Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uopste mi ga nije zao, veze nema, od onakve ekipe napraviti najgoru uz Vilu nije lako. Nedorastao, idi u L1 i nekoga vodi, Svonsi neka vrati Rodzersa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Uopste mi ga nije zao, veze nema, od onakve ekipe napraviti najgoru uz Vilu nije lako. Nedorastao, idi u L1 i nekoga vodi, Svonsi neka vrati Rodzersa.
      Odlican je bio od kad je preuzeo od Laudrupa. Zavrsio sezonu sa najvecim plasmanom i najvecim br bodova za Svonsi. Nadomestio sjajno odlazak Bonija, uklopio Kija, Selvija i Sigurdsona u funckionalnu sredinu. Igrao atraktivan fudbal, od kad je LVG kod nas svaki put nas je tukao.

      Jbg, sada su upali u kanal, uprava nije imala strpljenja i cao.
      sigpic

      Comment


      • Upali su u kanal u kojem kapi svjetlosti nema. On ima ekipu za gornji dom, a bukvalno su trenutno posle Vile najgori. Sto Pjulis nekad ne upadne u takve kanale? Da je ostao ispali bi.
        sigpic

        Comment


        • Ne deluje mi bas da mu cvetaju ruze u VBA. Vrv nece ispasti ali daleko je to od neke sigurice.
          sigpic

          Comment


          • Ali Svonsi ima jacu ekipu, kako su oni u opasnoj zoni, a VBA nije? VBA po automatizmu treba da je u toj borbi, Svonsi ne treba.

            Poslednjih 12 utakmica covjek ima osam poraza, tri remija i pobjedu. Tu strpljenje vise ne pomaze.
            sigpic

            Comment


            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jedina logicna odluka, ne znam sta mu se desilo u Liverpulu posle one lude sezone ali je postavio temelje u Svonsiju i jedno vrijeme im trener nije ni trebao. I Liverpul je ostavio u mnogo zdravijem stanju nego njegovi prethodnici, ali je knjiski moljac veliki, petljavina, samo sto u Svonsiju nema nikakvog pritiska, moze lagano da radi.
                sigpic

                Comment


                • Nije mi jasno,u tvitu pise Rodzers favorit a kad otvoris link pise Mojes. Kako god,kolko sam ja upratio oni su odrzali pregovore sa Mojesom jos pre no sto su ovom dali otkaz i verovatno ce on I preuzeti klub.
                  Last edited by saburo sakai; 10-12-15, 10:57.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • City ready €40m Icardi bid?

                    Comment


                    • Ne verujem ja da ce Brendan preuzeti Labudove, ponovo. Plan FA da Roy izgura EP i da Rodgers preuzme.
                      Moyes on the other hand...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        S' obzirom da su Kinezi prije neki dan kupili 13 odsto dionica Manchester Sitija, vrijednu 300 miliona eura vjerujem da će Siti izdominirati u ovom tranferu. Pa bila cijena 40, 60 il 80 miliona E.
                        Last edited by Dule Krtola; 10-12-15, 14:47.

                        Comment


                        • Originally posted by Dule Krtola View Post
                          S' obzirom da su Kinezi prije neki dan kupili 13 odsto dionica Manchester Sitija, vrijednu 2 miliona eura vjerujem da će Siti izdominirati u ovom tranferu. Pa bila cijena 40, 60 il 80 miliona E.
                          Ovo nije u potpunosti tacno. Kinezi poseduju 13% deonica, kupljene za 250m funti, ali ne Manchester Citya, kluba, vec celokupne grupe zvana City Football Group, koja drzi jos tri kluba pored Gradjana.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Dule Krtola View Post
                            S' obzirom da su Kinezi prije neki dan kupili 13 odsto dionica Manchester Sitija, vrijednu 2 miliona eura vjerujem da će Siti izdominirati u ovom tranferu. Pa bila cijena 40, 60 il 80 miliona E.
                            Spoiler

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Nije mi jasno,u tvitu pise Rodzers favorit a kad otvoris link pise Mojes. Kako god,kolko sam ja upratio oni su odrzali pregovore sa Mojesom jos pre no sto su ovom dali otkaz i verovatno ce on I preuzeti klub.
                              Juče pisalo da je Brendan prvi favorit a da posle njega ide Mojes, ali su to izgleda promenili...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Nominovani za igrača meseca za Novembar. Sve bi to bilo u redu da slučajno nisam video momka u donjem desnom uglu. Lovren do POBEDE!

                                p.s. Ladno nisu stavili Ozila...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X