Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.rs/ferdinand-pl...njih-15-godina

    Potpuno je u pravu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • U dva dana sam video 50 naslova:"Can Spurs win the title".

      Ja koliko znam sada je kraj novembra početak decembra, a ne kraj marta i april..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Ali samo za top timove. Ostatak lige je mnogo jaci nego ranije, narocito midtable ekipe. Barem ja tako mislim...

        Comment


        • Navodno Everton, Aston Vila i West Hem traže napadača Barnlija i najboljeg strijelca Čempionšipa sa 11 golova, Andrea Greja. Cijena oko 15 miliona funti. Takođe se piše da bi Čarli Ostin mogao da se vrati u Barnli za 10 miliona funti.

          A inače Grej je doveden ljetos za oko 9 miliona funti.

          Mada ne vjerujem baš da je ovo sve tačno ali eto.

          Kad smo već kod Barnlija, danas u 16h igramo protiv Kardifa u Velsu.

          Comment


          • Skupo plaćen igrač i iskreno slaba zarada , ne verujem da je uprava toliko blesava da ga proda u januaru dok se borite za ulazak u PL .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma nema ništa od toga.
              Klub je strogo zacrtao za cilj ulazak iliti povratak u PL. Grej je odlična prilika za zaradu, ali još je rano za to. Vjerujem da može za barem 3 puta veću sumu prodati nego što je kupljen. Ne vjerujem da ga je iko gledao ali tip je kompletan. Brz, prejak u dulelu, pravi razliku ima dobar pas. Naravno treba mu iskustva igranja u PL ali za mene je već sada mnogo bolji od Ingsa. Al polako, duga je sezona.
              A inače prošle sezone je dao 16 golova(u 45 utakmica). A ove u 12 utakmica 11 golova. Tako da momak obećava.
              Last edited by Dule Krtola; 28-11-15, 11:00.

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Tebi Aki ovo stvarno smešno ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ma ova muzika i thug life zajebancija, trebaju pustit ostatak presice gdje se on nasmije od uha do uha
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Comment


                      • Idemo Lester,nadam se da možemo bar do LE na kraju,ali videćemo,ima dosta da se igra,danas je red da padnu crveni djavoli..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Kako jadna igra Sotona, ovo povlacenje u 16 mi nije jasno, pogotovo ne protiv Sitija, bas kukavicki fudbal igraju.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ima 5ca da padne do poluvremena ako nastave.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Žali bože ovog Njukasla.
                              Povedu 1:0 i za 2 minuta prime 2 gola.
                              E jadaa

                              Comment


                              • Sta je sa ljudima kao da su se sad probudili,pogubljeni nesto,Tadulju moze i sad da ubaci...E Njukastl ocekivao sam iznenadjenje tj, X2 0do3,ljudi povedu al ne vredi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X