Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desi se ljudima da pogrese i da ponekad ne budu u pravu, kada ih mrznja vodi pogresne procene su neminovne.Godine Stoickova su naspram ove trojice kriticne.

    Stoickova mrznja prema LvG dolazi za vreme njegovog prvog mandata u Barsi, uspesi koje je tada postigao ne idu u prilog Stoickovu.Mora da je tada unistio Barsu, cim su za vreme njegovog prvog mandata osvojili dve titule drzavnog prvaka.


    Edit:A sta cemo sa njegovim ekipama koje su se raspale za vreme njegovog vodjstva?
    Sta je covek uradio u svojoj trenerskoj karijeri?
    Last edited by Ricma; 11-08-15, 14:13.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      A šta je sa Quardadom? Nestao čovek.
      Šteta što nije nestao kod Van Gala pa da se piše malo o tome, ovako ništa. Šurle, Salah, Kvadrado, De Brujne, Mata. Nikakvi igrači.

      Comment


      • Murinjo vrhunski upropastava fudbalere, van Gaal vrhunski upropastava fudbalske klubove.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa Jose nikoga od njih nije unistio, De Bruyne gazi u Wolfu, Mata je gazio u Unitedu dok ga genijalac nije na krilo poceo stavljati i tako, Schurrle i u Wolfu klupa, a Cuadrado ce negdje eksplodirati, vjerovatno van Chelseaja negdje
          Last edited by Dale; 11-08-15, 14:19. Reason: Veliko J :D
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment




          • Pelegrini iz senke
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Tom View Post
              Šteta što nije nestao kod Van Gala pa da se piše malo o tome, ovako ništa. Šurle, Salah, Kvadrado, De Brujne, Mata. Nikakvi igrači.
              Ovde osim Kvadrada koji igra ocajno po dolasku ne vidim da je iko propao. Ljudi nisu dobili sansu, izrazili su zelju da idu i prodati su. Moje je misljenje da Sirlea i De Brujnea nije trebalo prodavati nikako i takva dva igraca im sad fale ali svi koji su otisli sada dobro igraju u svojim klubovima. Ne vidim koga je to upropastio. Kod Murinja su propadali samo igraci koji su dolazili a da nisu bili njegove zelje tipa Sevcenko.

              Murinjo ne upropastava fudbalere i ne daje im lazne nade. Dejan Stankovic je to negde kad je gostovao odlicno objasnio.
              sigpic

              Comment


              • Nisam napisao da je uništio nekoga, samo izlistao ko mu sve nije bio dovoljno dobar da uklopi u tim. Baš zato što jesu nastavili da igraju kako treba posle Čelsija.

                Comment


                • To moze i sad da mu se obije o glavu ako ne osvezi vezni red i napad.

                  Nije mi nekad jasan ali covek je jednom u zivotu bio ispod 2. mesta, nema tu mnogo price.

                  Ja Van Gala ne volim kao pojavu, to nema veze s Junajtedom. Navijao sam za vas protiv njega. Zamisli kazes za sebe da si najbolji na svetu a ne plasiras se na SP s Holandijom, budes 4. s Bajernom i 11. s Barsom. Da ne dize sam sebe u nebesa ne bih ga u zivotu spomenuo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    To moze i sad da mu se obije o glavu ako ne osvezi vezni red i napad.

                    Nije mi nekad jasan ali covek je jednom u zivotu bio ispod 2. mesta, nema tu mnogo price.

                    Ja Van Gala ne volim kao pojavu, to nema veze s Junajtedom. Navijao sam za vas protiv njega. Zamisli kazes za sebe da si najbolji na svetu a ne plasiras se na SP s Holandijom, budes 4. s Bajernom i 11. s Barsom. Da ne dize sam sebe u nebesa ne bih ga u zivotu spomenuo.
                    To je to. Pljuvao bih ga na svakoj stranici, ali necu, jer bi ljudi automatski mislili da pljujem i United, pa se kontrolisem koliko god mogu. Ali njega, Vanderleija Luxemburga i Ranierija kad vidim lose mi bude odmah.. Doduse, Ranieri je tu samo zbog neznanja, i frustriran sam kad vidim da taj covjek s toliko neznanja svako malo dobije neki odlican posao i strasne pare ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment




                    • Danasnji menadzeri

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Totalno razumem hejt na Van Gala. Ne postoji niko koga Van Gal nije iznervirao nekom izjavom, evo gle kod nas među navijačima koliko svi pizdimo malo-malo. Bolno je koliko nadmeno može da se postavi i učini onog ko posmatra, postavi pitanje i sl. totalnom budalom koja ne zna ništa ni o čemu. Međutum, kad se dublje uđe u njegovu ličnost, onda nije teško čitati šta i zbog čega govori, nemoguće je izvući njegov citat a da ima smisla bez šireg sadržaja. Ja sam posle dva prva pressa prestao da pratim citate iz portala i novina vezano za Gala jer kada sam pogledao iste te konferencije, totalno drugi smisao imaju izjave. Čovek je de facto arogantan i nadmen, kad mu se zatrefi novinar koji ga iritira on upada u privatni duel sa njim i daje opštu izjavu koja stvarno deluje polupano. Naravno, dalje ide vankontekstualno i nastaj spektakl koji novinama odgovara.

                        Nemam nameru da ga branim, zaista ima ekscentrično čudnu metodologiju i nastup za koji mi je jasno da lako iritira ljude. Međutim, s njegovim engleskim često sam sebe nepotrebno upetljava i generalno se od jednostavne izjave često pravi senzacija. Svaki drugi pres ima muva-medved transformaciju. Evo pre koji dan sam ja izgoreo kad videh šta je rekao Memphisu za strast, da se suzdrži da bude hladan koliko može na utakmici. Poludeo sam bio, imao sam i besni post na našoj temi a da nisam pre toga pogledao ceo postmatch intervju kako inače radim. Tri dana kasnije gledam sve, i vidim da je čovek pričao da četiri igrača debituju na jednom Old Trafordu, da su očekivanja velika, da je pritisak zbog prošlogodičnjeg lošeg starta, i da je pokušao da im smanji adrenalin radi sigurnosti ekipe, da bi ostali fokusirani i da ih kombo tih faktora ne bi pojeo. Totalno druga priča od "Depaj treba da igra utakmicu sa manje strasti".

                        Comment


                        • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Mourinho.html

                          Kakva je ono supcina od covjeka to nije normalno, sad govori i doktorima kako da rade posao svoj
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Slična priča kao i sa Gvardiolom mada je ovde Murinjo malo više preterao . Veliki ego kod samih trenera koji samo traže krivce za svoje neuspehe. Da je ne daj bože nešto bilo sa Hazardom on bi razapeo ceo stručni štab zajedno sa vozačem autobusa .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Pogledo sam ja bas tu situaciju, Hazard se previja od bolova i ona usla i ona je kriva sto Hazard folira povredu, lol. Idiotluk.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Murinjo pusti igrača, to cenim kod njega. Pa makar Matu u MU, Čeha u Arsenal. A Kvardado je baš stigao kao veliko pojačanje.

                                Comment

                                Working...
                                X