Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino što mogu majstoru zameriti je ona prečka protiv Arsenala pri rezultatu 1-0 za Lester...., da je ušla verovatno bi sad bili bez poraza
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Najbolji napadac lige i to lagano. Kakav igrac.
      sigpic

      Comment


      • Postaje mi fascinantno koliko covek "ne zna da trci tj dise". Nekako previse lako se potrosi. Ima covek brzinu, start, moguce da ima kondicije ali bukvalno covek ne zna da dise u sprintu.

        Disajni putevi, sirenje bronhija i sve sto ide uz to. Generalno tebi u sprintu treba duplo vise vazduha da nahranis misice tj potreban ti ja kapacitet pluca, postoje banalne vezbe za povecanje kapaciteta koje stvarno deluju.. Meni nikako ne ide u glavu da to niko ne primecuje?! Primer je recimo So prosle godine, ima on snage za 90min, trci sve je ok. Ali ga prikazu u kadru dusa mu je u nosu. Vidis ga ove godine covek sprinta u 90om kao da je tek krenula tekma. Mali Belerin ista prica. Sances, Bale, Ronaldo, Miler.. Mogu da nabrajam do sutra, i to nisam recimo stavio Valensiju, Eto-a, Rose iz Toth...

        Oporavak posle treninga je bitna stvar, ali kapiram da svi oni imaju masaze, hladne kupke... Generalno probaj da trcis i da pricas, umaraces se brze. Ta setnja treba da bude ili brza malo (skoro brzo hodanje i kraca distanca) ili spora i duza. Samim tim se povecava taj isti kapacitet pluca.


        Erice

        ko danas nije precenjen?!
        Ne mogu svi da budu "fenomeni". Kao sto je onaj pravi fenomen

        Drugi pade.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Kako trce ljudi

          Moussa Dembele
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Najbolji napadac lige i to lagano. Kakav igrac.
            Vladan preslab na Totenhemove igrace
            sigpic

            Comment


            • Sve covjek radi, vuce ekipu, asistira, gradi, daje golove, dribla, pretrcava, centrira. Kiks sto se nije pljusnulo 50 miliona funti ljetos, nema te odbrane u ligi koja bi mogla izaci na kraj s njim i Martijalom.

              Ali da imaju gotivne igrace po automatizmu imaju, Berba, Bejl, Modric, Dembele, Kejn, Loris.
              sigpic

              Comment


              • Morao sam. Zgadio mi se.

                Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                Mogao bi privatnim avionom da se vratiš za Beograd i iz Newcastlea. @45Mitrovic

                Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                Danas kako si igrao, ne bi mi igrao ni za Radnički iz Ratkova a ne za Newcastle United. @45Mitrovic
                Ali, nisi ti kriv. Krivi su oni koji su te angažovali. Ashley, McClaren, Carr. #nufc


                Милутин ‏@mylutin
                Malo pretražujem po tviteru, jedan pozitivan komentar nisam video za Mitrovića. "Lenj, nemotivisan, ishajpovan". @vsavic1977

                Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                @mylutin Mogao bi polako da kupi prnje iz Newcastle United-a. @45Mitrovic

                Милутин ‏@mylutin
                @vsavic1977 @45Mitrovic Znači tako...
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • http://www.whoscored.com/Matches/959...enham-West-Ham

                  Kane jbg golovi i dobra igra,ali Moussa zakucao danas

                  Nisu toliko mjerodavni,ali jeste sve konstantniji brat

                  http://www.whoscored.com/Teams/30
                  Last edited by AK47; 22-11-15, 21:27.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Niko ne pominje Erik Diera koji se od početka sezone odlično snalazi na poziciji zadnjeg veznog i daje dodatnu stabilnost ekipi prilikom iznošenja lopte sa svoje polovine. Za onako korpulentnog momka ima poprilično solidnu tehniku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Klasa.



                      Meni isto okej 2-1 za Junajted.

                      Comment


                      • Comment


                        • Sta uradise Dan i Henesi

                          Comment


                          • Big Sam accept mission.

                            CP konačno eliminisan, zahvaljujući veteranu, velikom Defoeu. Što očekivati, u narednim mečevima, ne bih znao reći, kako god, paprena završnica, ogromna bitka pred prekaljenim davljenicima. Let the games begin!

                            Comment


                            • Ne znam da li je ovo već neko kačio......


                              12246920_1642312005809009_8001950711372736584_n.jpg
                              ¡Si Señor!

                              Comment




                              • Respect!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X