Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ako je sam odlucio Avrame, mozda podnese ostavku
    Ako da otkaz nista od 34m otpremnine. Bil ti radi ponosa bacio 34m funti
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ako da otkaz nista od 34m otpremnine. Bil ti radi ponosa bacio 34m funti
      ma to fora da otkaz i Roman mu da 10m u kesu
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Cisto sumnjam da je ovo drugo, to bi dodatno spustilo ekipu. Bas nikad nije bio ovako izgubljen, upravlja vozom kojim ide ka provaliji i nema zaustavljanja cini se. Imao je probleme i u Realu ali ovo je ipak nesto drugo i bas cudno. Drzi se istih igraca koji su potpuno van forme i svakog ritma, mora nesto da promijeni pod hitno, a to ne radi. Kao da je izgubio svlacionicu.
        Naravno da je to laz, mada ako je istina haha...mora odmah da ode iz kluba.

        Jedino sto meni nije jasno je ovoliko forsiranje Fabregasa. Ok, razumem ja da je on kljucni igrac ovde i da ga zato forsira ne bi li proradio i hajde mogu da razumem i Murinjovo najbolje se snalazi pod pritiskom ali kada je neko ocajan i ocajan odmori ga malo. Oskar ne postoji ove sezone. Zacementiran za klupu. Daj mu sansu bar jedan mec, ako neces daj onda tom Vilijanu AMF ionako preore svaki mec ceo teren <3 , daj Pedra, daj Remija oca.. ma daj Kenedija! To su igraci koji mogu da pokrenu Celsi koliko-toliko.

        Ove price o Babi, RLC su meni smesne. Nemaju oni sta da trazi u PL jos uvek. Ovaj drugi bi i mogao da malo vise misli na ekipu, a ne na sebe. Prvi je tremaros i slab je igrac, a najbolje da ga trpimo dok ne odigra jedan solidan mec. Aha, vazi..

        Onaj od koga se najvise ocekuje i koji mora sam da pokrene ovaj tim, taj igra kao popisan i jako sam besan zbog toga.

        Comment


        • U glavu ga pogodi majstor...

          Comment


          • Otac ponovo dijeli lopte s ocima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Tako bre! da izadjemo iz ovog mrtvila ...Mesut rukom namesta ove lopte nije fer
              EDIT: Opet glavica ,sad Santica namesta,bravo Boss
              sigpic

              Comment


              • 2 suta u okvir, 2 gola popravljamo brojke
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Biće ovo zanimljivo do kraja. Evo ga Barkli.

                  Comment


                  • Bas interesantno ko je izgubio loptu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Koliko mene pocinje da nervira ovaj Ox. Decko ima nenormalan potencijal ali ovo vise nije realno za koliko je on golova direktan ili indirektan krivac ove sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Oštećen Everton, mogao je Monreal dobiti žuti, možda i crveni, bila gol šansa.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Oštećen Everton, mogao je Monreal dobiti žuti, možda i crveni, bila gol šansa.
                          Pod jedan nije ga Monreal dotakao, pod dva, Kos ga je malo rukom dotakao, pod tri bacio se ko da ga je maljem po ledjima zveknuo
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne vredi ,prizivam danas Oxa da uspe,a on samo usere,ima prostora,imao je par prilika ,i uvek donese pogresnu odluku,mozda Ramzi nije desno krilo al trenutno je najbolje resenje,ako Tea ne racunam,Steta za odbitak,dobro igramo odbranu,valjalo bi rani gol,pored ove kisetine lako moze opet neki glup gol da se primi
                            sigpic

                            Comment


                            • Ali Ox je izgubio loptu na 20 metara od njihovog, a ne od svog gola..

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Oštećen Everton, mogao je Monreal dobiti žuti, možda i crveni, bila gol šansa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X