Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra ocaj, pogotovo u prvom, ali spasao nas Cou, kao i uvek.
    Cim je Can usao, kakva-takva kontrola se uspostavila i to je delovalo mnogo bolje. Jasan znak da on mora igrati. Svidja mi se i to sto je Benteke bio malo mobilniji, utrcavao je na neke lopte u prostor, pokazao hitrinu, a ne samo skok i duel igru gde razbacuje sve oko njega.

    Mora ovo daleko bolje, ali prvi mec, gostovanje koje jeste tesko i tri boda, dosta.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kakva bomba Kutinja...
      Firmino je majstor, kako to jednostavno izgleda kad on igra. Otvoris se, odlozis loptu i utrcis u prazan prostor, vjerovatno igrac koji to najbolje radi od svih. Jos ima predobru tehniku. Meni jedan od omiljenih igraca. Dosta je Liverpul dobio sa njim.
      sigpic

      Comment


      • Firmino ulazi u igru, i prvi potez mu je probacivanje kroz noge, ako dobro videh...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Naletio ja na kafu ovdje

          Nevolje u raju



          Spoiler
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Firmino me baš prijatno iznenadio nisam ga gledao do sad možda 2 puta , vidi se da je tehničar poput Kutinja samo ga je malo Milner davio danas nije mu davao lopte gubio se driblao sam itd
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jeste majstor Firmino, cim je usao, odmah je pravio problem, bilo da su driblinzi, ili odlaganje lopte pa trk u prostor. Vrlo je nepredvidljiv igrac, kao nekada Suarez, i ponekad me u tom smislu podseti na njega, s tim sto je dosta brzi. Igra sa obe noge kao Suarez, ima taj slican dribling cik-cak i ne znas uopste u kojem smeru ce da ide. Danas sa klupe krenuo, jer pripreme nije prosao, ali ocekuje se uskoro u startnoj, verovatno umesto Ibea ili Lallane.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Naletio ja na kafu ovdje

                Nevolje u raju



                Spoiler
                Mislis li ti na ista drugo osim na prcanje Arsenal? Evo od kako sam na forumu ti pises samo sracke po Arsenalu i Wengeru, tu i tamo malo prica o Ozilu, Benzemi i Higuainu. Tko je tebe za admina stavio svaka mu dala

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Mislis li ti na ista drugo osim na prcanje Arsenal? Evo od kako sam na forumu ti pises samo sracke po Arsenalu i Wengeru, tu i tamo malo prica o Ozilu, Benzemi i Higuainu. Tko je tebe za moda stavio svaka mu dala
                  Moze mi se
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Henry brate reci mu dobar mu avatar i tu je kraj, bit ce dovoljno
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mislim svaka cast na predanosti, naklon, samo fakat jadno i minimozgovno kad ti je jedina tema na forumu Wenger i Arsenal, a nisi navijac uopce. Tipicni internet troll samo nazalost s ovlastima...

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Mislim svaka cast na predanosti, naklon, samo fakat jadno i minimozgovno kad ti je jedina tema na forumu Wenger i Arsenal, a nisi navijac uopce. Tipicni internet troll samo nazalost s ovlastima...

                        Comment


                        • Ma majstore ti si tu unazad par dana tako da moje postove mozes,a ne moras citati i zdravo

                          Kad se tebi licno obratim ili te uvrijedim mozes se oglasiti,a do tada samo prosetaj bice ti lakse,a ja cu pisati kao sto pisem od kada sam dosao tu...

                          Originally posted by NO1no1 View Post
                          Ovo je sad kao neka duhovita uvreda je li...cijeli zivot sam sanjao da budem moderator,ili administrator
                          Last edited by AK47; 09-08-15, 18:14.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Zaslužija je čovik da se malo fešta, danas pobi ovi Londonski furešti



                            Majstore priželjkivao sam, nadao se i obradovao si me. Hvala ti.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Zaslužija je čovik da se malo fešta, danas pobi ovi Londonski furešti



                                Majstore priželjkivao sam, nadao se i obradovao si me. Hvala ti.
                                Samo sto nije bio bunker kao sto si mislio, vec ih je izdominirao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X