Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Poredi se Venger i Murinjo, Murinjo nije bio u ligi do prije dvije i po godine, ruzno bi mnogo bilo, a i bolno porediti ukupnu karijeru njih dvojice slozicemo se.

    Isto kao sto bi ruzno i bolno biti porediti cijelu istoriju dva Mancestera.

    Malo si pobjegao od teme u svakom slucaju. Murinjo za ovaj mandat uradio vise od Vengera, manji transfer minus, osvojio ligu, dosao do polufinala LS. To su sve cinjenice, sto se vama ne svidjaju tu se nista ne moze. Zna se ko uvijek pocne ovakva poredjenja i rasprave.
    Nisam pobegao od teme, dao sam ti klasican primer kako se ti od recimo 5 stavki uhvatis za dve i njih uzimas kao jedino merilo. Tako isto moze se i Siti predstaviti vecim od Junajteda ako se selektivno gledaju stvari koje odgovaju onome koji zastupa takvu tezu.
    Meni ta titula o kojoj ti pricas nema nikakvu tezinu posle svega ovoga u ovoj sezoni. Uspeo je lik sa od sampiona napravi tim koji se bori za opstanak. To ti je kao kada krava da kantu mleka, pa je prospe, a ja bih sada trebao da velicam tu kravu jer je dala mleko koga vise nema.

    Comment


    • Pa za 50 godina kad neko bude citao istoriju Arsenala, niko nece reci e vidi oni su u to doba sagradili stadion, nego ce reci vidi oni nemaju titulu preko 10 godina. Nemoj me pogrsno shvatiti ja gotivim Wengera kao trenera, prvenstveno zbog nacina igre, ali mi je neshvatljivo pluvanje Murinja covek koji je u jednoj sezoni sa Interom osvoio vise nego Wenger za celi svoj mandat u Arsenalu, a verujem te godine da ste izvukli Inter u LS rekli bi ste to se lagano prolazi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Spoiler
        Po povratku u Celsi jedna od prvih vesti je bila da Luiz i Mata nisu njegov tip igraca, sacekao covek pravi momenat za prodaju i izdominirao. A ko je pratio njegovu karijeru, nije tesko zakljuciti da Luiz nikako nije njegov tip stopera.

        Te price ostavi za malu decu. Fudbal se ne gleda 20 godina unapred. Naravno da se misli i o nekoj blizoj buducnosti ali milion stvari se uvek izjalovi. Mogao je Met Bazbi 100 godina da planira, srusi se coveku avion sa igracima.

        Svaka sledeca utakmica je najvaznija i pamte se pobednici. Hektor Kuper je takticki genije a 90% ljudi ne zna ko je covek. Pritom da je Venger bio prvi pa 16. drzali biste nam lekcije o lojalnosti i bio bi kriv Ozil sto ne trci, Ziru sto masi zicere i takticki nepismeni Ox.

        Naravno da je prosek biti stalno u TOP4. Uspeh bi bio da imas 4 jace ekipe a ti zavrsis u 4 a u PL nikad nije bilo 4 jace ekipe od Arsenala. To je Venger. Odradice ono sto se mora ali nikad nece napraviti iskorak. Uvek biram pre trenera koji ce da izvuce 200% pa sledece sezone blagi pad, pa opet uspeh i obrnuto nego alibi likove koji posle poraza umeju da kazu samo "It was an accident."

        Ne znam uopste cemu poredjenje izmedju njih dvojice. Murinja mogu da poredim s Pepom, Karlom...

        U svakom drugom klubu bi Arsen Venger bio oteran posle 6:3, 5:1, 6:0 u istoj sezoni od rivala. Kao sto bi bio oteran bilo koji trener u bilo kom drugom klubu. Zoze koliko god se nalupetao ove godine, rekao je jednu dobru stvar a to je da je ovo Premijer Liga i da je pritisak normalan za sve osim za jednog coveka.
        Bezveze je da se ti i ja vracamo na ovu temu kad se ne slazemo po pitanju toga i to je sasvim ok, ali previse puta smo je ispricali jedan drugome.

        Jeste bilo ponizavajuca ta sezona sa ta tri poraza od glavnih rivala, i nije uspio Mojesa da dobije sto je jos veci apsurd bio, cak je i izgubio od njega, ali je zasluzio da odradi svoj projekat do kraja i to je to. Osvojio covjek EPL neporazen, nesto sto se desilo prije njega samo jednom i to kad je liga bila puno manja. Jeste on pun buba svojih, ali Wenger nije veci od Arsenala, vec je Arsenal veci zbog Wengera.

        EDIT:

        Kad ljudi budu citali historiju Arsenala, citat ce je zbog Herberta Chapmana i Arsene Wengera. Prvi je izmislio ovakav fudbal, drugi je izmislio vodjenje kluba.
        Last edited by maliajnstajn; 17-12-15, 17:28.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by PRINCARA View Post
          To ti je kao kada krava da kantu mleka, pa je prospe, a ja bih sada trebao da velicam tu kravu jer je dala mleko koga vise nema.
          Nije baš tako. Nije on imao titulu u ruci (mleko), pa ispao iz trke za titulu (prosuo).

          Mogao bi da kažeš da se on dao mleka i to onog najboljeg sa zelenih pašnjaka i to laganeze da mu niko ne parira. Onda kada je hteo još jednu turu, prosuo je zbog dosadnih muva (igrača) koje su ga smarale.

          Sent from my m2 note

          Comment


          • Ali vi pravite da je veci od Arsenala upravo vi navijaci.

            Zbog te jedne titule, koja je stvarno vrhunska, u redu je da imas 10 losih?! I da imas 2 gde ste mogli da uzmete titulu!? Najjace od svega nije kriv Arsen za to, vec sto se Eduardo povredio. Ili sudije ili Fergi, ili Abramovic sa parama, ili Siti sa parama. Uvek je neko drugi kriv. Nikada on, a da u stvari on je u to vreme gradio stadio...

            Daj bre ljuti pustite te price mogli smo da uzmemo titulu, uzeo si je ili nisi?! Kraj price.

            I da AKi koji je to projekat?! Sta sada gradi jos jedan stadio?! Ako se ovaj slucajno raspadne?! Ili se gradi ekipa sada?!
            Last edited by l1m4r; 17-12-15, 17:33.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Prvi je izmislio ovakav fudbal,
              ?

              Spoiler
              sigpic

              Comment


              • Ne znam koliko je zapravo ljudi ovdje pratilo Wengerov rad otkako je on dosao. Ja nisam to ispratio uzivo, ali jesam retroaktivno i onaj fudbal koje su njegove ekipe igrale je bolestan bio, dok nije dosao taj finansijski zatvor.

                Mislim ljudi mi pricamo ovdje o ekipi koja slozena od 300m funti, a Wenger od 2005. do 2013. najveci transfer bio Arshavin za 16 m funti iz dvije rate i bonus 2 m za broj odigranih tekmi, a vamo Murinjo moze da promasi sa Kvadradom za 30m..

                Evo po jedno sedamstohiljaditi put ponavljam da ako Wenger ne osvoji nesto znacajno ove sezone ja cu ga prvi pljunuti jer ce tek ove sezone zasluziti da ga se pljuje, a ono sto je on radio u periodu 2004-2012. je ravno cudu. Sklapao ekipe covjek od Chamaka i Bandere Lorda, sa djecurlijom koju je nalazio na naftnim poljima u pizdama materinama.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Pa za 50 godina kad neko bude citao istoriju Arsenala, niko nece reci e vidi oni su u to doba sagradili stadion, nego ce reci vidi oni nemaju titulu preko 10 godina. Nemoj me pogrsno shvatiti ja gotivim Wengera kao trenera, prvenstveno zbog nacina igre, ali mi je neshvatljivo pluvanje Murinja covek koji je u jednoj sezoni sa Interom osvoio vise nego Wenger za celi svoj mandat u Arsenalu, a verujem te godine da ste izvukli Inter u LS rekli bi ste to se lagano prolazi.
                  Nesto si ti pogresno razumio, sad navijaci Arsenala dodju ispred Emirata i prvo im je, pogledaj sta je nas neimar Arsen sagradio



                  Obicno dodju sa djecom i kazu gledaj sine sta je cika Arsen sagradio sa svoje dvije ruke i deset prstiju. A onda mali pita, a tata, kako to da drugi osvajaju titule, a mi nista. Sta ce ti titule pored ove ljepote sine, pogledaj kakav je stadio, znas ko ga je sagradio, Arsen Neimar Venger. On ti je susta suprotnost Zozeu Rusitelju Murinju.

                  Rusitelj tata, on im je srusio stadion?

                  Nije bukvalno sine, ali im je srusio tim, osvojio titulu i sve pokvario, sad moraju da poste sezonu dvije, nemaju sve sredjeno kao mi, stadion i to.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mnogo bih voleo da mogu ljudima koji pisu u temi Manchester United da zabranim nekako da pisu postove ovde i uopste na fudbalkom pdf-u.

                    Samim tim sto uopste mislim ovo sam kreten i budala. Priznajem.

                    Ali sta vise reci posle nekih postova.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Kakvo poređenje sa kravom i prosutim mlekom...lol....plus još PL titula koja nema težinu...lol, lol..

                      Poslato sa htc
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Konačno neki "derbi" za vikend. Mislim da je poslednji bio možda pre mesečak dana (Liv-Siti). Ne pamtim kad je bio ovoliki jaz između derbija.....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Zamisljam Matu u delirijumu po odlasku Van Gala sto konacno moze da se igra riskantnije i onda mu usred neke letnje zurke javljaju da dolazi Mou koji ga prodaje u Valensiju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi View Post
                              Zamisljam Matu u delirijumu po odlasku Van Gala sto konacno moze da se igra riskantnije i onda mu usred neke letnje zurke javljaju da dolazi Mou koji ga prodaje u Valensiju.
                              Promasio si vraca ga u Chelsea...

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X