Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Veruj mi, ne želiš da se to desi.
    Eto im Mou, uzet ce titulu i kup, mozda i LP i ono sve sto je napravio drveni da napravi United klubinom ce Mou sjebati u 3. sezoni, pjeske.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Murinju za rezultate trebaju pare. Celsi je opasno stisnuo slavinu sto zbog FFP sto zbog novog stadiona itd. Ne verujem da se svesno oslonio na Terija i Ivanovica kao nosioce odbrane npr. Ako Murinjo dodje u Junajted takve probleme nece imati. Taman Gigsi i od njega da pokupi nesto pa za koju godinu i sam da gazi...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nadam se da ce Murinjo ako ga ocera Roman uzeti pauzu izmedju pola godine i godine i po. Murinjo u Mancesteru je san i krajnji cilj!
        Ne dao Bog, izbice nuklearni rat na forumu.

        Comment


        • Hvala Duletu Krtoli na lepim rečima, takođe hvala i Mostovoju na lepim rečima.

          Gokara, ja sam taj Vladimir koji je dao intervju i kojeg poznaješ sa faksa (DIF-a). Pošalji mi privatnu poruku, ne mogu da se setim ko si. Hvala.
          Last edited by Mags Serbia; 28-10-15, 09:00.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Originally posted by Mags Serbia View Post
            Hvala Duletu Krtoli na lepim rečima, takođe hvala i Mostovoju na lepim rečima.

            Gokara, ja sam taj Vladimir koji je dao intervju i kojeg poznaješ sa faksa (DIF-a). Pošalji mi privatnu poruku, ne mogu da se setim ko si. Hvala.
            Pa kako da se setiš kad sam postao gokara tek pre godinu dana. Savke stvarno si lik, bio i ostao.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Pa kako da se setiš kad sam postao gokara tek pre godinu dana. Savke stvarno si lik, bio i ostao.
              Gorane bratino pa je li istina da si i ti profesor fizickog cime se samo po sebi namece da si jaci od Wengera jer je on nastavnik

              Goran > Wenger
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Dok je Goran učio mlađenog Ozila pas igru primi , vrati većina nas je u pelenama bila
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Gorane bratino pa je li istina da si i ti profesor fizickog cime se samo po sebi namece da si jaci od Wengera jer je on nastavnik

                  Goran > Wenger
                  Tako je Akane, ali ja se Vengerici ne mešam u taktiku kao neki, kritičar sam njegove transfer politike.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Pa kako da se setiš kad sam postao gokara tek pre godinu dana. Savke stvarno si lik, bio i ostao.
                    Hvala brother.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Gorane bratino pa je li istina da si i ti profesor fizickog cime se samo po sebi namece da si jaci od Wengera jer je on nastavnik

                      Goran > Wenger
                      Gokaro, jel ti stvarno ime Goran ili se to Akan samo iga kumica?
                      Samopitam....
                      Zelje - cestitke - pozdravi ...
                      Last edited by Sandugp; 28-10-15, 09:58.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da se malo Avramovic nasmije u ovim turbulentnim vremenima za Celsi

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Gokaro, jel ti stvarno ime Goran ili se to Akan samo iga kumica?
                          Samopitam....
                          Zelje - cestitke - pozdravi ...
                          Isto kao što je tebi Sandu.

                          To je sve maslo nekih likova sa arsenalove teme, ustvari tačnije, jednog koji se trenutno predstavlja kao Princ. U vreme dok sam razotkrivao Mesuta bio sam goku, a onda postao gokara, gojko, gojković, goran,...

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Veruj mi, ne želiš da se to desi.
                            Naravno da zelim da najbolji trener danasnjice preuzme klub za koji navijam. Zamisli Murinja u Junjatedu samo, svakog ljeta bi mogao da potrosi barem 100 miliona funti, ostali ne bi imali ni najmanju sansu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Isto kao što je tebi Sandu.

                              To je sve maslo nekih likova sa arsenalove teme, ustvari tačnije, jednog koji se trenutno predstavlja kao Princ. U vreme dok sam razotkrivao Mesuta bio sam goku, a onda postao gokara, gojko, gojković, goran,...
                              Gokara sam te ja nazvao, a Gojko oni ....
                              Prinacara je ovde jedan od likova ciji mi smisao za salu i te kako prija, verujem da se neki nece sloziti sa mnom, ali Princ je gotivan lik. Jos si ti dobro prosao kakvu si velicinu dao sebi za pravo da kritikujes
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Naravno da zelim da najbolji trener danasnjice preuzme klub za koji navijam. Zamisli Murinja u Junjatedu samo, svakog ljeta bi mogao da potrosi barem 100 miliona funti, ostali ne bi imali ni najmanju sansu.
                                Mogao bi da potroši, ali koga bi doveo? Imaju i drugi, ali teško dovode igrače koji će da prave razliku.

                                Što se Moa tiče nije to više onaj trener koji je bio do 2010.g. Reputacija mu je daleko veća od onoga što je realno stanje stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X