Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Varela i MkZver znaju sa nekim potezima da prevare opasno, taman pomislis od ovoga moze da bude nesto , onda vidis da ne znaju da vode loptu. Ovaj mali levi bek do sada ovo sitno sto je odigrao, ako nista vise nije napravio ni jednu gresku.

    Memfis sve bolji, pocinje da dodaje loptu . Ali Mata je kriminalac i dalje, njemu 3 igraca treba da cuvaju ledja da bi on mogao da se opusti malo. Bas me je covek razocarao
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Problem je i to veliki, znamo da se mora bez njega jbg. Ali pricali smo u klupskoj temi da je on 90% odbrane i da ce se osetiti njegovo odsustvo kad tad. I kad je bila kompletna odbrana bilo je kikseva ostalih, on sve pokrivao.
      To mozda prosle sezone. Ove Snajderlin i Svajni ucestvuju takodje u defanzivi. Smoling jeste najbolji stoper ali da igraju svi ostali sa ovom dvojicom ispred to bi bilo ok. Sada je komplet odbrana povredjena sa sve rezervama, igraju deca iz akademije jos nema ni ove dvojice ispred i normalno je da ce biti malo problema.

      Comment


      • U 2. poluvremenu da udju Snajderlin i Jang umesto Mate i Felainija, pa da se nadamo pobedi

        Comment


        • Zasto Felaini? Ja njega ne bih dirao. Narocito ako udje Jang mora da ima neko da iskoristi centarsut.
          Last edited by mikisavic89; 12-12-15, 18:26.

          Comment


          • Necemo valjda da gadjamo Felainija sa balonima Moze da ostane on, ali treba da izadje Memfis, ali ja ne bih njega dirao, igra sasvim dobro danas.
            Previse je spor Felaini, a i Kerik bi imao vise slobode u pasu ako udje Morgan

            Da udju ovi dvojica pa da gledamo
            Kerik-Morgan
            Memfis-Pereira-Jang
            Marsijal

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Zasto Felaini? Ja njega ne bih dirao. Narocito ako udje Jang mora da ima neko da iskoristi centarsut.
              slazem se...treba nam jedan sa "opasnom" frizurom da plasi protivnicke igrace.Jang je trebao da bude starter
              sigpic

              Comment


              • Ali kako je Martial prešao za tri sekunde pet nivoa na Pacmanu.

                I kako se Fella maskirao u Valbuenu kad je kleknuo, odmah golčina. Ono, prava novozelandska liga tehnika. Pantomima za spot Magazina (ja na kolenima sam)

                Varela malo, dok MekZver prilično poplašen i ne baš bistar. Kakav tim, sasvim oke poluvreme. Možda i nama vetar donese neki gol u drugom.
                Last edited by Abel; 12-12-15, 18:29.

                Comment


                • Kakav amaterizam

                  Comment


                  • C c c kakav gol

                    Comment


                    • Ma daj primaju se amaterski golovi

                      Comment


                      • 4 gola iz kornera u 2 tekme. Osvajanje trofeja.

                        Comment


                        • ovo je neverovatno,cista sprdnja
                          sigpic

                          Comment


                          • Posle cega je dosao korner,stoper izneo loptu 60m,dosao na 5m od gola i usao u izglednu priliku

                            Comment


                            • Taman to da napisem. 3 su iz kornera jedan i slobodnog. A pre toga se ne secam kada smo primili gol iz prekida.

                              Comment


                              • Ovo je previše, nemoj samo neko da mi priča o povredama. Ovo smo morali da dobijemo sa bilo kojim igračima, ali bitno da je tu proces našeg šefa..
                                Last edited by Lord Aleksoni; 12-12-15, 18:48.

                                Comment

                                Working...
                                X