Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pelegrini je čovek lepo počeo sezonu sad što mu se pola ekipe povredilo nije on kriv . Kontam da Murinjo ima fore da popravi malo stvaro do januara ako ne popravi tu upada Anćeloti.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Vala kolko igrača kvalitetnih imaju nije to neko opravdanje a i to što su izgubili bilo je zato što nisu iskoristili svoje šanse dok onaj poraz od Totenhema ne znam kako da kategorizujem,dva gola iz ofsajda,da uzmeš samo da zapališ sudije. Protiv WH su imali baš dobre šanse kolko se sećam.

      Meni se nije svidelo to što su razbili taj trio Aguero,Dzeko i Negredo koji su baš fino gurali ekipu,Pelegrini kakav god daje uvek može da donese titulu u premu dok u LŠ ne znam zašto tera neki inat,slušao sam ga kako je izjavio da Siti neće menjati svoj stil igre,ne kontam čemu to iako je nešto pokušao da promeni prošle godine mnogo mi je to nekako neozbiljno bilo.Moraju zrelije da postupaju u LŠ. Cenim to sa jedne strane što fura svoj fazon al mora ponekad da se odigra i na rezultat.
      Last edited by saburo sakai; 12-10-15, 13:53.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Al kakav scenario,Svecima prva meta nije bio Mane nego Kampl i baš su se razočarali kad ih je ovaj iskulirao i prešo u Borusiju
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Sad gledam programsku šemu SK,zbog prokletog prenatrpanog rasporeda moram za vikend da se jbm sa strimovima
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment




          • Koji listovi jbte... On kad se zagradi, ni bager ne pomaže....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Butine brate Zola butine
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • sve mi se cini da ne mislis na listove

                Comment


                • Listovi mu baš slabi ako se pogleda kvadriceps i zadnja loža.

                  Comment


                  • Kakav sam njub, neverovatno....

                    Butine, butine...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • http://www.fourfourtwo.com/sg/featur...t3iazVwdt7hZsg

                      Jurgen Klopp: What it’s really like working for him by those who've done it
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Sad gledam programsku šemu SK,zbog prokletog prenatrpanog rasporeda moram za vikend da se jbm sa strimovima
                        Pa skoro najbitniji mecevi su na SK, jedino bih se na tvom mestu iscimao za Celzi.Drugi timovi nisu vredni toga.

                        Comment


                        • 90% ljudi uzima sk, tacnije sbb ili drugi provider koji ima sk. Bas zbog PLa, napprimer ja sam uzeo hd paket, imam 7sk kanala i to sve samo da bih pratio sve meceve u PLu. A oni stavljaju tenis, gp ili primeru obicno pre PLa na jedinici, evo npr Spursi:Liverpul i Everton:Junajted ce biti na 2 i 3, a 90% ljudi samo to i gleda...Real:Levante i Shangai su na jedinici, pa ko to jos gleda?!
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pa ako ti ne gledaš, ne znači da neko drugi to ne gleda.. Real verrovatno gledaju njihovi navijači bez obzira ko je protivnik, a turnir u Shangaju je u seriji ATP 1000, znači u seriji turnira najveći posle Grend slemova i završnog turnira u Londonu. Oni ga nebi prenosili da se ne gleda..

                            Comment


                            • Dobro,to je ovo kolo tako i bice jos koje sigurno ali ne zalim se nesto na SK,kako je ranije bilo,sad je super.
                              Nisu ni oni ljudi krivi sto je sve natrpano u jedan dan.

                              Recimo da je jedan jaci klub bio u terminu Liverpula a tu utakmicu da su stavili u nedelju bilo bi ok.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                90% ljudi uzima sk, tacnije sbb ili drugi provider koji ima sk. Bas zbog PLa, napprimer ja sam uzeo hd paket, imam 7sk kanala i to sve samo da bih pratio sve meceve u PLu. A oni stavljaju tenis, gp ili primeru obicno pre PLa na jedinici, evo npr Spursi:Liverpul i Everton:Junajted ce biti na 2 i 3, a 90% ljudi samo to i gleda...Real:Levante i Shangai su na jedinici, pa ko to jos gleda?!
                                Slažem se u potpunosti i ja sam uzeo hd paket baš zbog toga ali jbg očigledno im je malo glupo da se toliko forsira PL
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X