Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Nisam jos video da je neko toliki kompleksas kad nisu nasi klubovi u pitanju
    Ja jesam (doduse nisam ga bukvalno video).
    sigpic

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...al-244664.html

      Pametna ova Samantha.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jamie

        Comment


        • A sledece nedelje ga cuva Majk Smoling. Bice zanimljivo.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Jamie Wardy i Riyad Mahrez su pravo okrepljenje za Englesku ligu. Respect za sve što rade sa Leicesterom.
            sigpic

            Comment


            • Jel ce biti Marsijal spreman za sledece kolo??
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Volter Vajt navija za Sparse ?

                sigpic

                Comment


                • Ali sa pola snage Kejn.

                  Nego jel sam ja jedini u tripu da je Kejn u losoj kondiciji?! Moze da izdrzi covek 90min. Ne mislim na to, vec covek posle dva sprinta izgleda zadihano kao da nema vazduha. Malo mi cudno za profesionalca...

                  Dok pisem evo za malo makazice da padnu..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Nego jel sam ja jedini u tripu da je Kejn u losoj kondiciji?!
                    Ja sam u tripu da je los u fudbalu (tj da je los igrac, tj da je precenjen do bola).

                    Spoiler
                    Mislim nisam stvarno u tripu, znam da jeste
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Ali sa pola snage Kejn.

                      Nego jel sam ja jedini u tripu da je Kejn u losoj kondiciji?! Moze da izdrzi covek 90min. Ne mislim na to, vec covek posle dva sprinta izgleda zadihano kao da nema vazduha. Malo mi cudno za profesionalca...

                      Dok pisem evo za malo makazice da padnu..
                      Postoji problem kod nekih sportista i ocituje se bas ovako kako si ti napisao.Neki cak mogu ogromnu brzinu da postignu u momentu,ali nakon toga propadnu skroz i treba vremena da se regenerisu.Kazu da se u tom slucaju primjenjuje recept(koji je sporiji,ali ispravniji) da se igraci ne izlazu bas velikom naporu nakon treninga nego da mnogo setaju i pri tome puno pricaju jer se na taj nacin sire ti disajni putevi i pluca navodno.Eto nedavno sam imao priliku s ovom informacijom da se susretnem pa evo da podijelim ako nekoga zanima
                      Last edited by AK47; 22-11-15, 16:34.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Bice dobre borbe za top4.
                        sigpic

                        Comment


                        • TTH nije trebao ni poraz da ima ove sezone,ali eto protiv Uniteda malerozno nekako sta da se radi...vrlo fin sistem slozio Mauricio i jos samo malo kadar da pojaca svojim igracima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Bas kompaktna ekipa, da imaju nekog jaceg od Diera u vezi, da Lamela ako je moguce vrati makar deo forme iz Rome... ne bi im samo top4 bio cilj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Djeluju kao tim,to im je sto kazes najveca vrlina...fino i svoje igrace guraju jos jedan +

                              Nevjerovatno los udarac lijevom nogom

                              Dembele generalno podigao formu u odnosu na ranije sezone i to je bitna stvar
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • I onda kralj Vardy sinoć izjavi nakon izjednačavanja s Rud Van Nistel., da mu je sad najpotrebnije popiti jedno pivo! IMA NADE ZA NOGOMET!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X