Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo dobar igrač Payet stvarno sramota za koje su ga pare pustili
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja mislim da je vecina forumasa jedva docekala ovakav kiks da bi se posprdali sa Akijevim #tripleta. Recite da nije tako.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Ja mislim da je vecina forumasa jedva docekala ovakav kiks da bi se posprdali sa Akijevim #tripleta. Recite da nije tako.
        Pa kad je naporan

        Comment


        • Stameni Ogbona u odbrani,u dzep stavio Ziru-a.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Svaka cast Bilicu i WHu. Naklon do poda za Oxforda, sa 16 godina momak onako odigra na Emiratima

            Comment


            • Sad čekam Live , Kutinjo brat mora da izdominira danas il će m*da da lete
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Comment


                • Najprijatnije iznenadjenje je mladjani Reece Oxford, odlicna utakmica danas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Payet se posprdao. West Ham kao sampionska ekipa izgledao danas. Perfektan mec odigrali. AOX na svoju polovinu kao termin sa drugarima da igra, opet posle njegove greske Arsenal prima gol. Mozda i nauci da tu ne treba da se igra previse, tu se samo sigurnost trazi.
                    Last edited by Reise; 09-08-15, 15:37.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako Gagi hrani svoju psihu , sad će biti da je Oxford ceo napad držao u džepu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Cuj hranim svoju psihu, jos na Arsenalu Ne treba pohvaliti tinejdzera koji je odigrao bolji mec od celog Arsenala ?

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Ja vec krenuo za lvga..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ajmo Teke, dva komada za fantasy. Da prebacim 40.

                              Comment


                              • 5-0 dobijaju Stoke, Lovren ce da se pobrine za to. A bice i #brout...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X