Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako grize Can, svaka mu cast

    Comment


    • ..bem ti povrede,mrzi me da kukam vise..

      Sto Monreal isporuci 2 tacne dobre,samo jos da smo iskoristili
      sigpic

      Comment


      • Sta je bre ovo, koliko dugo stoji jeb...slika, cekam nedelju dana utakmicu i onda zamrznuta slika.. I to u nedelju kad je najgledaniji program i kad najvise operatera treba da radi.. Jel to do Sport Kluba ili do Kopernikusa????

        Comment


        • Originally posted by politika View Post
          Sta je bre ovo, koliko dugo stoji jeb...slika, cekam nedelju dana utakmicu i onda zamrznuta slika.. I to u nedelju kad je najgledaniji program i kad najvise operatera treba da radi.. Jel to do Sport Kluba ili do Kopernikusa????
          Do tvog operatera je, radi lepo na d3


          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by politika View Post
            Sta je bre ovo, koliko dugo stoji jeb...slika, cekam nedelju dana utakmicu i onda zamrznuta slika.. I to u nedelju kad je najgledaniji program i kad najvise operatera treba da radi.. Jel to do Sport Kluba ili do Kopernikusa????
            Pa zovi Kopernikus Meni juče nije radio ton, sada hvala bogu odlično..

            Comment


            • Bezveze zuti Milneru, prvo bio cist start, a ako ga je vec dosudio nije trebao zuti...

              Kakav presing igra Liverpul, jedva izasao Svonsi iz svoje polovine, ako izdrzi Svonsi bez primljenog gola do poluvremena mogu biti prezadovoljni

              Comment


              • Tako je,bravo legendo,ajmo po jos ,nema opustsnja
                sigpic

                Comment


                • Kakva greska Norica, kaznjava to Mesut

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Mesutara otac
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by politika View Post
                      Sta je bre ovo, koliko dugo stoji jeb...slika, cekam nedelju dana utakmicu i onda zamrznuta slika.. I to u nedelju kad je najgledaniji program i kad najvise operatera treba da radi.. Jel to do Sport Kluba ili do Kopernikusa????
                      Do komernikusa je,i meni su oni,i evo zamrznut Darko
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Bravo Mesute, taman da i ja jednom ubodem sa kapitenom na Fantasy

                        A gledaj Giroud, ljuti se sto mu nije bacio iako je ovaj dao gol

                        Comment


                        • Fali Cou kao leba. Treba neko da poveže sve ovo....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ovde ljudi pisu Can dominira, dobar presing, ne mogu da iznesu sa polovine itd, prebacim na sk1 Plavsic prica kako je Svonsi ne samo ravnopravan nego cak i bolji rival ko je tu lud

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Ovde ljudi pisu Can dominira, dobar presing, ne mogu da iznesu sa polovine itd, prebacim na sk1 Plavsic prica kako je Svonsi ne samo ravnopravan nego cak i bolji rival ko je tu lud

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Kad sam to napisao Svonsi je bio bas pod pritiskom, sada su se malo oslobodili, ali daleko da su bolji rival...

                              Comment


                              • Lopta prvi put vraćena nazad Minjoleu u 39om minutu...neverica....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X