Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad on i Azar nisu imali neki odnos. Teri i Kejhil ga unistavaju.

    Celsi je jedini klub u kojem su Brazilci najveci profesionalci.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      http://www.eurosport.co.uk/football/...20/story.shtml

      Iako logika kaze Azar, nesto mislim da je Teri taj s kojim Murinjo ima najvise problema. Jer je samo on dovoljno jak da okrene svlacionicu protiv menadzera kad vise nema Drogbe, Lamparda i Ceha i ovo se u Celsiju sad vec precesto desava.

      Idu konstantno izjave igraca da trener ima punu podrsku, isto je bilo i dok je Mojes vodio Junajted, iako su se iza kulisa desavale potpuno druge stvari. Niti je pitanje forme, losih priprema, niti su ovi igraci preko noci zaboravili da igraju fudbal. Nema voljnog momenta, nema zelje koja je bila prisutna prosle i pretprosle godine, ovo nisu Murinjovi ratnici.
      Na neku ruku i ima logike da je Teri glavni , šta drugo možeš da očekuješ kada čovek otera legende kluba Lamparda i Čeha izgubi se tu poštovanje kod dugogodišnjih igrača odma da se ne lažemo . Onda stalno kritikovanje igrača u medijima je na nivou amaterskih trenera . Ko god je igrao fudbal može da zamisli kakav efekat imaju igrači kada tvoj trener pred milionskim audotorijumom izjavljuje kako si ti kriv kako si ti koštao utakmicu . Takve stvari mogu mentalno da unište igrača .

      Onda ova frka sa Evom mislim da je dodatno uzburkala celu tu stvar . Prosto prevelik ego kod Murinja je kriv za celu ovu frku i on će mu doći glave.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Nije on otjerao Ceha. Htio je da mu Cehara ostane,al Cehara veliki nije htio da sjedi na klupi i sad brani kao veliki prvi golman.

        Za Lamparda se ne sjecam tacno situaciju.

        Ne znam ko ga minira u samom klubu, ali ako im dodje Hiddink kukala im majka. Lik nije uspio da bude u 3 repke u grupi sa Holandijom. Sa ovim Celzijem ce ispast iz lige.

        Nek se drze Murinja oni, bolje jedna mediokritetna sezona nego 5 narednih sa 5 razlicitih menadzera, a vala i bolje da imam koga pljuvat ovdje
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Murinjo je takav, stavlja sebe u prvi plan uvijek, Teri je imao najbolju sezonu mozda i u karijeri i opet se sve vrtjelo oko Murinja, mozda mu je to smetalo, nije dobio dovoljno postovanja za ono sto je radio prosle sezone, ali Murinjo je njega itekako falio, bio mu je pravi vodja, kapiten, on je vjerovatno bio i najzasluzniji za titulu. Razumijem i da su narusene neke stvari u svlacionici zbog Eve, ali mi je to bas neozbiljno, na kraju krajeva menadzer odlucuje i ako misli da za Lamparda vise mjesta nema i da mu trebaju mladji onda je to ok. Kao sto ce vjerovatno vecina naviaca Celsija radije izabrati Murinja nego Terija. Nema Teri 25 godina nego 35 i vec danas nije ni blijeda sijenka igraca od prije pola godine samo. E je li to zbog inata Murinju ili je postao sporiji jedostavno godine cine svoje ne znamo, ako je ovo prvo to je cisti neprofesionalizam. Razumijem da neces da stanes iza nekog raspada, ali barem Murinjo zna sta radi.

          Karlo je spreman da bude interim izgleda.
          sigpic

          Comment


          • Ja neću iz glave izbaciti onu tekmu protiv Napolija kada je Di Mateo bio na klupi kako mu Teri prilazi i priča mu nešto i pokazuje na nekog igrača i Di Mateo odma zove tog istog i nešto mu priča . To je sam primer kakva je on institucija u klubu i kako nije toliko bezazlen
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Vrijedi procitati.

              Jose Mourinho 'given final chance' by Roman Abramovich to rescue Chelsea

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post

                Ne znam ko ga minira u samom klubu, ali ako im dodje Hiddink kukala im majka. Lik nije uspio da bude u 3 repke u grupi sa Holandijom. Sa ovim Celzijem ce ispast iz lige.
                Hidink je bio 3. na 3 boda od Ceske. Blind je uspeo da izgubi cak i baraz.

                Mou je od njih napravio veliki klub. Siti i PSZ su napravili vrhunske ekipe a i dalje imaju komplekse od jacih ekipa u Evropi i izlaze sa mentalitetom Malage u te meceve. Celsi je preko noci dobio mentalitet velikog kluba i poceo da melje Junajted, Arsenal, Barsu, Bajern kao da je to nesto najnormalnije. Nerealno je koliko nece da ga ispostuju.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam uvijek da se menadzer ispostuje. Ne moze se svaka kriza rjesavati promjenom osoblja, na kraju vise nece biti ko da ti dodje da radi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post

                    Nek se drze Murinja oni, bolje jedna mediokritetna sezona nego 5 narednih sa 5 razlicitih menadzera, a vala i bolje da imam koga pljuvat ovdje

                    Problem je što je njima takva sezona neprihvatljiva. Abramovič bi svakog drugog menadžera na svetu otpustio odavno, a ne kad mu klub postane predmet sprdnje na Ostrvu.
                    www.lfcserbia.com

                    https://www.facebook.com/rukometniugao/

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Dajte čoveku šnorkel,toliko je ušo u guzicu Murinja,ugušiće se
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • http://sportsport.ba/ino_fudbal/--ev...ourinha/175232

                          Rekoh ja davno da ce ga tuziti ona, al ne ona je nebitna u svoj ovoj prici. Ne mozes nekoga nazvati raspalom kurvom u drzavi sa pravnim sistemom koja deportuje americke drzavljane ako imaju seksisticke ispade. Jednostavno u Britaniji je taj feministicki lobi prejak i ovo bi moglo jos vise da eskalira, posebno sto ce biti javno sudjenje.

                          I pored toga tuzba klubu za nemaran odnos ka zaposleniku.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dobar ti izvor

                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • http://www.dailymail.co.uk/sport/spo...al-person.html

                              Eto nesto bolje...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Faily mail

                                Bbc.Sky. telegraf
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X