Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Limare razumem ja sve ali i vi radite istu stvar kao i on , znači ne podržavam ga pitaj ga i sam koliko sam mu puta rekao da ne smara sa Murinjom ali vi radite istu stvar kao i on i bez ikakve veze pravite opet frku . Iritantan je nekad i meni kamoli vama ali ćutim i trpim ..
    Ma mene boli ona stvar moze Aki i robot da bude. Jebe mi se tacno. Ja sam 1000x rekao to i uvek mu kazem, cemu takvi komentari?! CEMU?
    Kako sam uradio istu stvar?!Aj mi objasni ovde, na pm sve jedno.

    Stavlja facepalm za penal, a nece se javiti da kaze:"ala smo ih pokrali za drugi gol!"
    Igra Arsenal i njegov cale Venger, on pominje Murinja. Brate to SVI OVDE VIDIMO!
    Kako sam ja uradio istu stvar kada sam na njegove dve prozivke koje su nerealne i ne postojece ukazao na to?!
    Da li je neko rekao ruznu rec za Arsenal ili za drugu ekipu?! Vrati 10 strana unazad. AJde bre budite malo realni, sidjite na zemlju kako vam neko nesto napise, to su odma insinuacije, provokacije, i ostala sranja. Boli me ona stvar za Arsenal, ali dajte malo objektivnosti i realnosti.
    Avramovic je popio ban ni kriv ni duzan. Ako je takvo pravilo, ajde svako ko napise post kao AKi tj vezan za Murinja i Vengera sada da bude banovan!? Ja nemam nista protiv, ako je Avram popio a nije trebao, ajde rezim za sve isti!?
    Ovog No1 ili kako god. Necu ni da shvatam ozbiljno maric je odradio sav posao.

    I da Bilic daj Boze da dobije otkaz skotina jedna, oborio me na tiketu.
    Last edited by l1m4r; 31-10-15, 17:06.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Nemoj Limare nasedati na ove _____ kao ja. Hrane se time. Ja odo' da se pocepam negde idi i ti brate.

      Comment





      • Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Nemoj Limare nasedati na ove _____ kao ja. Hrane se time. Ja odo' da se pocepam negde idi i ti brate.
          Ne pijem vise

          Necu da citam i da kuliram. Nije u redu i to je to.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Tripletari su avangarda ovde, nije ni cudo sto smo mnogima trn u oku

            Comment


            • Ne možeš čoveka menjati ne možeš , samo iskuliraj i njega i njegove komentare stvarno nema smisla da pretvaramo ovu temu u velikog brata ili parove svake nedelje se ista priča ponavlja isti ljudi . Ako smatraš da si pametniji od njega samo ga iskuliraj , evo danas niko nije spomenuo Murinja osim njega i sve bi bilo ok da se nisi upecao na njegove provokacije iako nisu bile upućene ni tebi ni klubu za koji navijaš .

              Šteta je da jedna od najboljih tema na forumu ovako propada zbog nekih GLUPOSTI , stvarno je šteta .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Eno Dzeka, sprda se sin Premier Lige u Seriju a


                Udri po trolu!

                Comment


                • fudbalski robin hud

                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Kelechi Ihenacho
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Gary Richardson this morning says from a good source that relations between Jose and the players are at rock bottom especially Eden Hazard.
                      Onaj treci go juce sve govori.

                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Eden ili Pedro. Nije nemoguce i da je zmija Fabregas.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kada pogledas pristup igraca samo po sebi se namece da je to Azar. Meni ovo deluje kao veeeliki fake.

                            Comment




                            • #SAFC: Pantilimon, Yedlin, Jones, Brown, Coates, Cattermole (c), M'Vila, van Aanholt, Johnson, Fletcher, Defoe.

                              #SAFC Subs: Larsson, Rodwell, Gomez, Lens, Graham, Watmore, Mannone. #EVESUN

                              Everton team (to play Sunderland): Howard, Coleman, Oviedo, Stones, Funes Mori, McCarthy, Barry (c), Kone, Barkley, Deulofeu, Lukaku

                              Everton substitutes: Robles, Galloway, Gibson, Osman, Mirallas, Lennon, Naismith
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Sta je ovo niko ne gleda fudbal!? Cccc

                                Veoma dobra tekma. Veoma.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X