Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako neki licemjeri nagovaraju Juniora da se bori,a kasnije pljuvanje po njegovim analizama,ekonomskim poduhvatima,izvorima itd

    #PodrskaZaPosebnog
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo samo da iskreno da kazem onaj gore post ko je mislio da sam ozbiljan i da stvarno to mislim iskreno glup je.

      To sto sam sinoc napisao je mrtva zajebancija i ako vi stvarno mislite da mene boli kurac tolko za Murinja vi niste normalni. Juce sam mozda 4 posta napisao ujutro, u pauzi i navece. Jest ja vazdan drkam na Murinja i onda vamo nesto pisem.

      To sto vidim njega da propada drago mi je samo iz jednog razloga to je zato sto je srao stalno po Wengerici i sad se on gusi i nek se gusi, karma je kurava jedna velika. I opet sad kad se gusi ne moze da prica o sebi nego prica o Wengeru. Ja hocu da ispadne specijalni prevodilac iz lige. Cijenim ja njega kao trenera, ali da je debil, jest debil i nek ispadne(iako se to nece desiti)

      #JoseMourinhoWeWantYouToStay
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Svaka čast Mags!!

        Rijetko đe možeš viđeti ovo. Bravo!

        Comment


        • Kad se Krtola i njegova braca skupe negdje u Podgorici jednom pa zagrme dole
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Kad se Krtola i njegova braca skupe negdje u Podgorici jednom pa zagrme dole
            Hahaha, ko zna hoću li ja do tada biti živ.
            Budimo realni
            Last edited by Dule Krtola; 27-10-15, 12:29.

            Comment


            • Jos samo da nam poture spin da je Venger Napoleonova reinkarnacija i sve smo videli.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Casiraghi View Post
                Jos samo da nam poture spin da je Venger Napoleonova reinkarnacija i sve smo videli.
                Previsok je on za Napoleona
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jose Mourinho allegedly told referee Jon Moss: "Wenger was right - you are f*cking soft".
                  .....

                  Comment


                  • Jedino je jos Mourinho opsjednutiji Wengerom od ovog foruma

                    Comment


                    • I sta je sad Murinjo lose rekao u vezi Vengera... Covek se samo nadovezao na njegovu kritiku doticnog sudije.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        I sta je sad Murinjo lose rekao u vezi Vengera... Covek se samo nadovezao na njegovu kritiku doticnog sudije.
                        Samo to sto je u 7 od posljednjih 8 susreta sa medijima na pres konferncijama tema njegove price bio sam Wenger i jos spominje covjeka koji apsolutno veze sa situacijom nema, samo da bi pecnuo.

                        Osjeca se ugrozeno jer su njega kaznili, a Wengera nisu kada je nazvao sudiju 'weak and naive' nakon tekme na SB proslog mjeseca.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mags!

                          Comment


                          • Originally posted by Mags Serbia View Post
                            MONDO S NAVIJAČIMA NjUKASLA: CRNO-BELI NOVI SAD!


                            Pojavili su se normalno obučeni, kao svaki "stanovnik" kladionice, i zauzeli svoje mesto koje kao da im pripada. Verovatno niko i nije pomišljao da se smesti ravno ispod televizora kada igra Njukasl, to je njihovo mesto vikendom.

                            "Ma daj, nećemo da izgledamo kao debili", kaže Vladimir uz osmeh.

                            "Prošlo me je to malo, ljudi smo u godinama... Mislim, mogu ja i da dođem u komplet-opremi, u dresu, ceo grad zna za koga mi navijamo, ali nismo klinci da celoj kladionici dokazujemo za koga navijamo", rekao je Vladimir kao da sa porazom priznaje da nije ova sredina potpuno prihvatila takve stvari.

                            Upravo je Vladimir jedan od najvećih navijača Njukasla u Srbiji. Pokrenuo je blog o Njukaslu pre devet godina na kome skoro svakodnevno izveštava o dešavanjima u ovom gradu i klubu. Ni sam ne zna koliko "upisa" na sajtu ima, a tu su povrede, izveštaji, vesti sa transfer pijace, dešavanja u upravi kluba itd. Svoje izveštaje o utakmicama Njukasla, koje redovno prati, kaže voli da začini i nekom ličnom opaskom, u nekoliko redova.

                            "Profesor sam fizičkog i diplomirani trener fudbala, pa smatram da imam pravo da pravo da prigovorim menadžerima kada nešto pogreše. A i duže od vlasnika kluba Majka Ešlija pratimo Njukasl".

                            Robi je daleko mlađi momak. Za sebe kaže "propali" fudbaler, a više je ponosan titulom administratora foruma navijača Njukasla iz Srbije. Uspeli su da na tom forumu okupe oko 150 navijača sa ovih prostora, ali iskren je i kaže – "Nema nas više od 30 aktivnih". Pa kao da je to malo?
                            Taj Vladimir išao samnom na faks. Kad god bi ušao u prostoriju digao bi ruku kao Širer kad proslavlja gol.

                            Ali rekao mi je da je navijao za Partizan kad je igrao protiv Njuke, nije znao za koga da navija dok utakmica nije počela, ali kada je zagrmelo sa juga onda je prelomio.

                            Comment


                            • Nadam se da ce Murinjo ako ga ocera Roman uzeti pauzu izmedju pola godine i godine i po. Murinjo u Mancesteru je san i krajnji cilj!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nadam se da ce Murinjo ako ga ocera Roman uzeti pauzu izmedju pola godine i godine i po. Murinjo u Mancesteru je san i krajnji cilj!
                                Veruj mi, ne želiš da se to desi.

                                Comment

                                Working...
                                X