Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ove sezone 3 kandidata za titulu, Arsenal, Siti, Junajted, Celsi po meni vec sada mnogo zaostaje, a Liverpul nema sanse da se ukljuci.

    Mene samo pristup Engleza nervira u Evropi, evo primer Arsenala, utakmica sa Dinamom kao da su na rekreaciju izasli i onda pobede jedan Bajern.... Onda u kvalifikacijama W.Ham sramotno ispadne od Astre ako se ne varam, a Southampton od Mdyjellanda. Onda posle nema da se zale kad im se smanji mesto u Evropi, kad ovako kad imaju sansu nece da igraju takmicenje.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Videcemo kako ce sad Liverpul da se postavi u LE,ne znam dal je Klop davao neke izjave u tom pravcu

      Nego,citam nesto danas da ovi iz Svonsija razmisljaju o promeni trenera,to me je bas iznenadilo,fora smatraju da je vreme da dovedu nekog matorog jarca.Iskreno do pre par dana mislim da je Monk poslednji trener za koga bih rekao da je ugrozen
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Nego,citam nesto danas da ovi iz Svonsija razmisljaju o promeni trenera,to me je bas iznenadilo,fora smatraju da je vreme da dovedu nekog matorog jarca.Iskreno do pre par dana mislim da je Monk poslednji trener za koga bih rekao da je ugrozen
        Ne znam koliko si ih gledao poslednjih par kola, bas lose izgledaju i pri tome ne mislim samo na rezultate.
        sigpic

        Comment


        • Par kola mi nije nikakvo merilo,ali da gledao sam ih,ako Monk zasluzuje otkaz zato sto lose izgledaju onda Murinja treba lansirati u svemir.

          Prosle godine jedan od boljih trenera,pa I sad su super,protiv Stouka dobro igrali ali jbg izostali su golovi a nije da se nije kreiralo nista,plus Vilijams naivno skrivio penal.

          Nema teorije da njima neka iskusnjara pomogne u smislu da jos vise napreduju,prvo treba da se otvore i nabiju nesto siri kadar,zatim smesno mi je sto su posle Laudrupa dali njemu priliku a sad bi da menjaju,tako je i WBA pao kad su otkacili Klarka posle serije losih rezultata da bi na kraju zavrsili sa Pjulisom i debelom stagnacijom.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Nisam rekao da zasluzuje otkaz (daleko od toga), samo da mi je jasno zasto se razmislja u tom pravcu.
            sigpic

            Comment


            • je sad rastu ambicije tim klubovima iz sredine tabele,to je u vezi sa onim što sam pisao,porasli apetiti ,WH više ne odgovara debeli,pazi ti kad su oni uzeli i u obzir Anćelotija,Monku bi morali da isplate 3.5m funti za taj raskid ugovor i onda bi najverovatnije Vila krenula po njega

              He missed training unexpectedly on Tuesday, though Swansea sources insist his absence was for personal reasons.
              Garry Monk’s job at Swansea is under review and Sportsmail understands club chiefs are keen for the manager to hire an experienced coach to help him halt the alarming slump at the Liberty Stadium.

              Staff feared he would miss Wednesday's session, too, when Monk was not at the training ground as the squad arrived before 9am.
              But club sources claim it is unusual for ‘workaholic’ Monk not to arrive at the training ground before the players assemble.

              It remains to be seen whether Monk would consider drafting in a coach to his backroom team. The club declined to comment on this yesterday.
              Pitanje je dal bi on ostao u klubu u slučaju da se dovede drugi trener
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Monk prevara

                Neki su ga zazivali u Arsenalu

                Comment


                • Ovo sto Svonsi trenutno igra je za ispadanje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Imaju igrace za top 10. Ayew, Montero, Gomis, Shelvey, Siggurdson, Williams. Mora to bolje.

                    Comment


                    • Uhu bruka koliko dobrih utakmica za vikend

                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ovaj put su malo bolje rasporedili tekme. Ja opet necu moc nasu tekmu gledat

                        Comment


                        • Nema subote 13:45, nesposobni su.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovaku na prvu loptu Lester-Palas, VH-Celzi i Liver-Soton za ne propustiti. Milslim da ce Arsenal lagano dobiti Everton a Siti Junajted, tako da te dve utakmice nece biti zanimljive nesto posebno (za neutralce naravno).
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad sam baš hteo da napišem da nema subotnjeg termina u 15 do 2....

                              Lester - CP komotno u 15 do 2, i onda lepo vikend počinješ vrhunskom utakmicom...

                              Ali ajde, neću da kukam, dovoljno je i ovo....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Ovaku na prvu loptu Lester-Palas, VH-Celzi i Liver-Soton za ne propustiti. Milslim da ce Arsenal lagano dobiti Everton a Siti Junajted, tako da te dve utakmice nece biti zanimljive nesto posebno (za neutralce naravno).
                                Ja bas mislim da ce Siti tesko sa Junajtedom, jer nema Silve i Aguera. A nama bi vise odgovarala pobeda Junajteda. Kad pogledam raspored, od ovih iz vrha nama ostali Totenhem i Siti do Bozica, ako nam se ne dese neki kiksevi mogli bi Boxing day docekati na prvom mestu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X