Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi dobro da ubace 2-3 tekme iz League 1 i 2 i Konferencije. Naravno, ne u premijernom terminu, ali u nekom vecernjem ili nocnom, da. Ubace samo kad je reprezentativna pauza a to je nama ljubiteljima engleskog "nizerazrednog" fudbala malo!

    Comment


    • Originally posted by saint View Post
      Bilo bi dobro da ubace 2-3 tekme iz League 1 i 2 i Konferencije. Naravno, ne u premijernom terminu, ali u nekom vecernjem ili nocnom, da. Ubace samo kad je reprezentativna pauza a to je nama ljubiteljima engleskog "nizerazrednog" fudbala malo!
      Bas sam i to mislio neki dan, evo tokom nedelje skoro svaki utorak ima po jedno kolo u Ligi 1 i 2, naravno i Konferencije...

      Mogili bi neku tekmu stavit usred nedelje, uzvianje ce biti gledati, padaju mnogo golova

      Comment


      • Normalno! Sinoc sam nasao strim za Wrexham-Guiseley, zavrseno 3-3! Uzivao sam gledajuci pravi, izvorni eng fudbal. Ej, to je peta liga! Forest Green ima brutalnu ekipi, dosta igraca iz Newporta je preslo posto ce Sumari da avanzuju, a ovi se vracaju u Konferenciju. Eastleigh isto ima opak tim! Ma, ludilo od lige

        Comment


        • Originally posted by saint View Post
          Normalno! Sinoc sam nasao strim za Wrexham-Guiseley, zavrseno 3-3! Uzivao sam gledajuci pravi, izvorni eng fudbal. Ej, to je peta liga! Forest Green ima brutalnu ekipi, dosta igraca iz Newporta je preslo posto ce Sumari da avanzuju, a ovi se vracaju u Konferenciju. Eastleigh isto ima opak tim! Ma, ludilo od lige
          Forest Green i Grimsby su onako najjaci u ligi, iza njih Eastleigh

          Da ne zaboravimo Bromleya ove sezone, dosli su uz 6 u 5 ligu i igraju veoma napadacki sto pokazuju njihovi rezultati... imaju najbolji napad, 37 golova

          Comment


          • Bromley, a? Iskreno, na njih nisam obracao paznju, ali sad hocu. Sto se tice 6. lige, kladionicari treba da obrate paznju na Oxford City i Boston Utd. Uvek idu na gol vise! Sto se tice Lige 2, zao mi Njuporta. Opaka ekipa je bila, ali kad je menadzer Justin Edinburgh otisao u Gillingham, poceo je raspad sistema. Pre toga, napadac Kris Zebroski je uhapsen i osudjen na par godina. Yakubu otisao, Pipe otisao, O'Connor otisao.....Klukowski koji je doveden iz Southporta sam ne moze puno....steta.....

            Comment


            • Bromley da, kladionicarski

              Isto tako iz 6. lige Corby idu na gol vise uvek, Storford i Chelmsford takodje, ma ja sve sledim

              Jos da ih prenosi SK pa da bude potpuno uzivanje

              Comment


              • Bas mi je drago da ima jos ljubitelja engleskog fudbala, nizerazrednog! Sad u subotu ima interesantan mec: Port Vale-Peterborough. A zasto? Pa golmani ovih ekipa su rodjena braca ovi sa SK-a bi mogli da nas angazuju za komentatore ovih liga ako uvedu prenos utorkom

                Comment


                • Kako sledim Engleski nogomet, san mi je da budem komentator

                  Bas sam video taj mec, mislim da ce biti napadacki kao i uvek uostalom, oba daju 3+ sigurica

                  Comment


                  • "I'm happy that I don't have an electronic tag," said the Chelsea boss. "£50,000 is a disgrace. The possibility of getting a stadium ban is astonishing."

                    Mourinho felt aggrieved Arsene Wenger went unpunished for calling referee Mike Dean "weak" and "naive" following Arsenal's defeat to Chelsea last month.


                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Jako dobra subota za ljubitelje Premier Lige
                          sigpic

                          Comment


                          • Oterao sam ženu u kafić danas sam "bolestan" ceo dan
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Oterao sam ženu u kafić danas sam "bolestan" ceo dan
                              Nisi jedini
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Reklo bi se jednodnevna viroza! Odlične dvije utakmice za redom, TOT-LIV, pa EVE-MUN! A valjalo bi vidjeti jel Arsenal u opasnom naletu nakon demoliranja vragova i dobrih nastupa igrača za selekcije!

                                Comment

                                Working...
                                X