from my m2 note
                Meni mleko nije bilo metafora za titulu u primeru koji sam naveo.

                Ocigledno mnogi jos ne uvidjaju tezinu ovako jedne propale sezone koja ce imati uticaja i na narednu, a mozda i naredne sezone. Ali dobro, vreme ce pokazati.
                Last edited by Lion; 17-12-15, 19:26.

                Comment


                • A jos stadion moraju da prave, plus ovih 40m ode na otkaz menadzeru. Stvarno ljudi misle da Romana nije opalila malo ova ruska kriza sa padom cijena nafte, pa onda sankcije zbog ukrajinske krize, pad rublje na svjetskom trzistu. Piff nije to ko 2008. kad je cijena nafte bila 100 dolara po barelu..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nema Roman keša, iste gaće nosi par dana, kupuje u Lidlu, hteli pre neki dan da mu seku struju. Daj da se ne zajebavamo više.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Procitah negde da nece dobiti Murinjo 40m vec da su se dogovorili da to bude 12m.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Nema Roman keša, iste gaće nosi par dana, kupuje u Lidlu, hteli pre neki dan da mu seku struju. Daj da se ne zajebavamo više.
                        Ja ga video pre neki dan stoji u redu u DM-u, uzima neki Hugo Bos na akciji 2500 din.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          A jos stadion moraju da prave, plus ovih 40m ode na otkaz menadzeru. Stvarno ljudi misle da Romana nije opalila malo ova ruska kriza sa padom cijena nafte, pa onda sankcije zbog ukrajinske krize, pad rublje na svjetskom trzistu. Piff nije to ko 2008. kad je cijena nafte bila 100 dolara po barelu..
                          Zvace velikog neimara Arsena da mu projektuje stadion sa sto manje utrosenog novca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Procitah negde da nece dobiti Murinjo 40m vec da su se dogovorili da to bude 12m.
                            Bil ti uzeo 12m, a treba da dobijes 40m?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Bil ti uzeo 12m, a treba da dobijes 40m?
                              Bih...skroman sam ja momak.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                A jos stadion moraju da prave, plus ovih 40m ode na otkaz menadzeru. Stvarno ljudi misle da Romana nije opalila malo ova ruska kriza sa padom cijena nafte, pa onda sankcije zbog ukrajinske krize, pad rublje na svjetskom trzistu. Piff nije to ko 2008. kad je cijena nafte bila 100 dolara po barelu..
                                Da Roman ima problem sa trošenjem novca trpeo bi još uvek Murinja, ne bi ga otpustio pored velikog obeštećenja koje mora da mu isplati... Što se tiče njegovog net worth-a, od kada je preuzeo Chelsea varirao je od nekih 6 do 18 milijardi cini mi se, sada je na nekih 8 koliko znam, mada je Chelsea sada daleko stabilniji i finansijski moćniji nego pre 10 godina tako da ne zavisi toliko više od Romanovog džepa

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X