Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VINE]iaHATW55egV[/VINE]

    Comment


    • Koliko tiketa je porusio Bournmouth u nadoknadi samo. Ja uhvatio Everton X2i2plus(1.90).
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Opet retard prenosi derbi, o boze!!! Lik ne razlikuje Staridza i Sterlinga. :eek:
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • tri - pet - dva

          Comment


          • Znaci sad mogu da se zavalim posle rucka, taman cu lepo da zaspim uz Junajted.

            Comment


            • Upisah 7plus ovo,cisto bzv.sa 50 din.kvota 54


              Originally posted by PiXarr View Post
              Opet retard prenosi derbi, o boze!!! Lik ne razlikuje Staridza i Sterlinga. :eek:
              Ih da je samo to,Gojko najgori komentator po meni,niti je zanimljiv,pa kad lupi nesto da bude simpaticno,
              sigpic

              Comment


              • Daj nam Vardi 5 komada.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ma on lik ne prati fudbal uopste, samo dobije imena igraca, tacnije spremi i to mu je, uzme neki info s neta i boli ga uvo. Celu utakmicu cujes samo imena igraca, a info koji nalazi cesto nije tacan. Sramota za SK...
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Vidi Kerika monstruma x2
                    Last edited by l1m4r; 28-11-15, 17:48.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Ma on lik ne prati fudbal uopste, samo dobije imena igraca, tacnije spremi i to mu je, uzme neki info s neta i boli ga uvo. Celu utakmicu cujes samo imena igraca, a info koji nalazi cesto nije tacan. Sramota za SK...
                      Nekada nije bio los, ne razumem sta mu se desava

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Opet retard prenosi derbi, o boze!!! Lik ne razlikuje Staridza i Sterlinga. :eek:
                        A mene prozivaju kad kazem da je Ivan Loncarevic najzanimljiviji komentator na SK. Ovaj Andrijasevic mi bas dosadan, a uz Loncarevica mogu gledati bilo koju utakmicu. Samo nek Ivan prenosi Arsenal sutra.

                        Kralju, daj nam neki znak da citas ove nase pohvale!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Niste slusali komentatora na ES-u sto je prenosio Bayern-Herta lik nije provalio da je pao gol, ni glas da povisi kad je neka sansa dobra ili gol tek, Gojko bolji od njega

                          Mislim da bi sa neresenim rezultatom Lester bio prezadovoljan.

                          P.S. Slazem se za Loncarevica, meni skroz gotivan lik i volim da ga slusam.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Vardy! Pohod ka tituli!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jamie Vardy
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Idemo jos 4ri. Bravo Matori.

                                Gleda Kerik gleda Darmian i Jang! Mars u pm svi zajedno
                                Last edited by l1m4r; 28-11-15, 17:55.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X