Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Nikog ne zanima od kojih para je izgradjen stadion i koliko je kesa u banci. Zanima nas fudbal. Jebe mi se za bilo ciji kes u banci osim sopstveni. Mene zanima dribling, pas, finishing, workrate, taktika, izmena, formacija. Spin jebeni najobicniji. Liverpul je imao najgore gazde zadnjih godina unazad pa je Benitez razapet sto nije bio prvak(u odredjenoj meri i Ulije i Brendan). Niko ziv ne trazi alibi osim jednog coveka i njegovih navijaca.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • U pocetku sam mislio da se ajnstajn sprda kad govori sve ovo za Murinja, ali brusa ti imas ozbiljnih problema, teski kompleksas. Murinjo jeste da je nula od coveka, ali kao trener je klasa iznad Wengera.

      Comment


      • Te pare se ne trose jer postoji 140 m funti ostatka kredita koji treba da se vrati bankama do 2019. godine ako se ne varam. Iduce sezone ce biti oko 280m u banci i onda ce biti slobodno da se trosi oko 100m funti.

        Ako Wenger uzme sada titulu, kao sto i hoce pjeske najbolji menadzerski performans u historiji fudbala. Primjer za poslovne udzbenike o izgradnji fudbalskog kluba.

        To sto je sa Portom uradio svaka njemu cast i tad se nije kurcio ko sto se sad kurci. Potrefilo mu se par rezultata, ali ne bih da umanjujem uspijeh, ogroman je i ostvario ga je i na tome mu svaka cast. Poslije toga sve sto je radio je nidje veze osim te ludacke sezone sa Interom.

        I kad kazem nidje veze ne mislim na to da su nidje veze te titule, vec sto je uradio sa tim klubovima u cijelini, jer je u dva dobio otkaz, a na putu je i ka trecem.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Doneo čovek tripletu u ligi gde je Juventus izbačen Milan i Roma popili minus bodove , daj manite se te priče o Murinju i Interu molim vas ...
          Kakve to veze ima? On je napravio konkurentnu ekipu za Evropu sa strasnim poslovanjem, koja nikako nije bila najjaca u Evropi na papiru, ni blizu. I dodje covjek i osvoji LS. Jedan od glavnih igraca mu bude Dejan Stankovic kojem je na pocetku karijere u Interu i bukvalno rekao da za njega tu mjesta nema. Nisu bili kaznjeni Real, Barselona, Bajern, Mancester... vec Juventus i Milan koje bi svakako pobijedio imali probleme ili ne.
          sigpic

          Comment


          • Pa kako se Vengeru nije potrefilo onda AKi?! Evo ne znam Bogu mi..


            A sto se tice udzbenika i dalje mu fale neke stvari. Pogotovo kada se uzme u obzir Skot koji se nalio vina..
            Last edited by l1m4r; 25-10-15, 12:27.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Pa kako se Vengeru nije potrefilo onda AKi?! Evo ne znam Bogu mi..
              Potrefilo se i njemu 2006. da dodje do finala, a onda jebiga sudija napravio gresku koja je prije svega upropastila finale, a onda Arsenal. Iako je ta odluka bila ispravna, mogao je ciste duse pustiti igru i priznati Ziliev go, ali Arsenal sa 11 na terenu vrlo vjerovatno uzima i pehar, iako su i sa 10 igraca bili preblizu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Pa kako se Vengeru nije potrefilo onda AKi?! Evo ne znam Bogu mi..
                  Samo njemu se nije potrefilo. Erera, Munjoz, Bazbi, Senkli, Gutman, Latek, Hapel, Mihels, Pejsli, Klaf, Lobanovski, Trapatoni, Lipi, Kapelo, Saki, Hicfeld, Ferguson, Murinjo, Gvardiola...Svima se potrefilo a on veci trener od svih njih, srecnici jebeni.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kakve to veze ima? On je napravio konkurentnu ekipu za Evropu, koja nikako nije bila najjaca u Evropi na papiru, ni blizu. I dodje covjek i osvoji LS. Jedan od glavnih igraca mu bude Dejan Stankovic kojem je na pocetku karijere u Interu i bukvalno rekao da za njega tu mjesta nema. Nisu bili kaznjeni Real, Barselona, Bajern, Mancester... vec Juventus i Milan koje bi svakako pobijedio imali probleme ili ne.
                    Ima veze zato što se preteruje sa tim uspehom. Tada konkurenta u Italiji gotovo da nije ni imao jedini uspeh je ta LŠ i za to mu skidam kapu ali za kup i prvenstvo sa takvim Interom i takvom konkurencijom bi i moja baba Božana osvojila da se ne lažemo. Ja sam rekao da je meni Murinjo jedan od taktički najboljih trenera što pri odabiru posla što po samom znanju fudbala i stojim pri tome i divim mu se na takvim uspesima za tako kratko vreme pogotovo šta je sa Portom i Čelzijem (prvi put dok je bio) uradio , ali cela ta priča kako je uradio čuda u Interu mi ne pije vodu . Činjenica je da bira posao pametno i da bira lige gde ima manje konkurencije i sam si video kako ga je Barselona školovala u Primeri da čak derbi nije mogao da dobije (iako sam tada navijao za njega i Real ) to je činjenica.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • U LS je kriv sudija.
                      U Pl je kriv prvo Ferguson, Murinjo, Ferguson, Pelegrini, Rodzers. Sudije.
                      Para se ima, a ne trose se. Cuva ih za crne dane.
                      Krive povrede. Kriva deca. Krive opet sudije.
                      Kriv Kalstrom, Santos, Ox, ona dva ludaka iz Rome. Uvek je neko drugi kriv.

                      I pazi nikada nije kriv Venger! Nikada!

                      Mora da sam ja lud.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Navijao sam i ja za njega dok je bio u Realu, ali kad je ubo u oko Vilanovu zgadio mi se do kraja zivota. Kakva picka moras da dodjes covjeku s ledja koji rastavlja ljude da se ne udaraju i probas mu oko iskopati

                        Jose Murinjo ili Arsene Wenger od 99 godine uvijek Arsene Wenger pa makar nikad ne osvojio nista.

                        Ali uzdizanje Murinja je nepostovanje velikog maga Pepa Gvardiole.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Spinujes
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ne znam otkud vama da Wenger nikad nije kriv? Odete u temu Arsenala i vidjet ce se ko se prvi pljune kad Arsenal izgubi. Nije on kriv za dosta stvari, ali jeste kriv u mnogo situacija.

                            To sto godinama nije doveo napadaca kako treba. To sto godinama i godinama nije doveo DM-a. I to sto godinama nije doveo kvalitetong golmana do ove sezone.

                            Takticki je mnogo puta pogrijesio, mnogo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Navijao sam i ja za njega dok je bio u Realu, ali kad je ubo u oko Vilanovu zgadio mi se do kraja zivota. Kakva picka moras da dodjes covjeku s ledja koji rastavlja ljude da se ne udaraju i probas mu oko iskopati

                              Jose Murinjo ili Arsene Wenger od 99 godine uvijek Arsene Wenger pa makar nikad ne osvojio nista.

                              Ali uzdizanje Murinja je nepostovanje velikog maga Pepa Gvardiole.
                              Da li ti gledas fudbal van Engleske?

                              Posto sam do sada stekao utisak da pricas sve napamet sto si procitao na drugim mestima.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Da li ti gledas fudbal van Engleske?

                                Posto sam do sada stekao utisak da pricas sve napamet sto si procitao na drugim mestima.
                                U zavisnosti od vremena, kojeg je sve manje u poslijednje vrijeme, ispratim Spance i ponekad Bayern.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X