Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vam neko ponudi besplatno da imate kopernikus kablovsku,ne prihvatajte,jer se svejedno nećete imati,pošto više ne radi nego što radi
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Kako nerealan rezultat. Trebalo je biti jedno 0-5, a zapravo je 1-1. Surova kazna za sve sto su promasili.
      Inace ovaj streak Lukakua mozda konacno znaci da mu je ovo breakthrough sezona, svake godine on igra dobro, ali nikad na ovom nivou nije bio, narocito po pitanju efikasnosti.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ima li što gore, no pasti na prvu utakmicu na tiketu.

        Comment


        • Ja sam potpuno zaboravio za ovo kolo tek sad sam se ukljucio , vidim moj kapiten vec ubacio jedan
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Bravo Noric!!!

            Barkli promasio lotpu na gol liniji,kakav peh

            Fresh bio je Romelu efikasan i u WBA,ne da mi se sad traziti ali mislim da je dao oko 17-19 komada a daleko manje je igrao jer mu Klark prvo nije davao sansu a posle je ulazio samo zadnjih 15 min,tek onda se izborio za nesto vecu minutazu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Dzerom aaaaAaaaaaaaaa
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Neko reče dobra kvota na Everton 😂 pa ih malo izbaksuzirao... I ja kazem dobra kvota na junajted i celzi pa ko sme da igra samo napred

                Comment


                • Noric pokazao vise hrabrosti za 90 min nego Murinjo u ovih 15 kola
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • I ja sam nesto ubedjen da ce Celsi dobiti Lestera.

                    Sto se tice meca Norwich-Everton, neverovatno koliko je Everton pao u drugom poluvremenu, potpuno su zamenili uloge u 2. poluvremenu. U 1. poluvremenu je 'ladno moglo biti 0-5, a kraj 1-1. Bitan bod za Norwich jer im sada dolazi malo nezgodniji raspored. Deulofeu mi se svidja kako igra, pokazuje driblinge konstantno, lepe poteze radi, ali u mnogim situacijama i davi loptu i usporava igru.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Igaloooooo
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • O čemu li su Šon Dajš i Čarli Ostin pričali?


                        Last edited by Dule Krtola; 12-12-15, 15:24.

                        Comment


                        • Bony kapiten! Da li je ovo konacno moje kolo u fantaziju?! Delofeu asistent, sada Bony zabija.


                          Evo i Bolasija asistenta!
                          Last edited by Tobdzija; 12-12-15, 15:44.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Srecno momci, trebace vam... Evo Mate na 10ci, ajde da vidimo kako ce izgledat

                            Comment


                            • Spasi Boze

                              Comment


                              • Uuuu opaaa,sjajno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X